Śląsk

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 stycznia 2015 21:06
To jeszcze po drugiej stronie Mikołowskiej (lewy górny róg) jest budynek Uniwersytetu Ekonomicznego. Teoretycznie tam były miejsca parkingowe + na osiedlu, ale w ciągu dnia było ciężko, a mam wrażenie, że od 2012 jeszcze przybyło aut. Przynajmniej u mnie
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 stycznia 2015 21:17
Dziękuję  :kwiatek: Będę tam w sobotę, może wtedy jest luźniej  😉

Swoją drogą czy możecie mi w razie czego polecić jakieś niskobudżetowe noclegi w okolicach Katowic? Tatuuję nogę, spory wzór, nie wiem czy będę w stanie jechać kilkaset km tego samego dnia  😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
28 stycznia 2015 21:19
Smarcik poszło PW 😉 w sobotę znajdziesz bardzo dużo miejsca 🙂 bo tam głownie przez studentów pozajmowane
Kto się wybiera na Końsko -śląską integracje 10.04 w Cotton Club?

https://www.facebook.com/events/1547420825537450/
podejrzewam, że ja 😉
💃 💃 💃
Ja też się wybieram 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 marca 2015 13:49
polecicie jakiegoś fryzjera w Katowicach? chętnie Ligota, albo centrum.
Madmaddie, Hair Cocoon, ul. Żwirki i Wigury. Fryzjerka Monika
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 marca 2015 15:58
Warsztat Fryzur ul. Kościuszki 49. Beata Dogan

+ mam świetną fryzjerkę, która dojeżdża do domu
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 marca 2015 20:51
dzięki dziewczyny  :kwiatek: mój ukochany fryzjer zakochał się i wyjechał do Poznania, a włosów mam tak mało, że strach ryzykować  😁
madmaddie, to polecam szczerze panią Monikę- nie zrobi ci na pewno krzywdy wlosowej, ani nie obetnie nawet pół końcówki więcej niż sobie tego życzysz 😉 tylko zapisywać się trzeba z wyprzedzeniem
Ja się oczywiście na Integrację wybieram, fajnie by było, gdyby revolta dopisała, bo coś Śląsk leży i kwiczy w porównaniu do innych województw, nic się u nas nie dzieje
Equi.dream super będzie się zobaczyć  💃 💃

Taka fajna impreza się zapowiada a tu cisza jakaś 🙁
Szkoda w końcu w innych rejonach Polski wątki lokalne są oblegane a taki imprezy nie przechodzą bez echa.
ja bedę na 100%, jeszcze kogoś ze stajni może wyciągnę. o ile zdąże kupić bilet  😉
Wendetta wyciągaj koniecznie 🙂 Bilety można kupić internetowo  😅 i odebrać przy wejściu  💃
Jakiego polecacie kowala w okolicach Raciborza? 🙂
Tomasz Czakon dla mnie najlepszy. Polecam.
Byłam ostatnio w ramach odreagowania w Katowicach w dwóch klubach bodajże w Bavito i w Spiżu  😁
To norma,że kibole nadzy latają po mieście ? 😲
a po czym poznałaś że to kibole skoro było nadzy? 😁 😁 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 maja 2015 19:06
Może mieli tatuaże?  😀iabeł:
Mieli szaliki i coś krzyczeli,że jakiś klub królem świata jest  😁
To gdzie oni mieli te szaliki - skoro nadzy?  👀
pewnie dzierżyli we wzniesionych ku niebu rękach 😁 (przepraszam, fantazja mnie poniosła)
Ale żeście się tej nagości przyczepiły  😁 Ja sie tylko pytam czy często tak biegają bo w sumie to było w większości na co popatrzeć 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 maja 2015 19:21
Dekster, nie mam pojęcia ale zacznę częściej bywać  😁
ja jestem codziennie, ale chyba w złej dzielnicy i o złej porze. bo widzę tylko ludzi biegających, ale w ubraniach 🙁
😉
wieczorami za to w centrum, jak już się wybiorę to widzę tylko rewię mody, hipsterów wszelkiej maści 😉
To ja widocznie tak trafiłam.Może po jakimś meczu akurat  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 maja 2015 19:46
Wczoraj byłam po 20 i nic ciekawego nie widziałam
Dekster , puść totka 😉
Ożesz, może to jakiś event/meeting/czy co to tam marketingowego w dzisiejszych czasach się robi.... 👀 Może wystawiają tych najfajniejszych.....  😁

wendetta, Ha, na to nie wpadłam! I też w złych dzielnicach bywam, bo nic takiego nie widziałam!   😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się