Warszawskie voltopiry :)

Jak jest z dostawaniem się z okolicy ulicy 😉 Fort Wola na Młynarską? Daleko to? Można pieszo obrócić, czy trzeba korzystać z komunikacji miejskiej?
Do Młynarskiej pieszo to trochę daleko, ale przy Forcie Wola jest przystanek tramwajowy
Bischa   TAFC Polska :)
06 maja 2009 12:37
A może byśmy się tak spotkali na ogólnopolskich na Legi 15 lub 17 maja ? 16 niestety mnie nie ma - mam ćwiczenia od 9 do 17 . Jakby była ładna pogoda to i by wymówek za bardzo nie było  🤣 Bo spotkanie na świeżym powietrzu , z końmi w tle .
Ja się piszę na spotkanie na Legii, o ile mi zawodów w stajni nie zrobią w tym czasie.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
06 maja 2009 16:32
Jak jest z dostawaniem się z okolicy ulicy 😉 Fort Wola na Młynarską? Daleko to? Można pieszo obrócić, czy trzeba korzystać z komunikacji miejskiej?

Ongiś jeździł tam tramwaj 26, ale jest teraz remont i nie ma szans. Najlepiej by było chyba podjechać pod Ratusz Bemowo i stamtąd autobusami 190, 171, 410.
Albo podjechać tramwajem do Płockiej i dalej kawałek z buta :P

Co do spotkania, jesli nie będę jechała na działkę, albo nie miała terningu w środku dnia, to postaram się wpaść 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
03 czerwca 2009 22:30
Co się stało z KDT ? Lubiłam tam na zakupy chodzić , a teraz ? Rumowisko  🙁 Przenieśli to to ?
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 czerwca 2009 22:57
wreszcie po wielu latach udało się toto usunąć (alleluja!)
nie śledziłam do konca sprawy i nie wiem dokąd blaszak-oblech się wynosi, ale od dawna toto nie miało prawa stać tam gdzie stało.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
03 czerwca 2009 23:06
A ja widziałam Bische L  😀iabeł:
wreszcie po wielu latach udało się toto usunąć (alleluja!)

to cos dziwnego, bo KDT stoi jak bum cyk cyk 😉 dzis przechodzilam tamtedy...
oni usuneli narazie te dwa metalowe czerwono niebieskie blachowce... kdt wciaz szpeci!
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 czerwca 2009 23:21
aaaa! to marcpol rozebrali w takim razie, a kdt stoi?

jak widać - ani nie sledze sprawy ani nie bywam w okolicy ostatnio 😉

dzieki za info 🙂
niestety stoi, ale mam nadzieje, ze i jego minuty policzone, bo az sie wzdrygam jak to widze :/
Bischa   TAFC Polska :)
10 czerwca 2009 09:56
A ja widziałam Bische L  😀iabeł:


I się do niej nie zgłosiłam  😀
Ja mam nadzieję , że KDT pozostanie jako takie , gdziekolwiek w jakiejkolwiek formie . Myślałam , że całość rozwalili .

Edit wpadłby ktoś dziś ( 11.06 ) do mnie ?  😉 Sama jak palec 3 dni siedzę . 
Bischa   TAFC Polska :)
07 sierpnia 2009 15:37
Siedzę na tych praktykach i siedzę - może jakieś spotkanko znowu wieczorem - oddechu bym złapała , pogadała , a nie chce mi się samej - tak to motywację mam  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 sierpnia 2009 09:10
Witam! Dopisuje się do Voltopirów z Wawy  😉 a dokładniej z Rembertowa  😉  😅
🏇 no to za Rembertow 🙂  Stary czy Nowy?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 sierpnia 2009 17:48
witam, śródmieście północne  😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 sierpnia 2009 09:23
🏇 no to za Rembertow 🙂  Stary czy Nowy?


Stary  😉
no to z "mojej" części jesteś 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 sierpnia 2009 10:12
Heh, może się gdzieś nawet widziałyśmy  🤣  😅
Błagam Kochane Warszawskie Voltopiry, gdzie znajdę tani nocleg w okolicach al. Jana Pawła II (koło hotelu Mercury)? Chyba, że cena mnie zabije to kawałeczek dalej.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 września 2009 18:48
CuLuLa na jana pawła tanich noclegów nie znajdziesz. tam są same duze hotele. mozesz zarezerwowac soie pokoj w hostelu- kilka do wyboru KLIK wszystkie blisko centrum, wiec bez trudu dostaniesz sie na jana pawła.
Dzięki wielkie. Coś sobie wybiorę.
no to z "mojej" części jesteś 🙂


oooo, a ja konczylam LO w rembertowie 😅
kujka   new better life mode: on
03 września 2009 09:39

oooo, a ja konczylam LO w rembertowie 😅


moi rodzice tez, z reszta tam sie poznali... to prawie tak jakbym byla z rembertowa 😁
szalona 😜
szkola jest bajeczna 😁
a ja z Rembertowa i też tam kończyłam liceum  😅
ino teraz wywiało mnie do Piaseczna 😉
no to jest nas trzy 🙂
liceum nie kończylam, ale tutaj mieszkam oooooddddd zerówki 🙂🙂 boże ile to lat
i wszystkie ze Starego  😅
Prośba do warszawiaków i bywalców stolycy
Szukam hotelu za rozsądne pieniądze w okolicy SGGW (Nowoursynowska), możecie coś polecić?
Ja sie dopisują jako warszawianka z pochodzenia, choć kilka lat temu uciekliśmy na pola i łąki 😉 ale - prawie codziennie w stlycy bywam, zwłaszcza teraz jak otworzyłyśmy sklep 🙂

A co do hotelu - przy SGGW jest kilka akademików i nie jestem pewna, ale tam chyba był kiedyś i hotel. Ale jak to sie nazywało? nie pamiętam...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się