Warszawskie voltopiry :)

Cricetidae, nie fioletowy!:P Bordowy! Jest zaraz obok przystanku rektorat 😉 leśny ma nr 34.
ovca, niedaleko kampusu jest jeszcze (w Centrum handlowym KEN) coffee heaven tam tez co nieco mozna zjeść 😉
W mojej okrojonej palecie barw wpisuje sie to w fiolet 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 marca 2014 18:31
Potwierdzam bordowość budynku 34 😁
Leśny, leśny, a o WZIMie na górze nikt nie pamięta 😉 I jak dla mnie to ten budynek jest mimo wszystko bordowy 😀

Ale ja nie o tym, przyszłam z pytaniem. Możecie polecić mi dobrego dermatologa w Warszawie? Koniecznie kobietę. Najlepiej taką panią, która obejrzy dokładnie twarz (chodzi o trądzik) i faktycznie się zainteresuje, a nie tylko wypisze receptę bez słowa. Nie musi być na NFZ, nawet lepiej prywatnie. Wpisywałam to hasło w wyszukiwarkę, ale nie znalazłam "satysfakcjonującej" odpowiedzi 😀
fin, ja chodzę do dr Kornatowskiej od wielu lat i jestem zadowolona, przyjmuje w przychodni na ul. Berezyńskiej koło Stadionu Narodowego
To ja też zapytam o dermatologa, tylko ja chciałabym takiego pod kątem leczenia blizn pooparzeniowych, poleci ktoś może?
Orientuje sie ktoś jak najtaniej dojechać z lotniska w Modlinie do centrum Warszawy/metra? :kwiatek: oprócz Modlinbusa (znalazłam za ok. 25-30 zł w dwie strony)

Edit: juz mam http://www.fly4free.pl/jak-dojechac-na-lotnisko-w-modlinie/ ale jesli ktos ma jakies sprawdzone propozycje to jestem otwarta 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
02 kwietnia 2014 17:39
ovca, u zootechników na pierogi ruskie trzeba iść! 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
02 kwietnia 2014 17:53
Potwierdzam, jestem maniaczką ruskich, a lepszych niż te u nas nie ma. No poza najlepszymi na świecie mojej babci 😎
Bischa   TAFC Polska :)
07 kwietnia 2014 13:54
Podbijam. Gdzie tanio dokupię "części" do Sheeshy? Rozwaliłam wczoraj szklany pojemnik 🙁
Warszawiacy! Gdzie w Warszawie najtaniej znajdę jakiś serwis, czy informatyka, który mi zgra wszystkie dane z jednego komputera na drugi? 😉  👀 Najchętniej Ursynów, Mokotów, Piaseczno? 😉
kujka   new better life mode: on
08 kwietnia 2014 10:25
Bischa, w necie. Albo w podziemiach centrum, albo w sklepie arabskim na Wspolnej (i innych). Jest kupa takich miejsc!
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
10 kwietnia 2014 14:34
Gdzie kupię najchętniej w okolicach mokotowa materiał taki jak ANky Butterscotch? 🙇
Szukam kogoś/szkoły językowej w miarę rozsądnej cenie, która dobrze nauczy angielskiego (od poziomu średnio zaawansowanego ) oraz rosyjskiego (od poziomu podstawowego)
Byłabym wdzięczna jakby ktoś coś polecił  :kwiatek:
Jasmine, mam kolegę uczy rosyjskiego (jest Rosjaninem) i angielskiego. Wiem że teraz uczy w szkole językowej 🙂
Jak chcesz to dam Ci namiar na pw 😉
ushia   It's a kind o'magic
23 kwietnia 2014 20:06
moja kuzynka poszukuje tanich noclegów w okolicach Woli - ktoś może coś podpowiedzieć?
dziękuję! 🙂
Jasmine, mam kolegę uczy rosyjskiego (jest Rosjaninem) i angielskiego. Wiem że teraz uczy w szkole językowej 🙂
Jak chcesz to dam Ci namiar na pw 😉

Poproszę  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
24 kwietnia 2014 07:25
Jasmine, moj kolega uczy angielskiego juz kilka osob z forum (bush, gryglodor). Ma swoja specjalna metode opracowana pod Polakow i ich problemy z angielskim. Jak chcesz namiar to dawaj na pw 😉
[s]Znowu ja.
Pilne!
Czy ktoś ma pożyczyć rolki 39/40 ?[/s]
Bischa   TAFC Polska :)
24 kwietnia 2014 16:30
Szkoda, że nie łyżwy, bo miałabym 😉

Czy ktoś wie, jak daleko jest z przystanku Badylarska na Targową w Opaczy Małej? Może gdzieś bliżej jest jakiś przystanek, czymś można dojechać? Jadę tam jutro na rozmowę o pracę, lukam co i jak na ztm, mapki i nie pokazuje tego 🤔
E: a może lepiej do Opaczy dojechać, bo są tam przystanki tytułowane "Opacz" (Michałowice, Szkoła, WKD Opacz, jest też Jesionowa w Opaczy-Kolonia)?
Znacie jakiś antykwariat muzyczny w Warszawie? Poza Muzantem, bo ten znam 😉
kujka   new better life mode: on
08 maja 2014 17:13
macie jakies plany na Noc Muzeow? 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2014 17:24
Kujka my kombinujemy gdize pójść, tylko jeszcze nie mamy pomysłu gdzie 👀

A ktoś jeszcze planuje? Może jakiś voltowy wypad? 😀
O nieee... teraz sprawdziłam datę i muzea wypadają w najbardziej zawalony weekend... 🙁 Od piątku siedzę na konferencji, w sobotę kursuję sggw-wyścigi bo kobyła od nas biegnie a potem mam party u koleżanki i w niedziele od rana znów konferencja 🙁 A tak chciałam iść w tym roku bo w zeszłym się nie udało...
kujka   new better life mode: on
08 maja 2014 18:20
CzarownicaSa, ja organizuje wiec sila rzeczy jestem w pracy :P
Infantil polecam Hey Joe na Złotej, prowadzi go niesamowity gość, zawsze jakimś cudem zdobywa dla mnie niedostępne albumy 😉
Infantil polecam Hey Joe na Złotej, prowadzi go niesamowity gość, zawsze jakimś cudem zdobywa dla mnie niedostępne albumy 😉


o, słyszałam o nim! Dzieki, musze sie wybrac :kwiatek:
Znowu ja  😡
Gdzie w Warszawie od ręki kupię flagę narodową? I jaka jest mniej-więcej cena takiej normalnej flagi?
Bischa   TAFC Polska :)
17 maja 2014 19:05
Miałby ktoś karimatę pożyczyć na 12-16 czerwca? :kwiatek:
rybka   Różowe okulary..
17 maja 2014 19:56
Znowu ja  😡
Gdzie w Warszawie od ręki kupię flagę narodową? I jaka jest mniej-więcej cena takiej normalnej flagi?

Al. Jana Pawła II 43a lokal 23b i na Okopowej ale nie pamiętam nr lokalu (widać z ulicy go dobrze).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się