Warszawskie voltopiry :)

Teodora, a hala mirowska? u Hipisa może?
Tego kolesia co ma przerozne przyprawy i warzywa a oprócz tego śmierdzi jak cholera i ma brudne paznokcie??
nie pamiętam żeby śmierdział, a na paznokcie nie zwracałam uwagi 😉 ale możliwe, że to ten sam.
dziwny facet, ale można u niego kupić wiele produktów praktycznie niedostępnych nigdzie indziej.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
28 sierpnia 2014 08:29
Polecicie jakąś restaurację z dobrym jedzeniem (może być ciut drogo), gdzie można pójść z 8-miesięcznym dzieckiem i mieć trochę przestrzeni żeby z nim połazić? Centrum i okolice 🙂


Prosta Historia na Francuskiej🙂 Z tym, ze przestrzeń do połażenia to dosc szeroki chodnik, na ktorym jest m.in ogródek restauracyjny, wiec nie wiem czy to wystarczy. Ogolnie sporo tam ludzi z dziećmi, z psami przychodzi, w tym my😉 pyszne jedzenie, bardzo dobrej jakości i najlepsiejszy sernik z biala czekolada na świecie!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 sierpnia 2014 08:39
A grecka Meltemi? Koło parku szczęśliwickiego, knajpa znana jako przyjazna dzieciom. Przynajmniej taką ją pamiętam sprzed kilku lat 😉
Dzięki za podpowiedzi w sprawie lukrecji. Na razie lipa, chyba jednak kupię w sieci.

Na tyłach Universamu się gubię 😉 Pytałam dziś w jakimś stoisku z różnymi suszonymi dobrami, ale nie mieli. Kuchnie świata też nie. W sumie... kto by kupował takie paskudztwo???
Diakonka, maleństwo, dzięki :kwiatek: Zarezerwowałam już stolik w żoliborskim Spotkaniu - uwielbiam tą knajpę 🙂
[s]Ktoś może chętny na promocje w equishop? ;D Szukam chętnych osób aby obniżyć koszty wysyłki🙂[/s]
Dzionka, a byliście w Boat Housie? Jak jest pogoda to jest tam super rewelacyjnie! Dla dzieci dmuchany zamek, zabawki i inne rozrywki! A jedzonko mniamuśne 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 sierpnia 2014 11:16
Kujka! Chodza słuchy, że widzimy się w niedzielę!  😅
Kujka! Chodza słuchy, że widzimy się w niedzielę!  😅

W następną  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 sierpnia 2014 11:27
Następną niedzielę  😅
kujka   new better life mode: on
30 sierpnia 2014 13:38
epk, JARA, aaaa! <3 To w moje urodziny! 💃 Jakby co, to w sob bedzie party, zapraszam 😉


I dobrze ze nie w ta niedziele, bo bede w pracy ol dej.
kujka, ale mam nadzieję, że do niedzieli wytrzeźwiejesz na tyle, żeby się do Bobrowego dostać 😉
Gdzie w Warszawie są najlepsze steki ? 🙂
W Butchery and Wine są pyyszne i w ich innym lokalu, którego nazwy teraz nie pamiętam, ale też jadłam i były zacne 🙂
Edit: już wiem, Brasserie Warszawska to drugie się zwie.
Brasserie Warszawska?
A Bistecca bistro? O tym miejscu chyba znalazłam najwięcej dobrych opinii, wadą jest lokalizacja.
kasska, jakbyś miała możliwość pojechania pod Warszawę to w Podkowie Leśnej jest Podkowa Wine Depot, mój ojciec chodzi tam na stejki i sobie bardzo chwali  😉
Galeria Bali & Buddha Club
kiedys Jasna rog Swietokrzyskiej
przez smakoszy polecane zwlaszcza te z wolowiny z Argentyny
ceny raczej wysokie
Od piątku do niedzieli w ponad 200 lokalach w Warszawie i okolicach będzie można zjeść za pół ceny a następnie ocenić restaurację w plebiscycie Korony Smakosza 🙂
http://www.gastronauci.pl/korona_smakosza/#/miasto/warszawa
busch   Mad god's blessing.
02 października 2014 21:52
Czy ktoś mógłby mi polecić fryzjera, który byłby fajny i w miarę niedrogi? 🙂 Im bliżej centrum, tym lepiej 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
05 października 2014 17:49
Dziewczyny, czy któraś z Was chce iść na pokaz Dynamo we wtorek?🙂
Dziewczyny, znacie jakiegoś fryzjera w okolicach Ursynowa/Konstancina, który potrafi ładnie uczesać (chciałabym loki) i ma przyzwoite ceny? Potrzebuję na sobotę 18 października.
Jolaa, Ja byłam kiedyś tutaj: klik i byłam zadowolona.
ewuś, dobrze, że ciebie ładnie uczesali 😉 Te fryzury na ich stronie to dla mnie jakaś tragedia, moja definicja koszmaru fryzjerskiego 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
06 października 2014 10:56
Jolaa 🙂, ja polecam to https://www.facebook.com/studiosylwia/info

kasska, Mega polecam Bistecca Bistro. Mają fantastyczne steki i nie tylko. Super atmosfera i wystrój.
dziękuję dziewczyny  :kwiatek:

ash umówiłam się do wskazanego przez Ciebie salonu bo mam bliziutko 🙂 dziękuję 🙂
Dzionka, faktycznie te fryzury na zdjęciach nie są jakieś zachwycające, po ich obejrzeniu pewnie bym się nie zdecydowała. Ale salon polecił mi mój fryzjer, który akurat nie mógł mnie uczesać i wyszło ładnie 🙂
Mógłby mi ktoś polecic szkołę języków obcych (rosyjski) w okolicach Wawra/Pragi Płd, albo osobę dojeżdżającą do domu? 🙂
Potrzebuję przewieźć sofę z mokotowa do centrum, raptem 5km. Taniej będzie taksówką bagażową, kurierem czy jeszcze inaczej?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się