Śląsk

Kobiur to nie wiem gdzie jest. To w Polsce? Chyba, że masz na myśli Kobiór.....
Sorki masz racje chodziło o Kobiór
Mamy kogoś z okolic Zgorzelca?
Proszę o kontakt w wiadomości prywatne
Zgorzelec to nie ten Śląsk 😉
Dopiero zauważyłam ze nie w tym wątku wpisałam... a wszystko przez to że weszłam w link w innym wątku gdzie była rozmowa na temat Zgorzelca i nie spojrzałam na tytuł wątku do jakiego mnie przekierowalo 😡
Hej, nie wiem czy w dobrym temacie piszę, ale spróbuję. Chciałabym przypomnieć sobie jak się prawidłowo jeździ konno. Do szkółki jeździeckiej chodziłam jako dziecko, później odpuściłam. Teraz mam swoje konie, jeżdżę na nich niestety sporadycznie, bo czuję się cały czas niepewnie. Chciałabym to zmienić. Czy znacie i możecie polecić jakąś dobrą szkołę jazdy konnej dla osoby dorosłej? 😡 Interesowałyby mnie okolice Gliwic, Rybnika.
kaktusowe, to Ty ze Śląska jesteś? 😀 pw 😉

A widzisz, zależy 😀 Mieszkam jeszcze w woj. Opolskim, ale to do woj. Śląskiego mam najbliżej, ot, takie zawiłości 😀  😁
Halo halo czy ktoś się orientuje jak dojechać do miejscowości o nazwie Wojska? Muszę się tam przetransportować, samochód umarł, a google wyświetlają mi jedynie wotryny internetowe szkół wojskowych
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
30 kwietnia 2017 11:02
Wojska to gmina Tworóg. Położona pomiędzy - Tworóg, Tarnowskie Góry, Pyskowice, Toszek. Trasa samochodowa z Gliwic prosta jak strzelił. Z komunikacją miejską nie pomogę. Ale pewnie coś jedzie z któregoś z powyższych miast.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 czerwca 2017 09:44
Byłam w kwietniu na Śląsku, w Gliwicach, Zabrzu i Katowicach. O rany, jakie Katowice są piękne! 😍
Jadę tam znów jutro 😍 Gdzie dobrze u was karmią? 🙂
A lubisz krewetki? Bo niedawno otwarli Shrimp House, niedaleko Galerii Katowickiej 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 czerwca 2017 09:52
Nie, owoce morza są niejadalna, poza tym mamy SH we Wrocławiu 🙂
A właśnie będę gdzieś wokolicach dworca nocować 🙂
Rzadko się odzywam ale jako mieszkanka Katowic nie mogę nie pomóc w takiej kwestii 🙂
Na pewno Kafej i bajgle <3 szczególnie ten z gruszką polecam. Przegenialne są!

Nie kojarzę czy jesteś wege więc nie wiem jak się na burgery zapatrujesz ale Bułkęs też jest warty polecenia. Tylko to już nie w ścisłym centrum.
Miłośnicy prawdziwej włoskiej pizzy polecają też Len Arte (ja akurat za taką cienką, naleśnikową nie bardzo ale tłumy tam walą).

Podrzucę coś jeszcze jak dasz znać czy coś konkretnego Cię interesuje 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 czerwca 2017 11:01
Nie jestem wege, więc generalnie oprócz wege wymysłów i owoców morza żrę wszystko 😁
Ostatnio chodziłam po Kato z buta, bo nie było rowerów miejskich także odległości mi nie straszne 😉
Już spisuje sobie lokalizacje! Dzięki  :kwiatek:
O, wiem co jeszcze! HurryCurry na ul. Stanisława 🙂 i Cooler na Mariackiej (burgery ale nie tylko).
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 czerwca 2017 11:14
Len arte jest mega 🙂
Z burgerami polecam mad micka (jest też drugi lokal z hot dogami)
Hurry curry też niezłe
Jeśli może być na słodko, to polecam jeszcze Pancake Heaven na Drzymały 😉
A macie do polecenia jakieś azjatyckie restauracje? 👀 Koreańskie najlepiej, japońskie też mogą być.... ale takie "prawdziwe" i bardziej różnorodne niż sushi maki na 50 sposobów pod nazwą "sushi" albo ryż+typowa surówka+kawałek kurczaka w sezamie z marchewką  👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 czerwca 2017 18:55
Sankaritarina, zerknij na Okonomiyaki Yo!. Nie jadłam, ale mam na uwadze to miejsce 🙂
Jest jeszcze coś na Staromiejkiej, bliżej Rynku, ale to jakaś kuchnia fushion  👀
Sankaritarina , polecam little hanoi, przepyszna azjatycka kuchnia!
https://www.facebook.com/LittleHanoiAndMore/
desire   Druhu nieoceniony...
15 czerwca 2017 12:01
Ruda77, opinie (nie tylko internetowe) niestety zniechęcają bardzo..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 czerwca 2017 13:23
Powiem wam, że jak kocham Wrocław najbardziej na swiecie i jak zawsze mowilam, ze nigdy nie bede mieszkać w innym miejscu niz stolica Dolnego Slaska to Katowice... rany! Cudownie tu jest! 😍 Mogłabym tu mieszkać.
safie, No to wygląda dobrze 😀 Koniecznie sprawdzę przy okazji....
Ruda77, O, też dziękuję za cynk. Wprawdzie coś za mocno wietnamsko.... ale nie wygląda na chamską jadłodajnię, w której wszystkie potrawy wyglądają tak samo i nazywa się "azjatycka", bo miewa ryż w menu.

btw, Złoty Osioł w Katowicach jeszcze funkcjonuje, prawda? 👀

Kurde, starość. Zamiast myślenia "gdzie się pobawić", człowiek zaczyna myśleć gdzie dobrze zjeść....  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 czerwca 2017 08:41
funkcjonuje 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2017 23:38
Dzieki dziewczyny!
Jadlam dzis nlesnika na Drzymaly i bajgle w kafeju, bylo pysznie! Jutro czas wrócić na Slask, ale ten Dolny 😉
JARA wpadaj zimą! Jak się wcześnie ciemno robi i Muzeum całe podświetlone <3
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2017 12:52
W Kato na bank bede co jakis czas 🙂 ciężko sie wraca do domu 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 czerwca 2017 12:59
ja tu mieszkam, chętnie bym wyszła z Tobą na kawę, gdybyś miała ochotę  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2017 13:03
Obecnie juz jestem we Wroclawiu, ale nastepnym razem jak bede obowiązkowo! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się