Warszawskie voltopiry :)

Dzięki dziewczyny, przejadę się na Bokserską i na Pl Konstytucji 😉 Ja sama w szoku byłam, jak uslyszałam jak się wybiera pałki 😂 Myślałam, że się idzie do sklepu i się mówi, że pałki potrzebuję, dostaję, wychodzę, a tu masz, wygląda to niemal jak wybór różdżki w Harrym Potterze 😂 😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 października 2013 11:53
Czyli nie ty wybierasz pałki a one wybierają ciebie? 😁 Ja się zdziwiłam jak weszłam na stronę Riffa właśnie w pałki i wyświetliło mi 9 stron, to jakiś muzyczny szmatoholizm? 😂
emptyline   Big Milk Straciatella
25 października 2013 11:55
Missk, nie, są zwyczajnie różne rodzaje, twardsze, miększe, z różnymi końcówkami, do różnych stylów i bębnów. Gitar też jest przecież milion pięćset. 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 października 2013 12:00
No niby tak, kostek do gry na gitarze też masz setki ale tam to już wyraźnie widać "szmatoholizm" bo nie tylko wybierasz kształt itp ale jeszcze nadruk 😁
Ja się boję co będzie, jak wygram w Totka i będę musiała swoją perkusję skompletować 😂 Firm jest od cholery (nawet słynna Yamaha perkusje produkuje :hihi🙂, perkusja na łatwą do skompletowania wygląda, ale jak się usiądzie pierwszy raz za nią, do tego się posłucha o różnych przyrządach do strojenia, dodatkach, to człowiek ma ochotę walnąć głową w bęben z załamania i natłoku informacji co do czego, z czym i po co 😂 A do tego cały ten majdan ogarnąć pałkami i nogami, to jest dopiero kosmos i co kawałek nowych rzeczy się dowiaduję, a mam za sobą dopiero dwie lekcje 😁 Mina mojego nauczyciela (grywał swoją drogą koncerty między innymi z Lady Pank, T.Love i Oddziałem Zamkniętym) na drugiej lekcji, jak na ćwiczeniach na tempo z taką maszynką na której można zmieniać tempo utworu, gdy wyprzedzałam tempem maszynę, im szybsze tempo, bezcenna 😁 W FC się śmieją, że jak tak dalej pójdzie, to niedługo Nick (perkusista Thomasa) będzie miał zastępcę w naszym FC 😁

No a wybór pałek, to jest na prawdę wyższa szkoła jazdy 😎 Muszę każdą parę wziąć do łapek, rozebrać z koszulki, pomachać (mam nadzieję, że nie trafię na jakieś magiczne i jakimś zaklęciem nie podpalę sklepu, albo nie rozpiżdżę intrumentów w sklepie :wysmiewa🙂, sprawdzić jak leżą w dłoni, postukać w coś, na bębnie jakimś położyć i sprawdzić jak się staczają, czy nie podskakują, bo muszą być idealnie proste, a że to drewno, to łatwo o rozeschnięcie, albo na nasiąknięcie wilgocią i powyginanie. No i ważne żeby były ze sobą związane, lub w "koszulce"/kartoniku, bo każda pałka wśród milionów innych ma jedną, jedyną "siostrę bliźniaczkę" 😂
nauka pole dance najlepiej okolice centrum ktos cos poleci ?
Scottie   Cicha obserwatorka
28 października 2013 07:45
http://ohlala.pl/ samo centrum praktycznie 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 października 2013 09:42
Czy ktoś idzie może na Halloween do Club Rocka? 👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 października 2013 15:24
emade co prawda nie w centrum, ale chodziłam do Duende na Pradze i byłam mega zachwycona, super szkoła  😉
Nie miałby ktoś ochoty ze mną się jutro wybrać na moją lekcję perkusji i pofilmować (być może będę mieć cyfrówkę od przyjaciółki)? Znajomi jęczą o filmiki, a koleżanka co kręciła i jest chętna w tygodniu pracuje, w ubiegłą sobotę nie mogłam, więc w piątek, w tą sobotę nie ma w ogóle, bo święto i jestem na jutro zapisana. Godzina 18:15, na Pradze Południe (adres jest al. Stanów Zjednoczonych 53, przystanek Przyczółek Grochowski jadąc od Centrum, lub Os Majdańska (ten budynek jest zaraz za tym kościołem z zegarem na froncie) od strony Wiatraka. Stawiam piwo 😉
dzięki, chyba wybiorę ohlala bo najbliżej a czas ograniczony  😉
Dziewczyny, bardzo proszę Was o pomoc  :kwiatek:

Poszukuję w miarę niedrogiego hotelu w okolicach Mokotowa, najlepiej jak najbliżej ulicy Mangalia ( hotele Atos i Portos brak miejsc ) - czy możecie coś polecić - przyjazd w dn 09.11 a wyjazd 12.09 ( 2 osoby ) .

