Śląsk

Kto ze Śląska ? 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
19 marca 2009 20:42
Melduję się  🙂
ja 🙂
Ja też,ja też!!!!!...chociaż ja to raczej Zagłębie, ale co tam 😉
my_karen   Connemara SeaHorse
19 marca 2009 21:39
Ja jestem z Sosnowca, potem jakiś czas mieszkałam w Dąbrowie Górniczej, a dwa lata temu przeniosłam sie 'prawie w góry' na Dolny Śląsk. Też Śląsk 🙂 Ale zdecydowanie najbardziej czuje sie sosnowiczanka 😅
A ja z Zabrza... jeździecko bardziej z Gliwic 😉
Skupimy się tu  ładnie, skumamy i może nawet jakiś rajdzik kiedyś wypali ! 😀
z Cynamonową_ już jestem ugadana na terenik w przyszłości, ale może jest nas tu więcej z okolicy.
Komu mówią coś lasy panewnickie ?  😎
my_karen   Connemara SeaHorse
19 marca 2009 22:18
Komu mówią coś lasy panewnickie ?  😎

hehe to bylo dawno i nieprawda 😎 a tak powazniej to kiedys niedlugi czas objezdzalam tamte okolice. Pozniej przenioslam sie do innej stajni i juz tam nie zawitalam.

Ja na rajdzik pewnie nie dam rady, za bardzo krazę między irlandia a wrockiem obecnie, ale trzymam kciuki za Wasz projekt 🙂
I ja, i ja! Ze Śląska 😉 Obecnie rejony rybnicko-raciborskie, od października - nie wiadomo.😉
Zawiercie ( właściwie to zagłębie, ale czuję się ze śląska 🙂😉
Zabrze-Gliwice  👀 melduję się

ps. a kiedy chcecie zrobić ten rajd i gdzie?

pozdr.
Również się zgłaszam!

Btw, a ja mieszkam w Będzinie, studiuje w Katowicach (do liceum chodziłam do Sosnowca na dokładkę), więc granicę przekraczam nawet kilka razy dziennie (miejscowi wiedzą o co chodzi  😉) i właściwie ani ze śląskiem, ani z zagłębiem nie czuję się mentalnie związana  😁 Taki urok naszej aglomeracji, że formalnie to różne miasta a można poruszać się między nimi jak po jednym.
Ja tylko wiem tylko, że wszędzie mam daleko- dotyczy to również stajni  😉
Witajcie Wszyscy !  😉

polonez 🙂 to była tylko jedna z propozycji dlaczego fajnie byłoby się zgadać 😉
Z drugiej strony dobrze wiedzieć podczas dyskusji, kto jest z regionu 🙂
Hmm to może ja. Wprawdzie ja jestem na pograniczu ale może się nadaję do tego wątku.Mieszkam dokładnie na granicy woj. śląskiego i opolskiego 😁 w końcu to też śląsk opolski  🙄
Jaaam ! 😀
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
20 marca 2009 23:03
A ja też ze Śląska.. z Katowic jestem ale konia mam w Mikołowie a lasy Panewnickie oczywiście są mi bdb znane xd
Mnie również lasy panewnickie znane... aczkolwiek nie mam mozliwosci pojechania na jakimkolwiek koniu na rajd 😀 Moge na was popatrzec jedynie :P
I ja. Stara czeladzianka.  😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 marca 2009 12:55
Ja ze śląska opolskiego 😉 Samego serca z resztą.
Śląsk opolski/ zDolny Śląsk, melduję się ;D
A ja też ze Śląska.. z Katowic jestem ale konia mam w Mikołowie a lasy Panewnickie oczywiście są mi bdb znane xd


Hmmm, a gdzie dokładnie w Mikołowie? Bo mój ogon także "mikołowski" , możliwe że się znamy?? 😀

To dla wszystkich znających panewnickie lasy mam propozycję- jak juz tylko wiosna nastanie na dobre, a nie tylko teoretycznie-kalendarzowo to proponuje końskie spotkanie u Jasia. Będzie okazja do poznania się, bo w koncu im nas więcej tym lepiej- w kupie siła 😁
i ja tez🙂 a dokladnie Imielin....a gdzie te lasy sa , bo mozliwe ze znam.
ja bym się pisała na taki rajdzik w lecie  😅 no i jakby cos to mogłabym wypozyczyc hucułkę dla osoby bez konia. tylko dojazd musiała bym załatwić do tych panewnik 🙂

pozdro.
trzynastka   In love with the ordinary
21 marca 2009 22:07
Polonez zgaduj kto by Ci chętnie kunia zakosił na rajd?  😜 masz 3 strzały  😁
ninevet w razie czego ja jestem druga w kolejce  😁
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
21 marca 2009 23:04
A ja mam swojego kopytnego dokładnie na zarzeczu może znasz pannę kcj90 bo to z nią mam konia?
trzynastka   In love with the ordinary
22 marca 2009 19:32
ninevet w razie czego ja jestem druga w kolejce  😁


polonez ma wiecej :P ukradniemy wszystkie  😍 😅
haha życzę szczęścia 🙂 stajnia jest monitorowana ze wszystkich stron. Od razu będę wiedziała kto podwędził mi konie  😁 :kwiatek:

ewentualnie mogę wypożyczyć 2 hucuły (nie drogo) ale transport na miejsce musiałybyście sobie załatwić  🤣

ja w lecie będę mogła zabrać jeszcze 2 duże konie także spoko  😎
to ja bede wam robiła zdjecia :P
Kobietki to wstępnie jesteśmy umówione😀 ...Byleby tylko pogoda zechciała nam sprzyjać, bo póki co to żal przez okno patrzeć  🙄

A ja mam swojego kopytnego dokładnie na zarzeczu może znasz pannę kcj90 bo to z nią mam konia?


Aaaa....kcj90 jak najbardziej kojarze-nawet znam osobiście 😉 My w takkim razie pewnie nie miałysmy okazji się poznać, ale jak nasz wspólny tereno-rajd wypali, to mam nadzieję, że to się zmieni  😀

To ja może jeszcze przemyce takie małe ogłoszenie- myślę, że w tym wątku ma większą szanse na zauważenie- u nas w stajni jest koń do dzierżawy, jeśli ktoś miałby ochotę poznać szczegóły to zapraszam na PW.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się