Pięknie dziękuję za info  😀.

Ps. Może być też mieszkanie do wynajęcia na ten czas.
Nie mam rozeznania w hotelach - ale nasi pracowi przyjezdni często lądują tu: http://www.centrumkonferencyjne.com.pl
Ceny jak widać, dojazd (dokąd tam potrzebujesz) możesz sprawdzić tu: jak dojadę.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
04 listopada 2013 12:21
czy ktos chce sie podczepic pod zamowienie pomaranczy z Sycylii? obledne sa, cena ok 10zl za kilo, ALE WARTO
http://www.incampagna.pl/zamow_online/
zbieram zamowienia do czwartku, przelew najpozniej w pt rano
Zamawiam przez kooperatywę 😉 Polecam również.

A jakby ktoś wiedział o pomarańczach sewilskich (zbiory koło lutego), to proszę dać znać!
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
04 listopada 2013 15:30
Przez ktora,przez spożywcza na saskiej Kepie?
Akurat wyszło, że przez Północną 🙂
Teodora -  :kwiatek:
Szukam miejsca (oprocz dworca) gdzie mozna w nocy przeczekac. Klub/restauracja. blisko centralnego/zlotych/ PKiN. help 🙂
Calodobowy McDonalds przy skrzyzowaniu Marszalkowskiej i Swietokrzyskiej.
Scottie   Cicha obserwatorka
04 listopada 2013 19:25
baba_jaga, on jest całodobowy, ale w nocy działa tylko okienko- nie ma opcji, żeby siedzieć w środku.

A ja szukam restauracji, na randkę. Polecacie coś dobrego? Muszą podawać mięcho 😉 I najlepiej okolice centrum lub prawa strona Warszawy.
O kurczak a juz się ucieszyłam.. i dodatkowo będzie to środek tyg więc pewnie jeszcze mniejszy wybór?
kujka   new better life mode: on
04 listopada 2013 19:42
Scottie, węgierska (chyba Borpince czy jakoś tak) na Zgoda 1. 🙂
Scottie
Ok, tego nie wiedzialam.
A knajpke polecam gruzinska przy skrzyzowaniu Nowogrodzkiej z Poznanska, Mala Gruzja.
Averis   Czarny charakter
04 listopada 2013 19:44
Kochani, potrzebuję taniego kantoru w centrum. Znacie coś?
kujka   new better life mode: on
04 listopada 2013 19:45
Na gruzińskie to tylko do Gaumarjos, ale tam trzeba rezerwować, po wizycie gesslerowej zawsze tam tlok niestety 🙁
Jak dla mnie gruzinskie dobre i na KENie, i przy Pulawskiej (b. surowy wystroj), Nowogrodzkiej i Starym Miescie.

Averis
Centrum nie kojarze. W zamian kiedys niezly kurs byl w kantorze przy hali Marymont (na zewnatrz od pld strony, mala budka, w srodku tez jubiler).
Averis, przyzwoity jest w podziemiach przy wejściu do Mariotta (koło Woka)- chyba "777" 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 listopada 2013 22:43
[quote author=baba_jaga link=topic=4154.msg1915978#msg1915978 date=1383594233]
A knajpke polecam gruzinska przy skrzyzowaniu Nowogrodzkiej z Poznanska, Mala Gruzja.
[/quote]

Byłam tam ostatnio- jedzenie dobre, wystrój super, ale obsługa  😵 Może dlatego, że napiwek jest automatycznie doliczany dziewczyny uważają, że nie muszą się starać i mogą olewać klientów  🙄
Averis dobry kantor jest na pl.narutowicza.

Scottie restauracje z miechem to np Butchery&Wine? a moze Trattoria Rucola?

szalonakobyla a kiedy potrzebujesz ta noc w centrum?

Diakonka potrzebujesz kogos, zeby zapelnic zamowienie, czy po prostu proponujesz tez? nic nie slyszalam o sciaganiu pomaranczy z Sycylii, ale jak sa takie dobre...??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się