Okrutny dzieciak i biedny kot - SKANDAL (uwaga drastyczne)

problem tkwi w nie -przekazywanych wartościach bazowych... takich jak szacunek dla zwierząt
dokladnie tak jak napisalas, Dodofon, dlatego ja wspomnialam o surowej karze dla rodzicow. A temu 15 latkowi to bym leb ukrecila przy samym kolnirzyku  😤
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
29 grudnia 2010 22:05
Przepraszam, nie przeczytałam 4 strony...
_kate link do strony z fcb nazywa się Kot kaskader - WE WILL GET You czyli ma na celu zebranie ludzi którzy protestują i chcą pomóc w odnalezieniu sprawcy.
ja nie mogę takich rzeczy oglądać bo normalnie przestaję nad sobą panować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  🤬 cóż za bezduszny człowiek nakręca tego dzieciaka?!
aaaa, ja zrozumiałam, że we will get the cat!
czy można jeszcze gdzies oglądnąć ten film bo jakos nigdzie znaleść nie mogę  😵
Kurczę, w Krakowie to się stało.
Jedna nadzieja- Pani Sędzia Jadwiga Osuchowa- szefowa TOZ - zadba, żeby sprawiedliwości stało się zadość.
http://chwiladlapupila.pl/informacje/jadwiga-osuchowa/
W filmie dziwne było to, że kot się nie bronił.
Chciałabym wiedzieć, do której szkoły chodzi autor filmu - można by się skrzyknąć na jakiś protest.  👿
Można jeszcze napisać do nieocenionej Redaktor Magdy Hejdy -Pani prowadzi program "Kundel Bury i Kocury" i jest najbardziej oddaną opiekunką zwierząt, jaką znam.

Aby skontaktować się z Pania Magdą Hejdą można zadzwonić pod numer 12 423 60 77 i nagrać numer swojego telefonu na automacie zgłoszeniowym lub napisać na adres mailowy: kundel@tvp.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 grudnia 2010 09:48
Chciałabym wiedzieć, do której szkoły chodzi autor filmu - można by się skrzyknąć na jakiś protest.

albo na kocówę pod szkołą... 😎
dempsey   fiat voluntas Tua
30 grudnia 2010 10:29
W filmie dziwne było to, że kot się nie bronił.

to chyba może być okoliczność obciążająca
możliwe, ze był tak traktowany że zachowywał się biernie ze strachu, był ogłupiony, pozbawiony jakiegokolwiek instynktu samozachowawczego. może zawsze nim szurano i kopano...
okropne
(fakt, że filmu nie widziałam, tylko sobie Wasze opisy próbuję wyobrazić)
Krakówek to małe miasto- zawsze szybko wychodzi na jaw, kto z kim i kiedy.
I personalia pętaka, co zrobił film wyjdą na jaw.
Zresztą na pewno w szkole już wiedzą bo pewnie policja była.
I tak myślę, że gdybym była nauczycielką tego głupka to miałby u mnie dożywotnio jedynki.
A jakbym była panią ze stołówki to miałby naplute do zupy.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 grudnia 2010 11:42
ewentualnie powiesić na drzwiach szkoły info że ten i ten to zrobił....

myślę ze gdyby się za moich czasów to stało to życia by gnój nie miał 😤 😤 😤 już widzę jak ci z maturalnej nim w kiblu rzucaja o ścianę 😀

Moon   #kulistyzajebisty
30 grudnia 2010 11:49
Taaa, Duunia i też uwiecznić na filmie jak lata po ścianach i także wrzucić na youtube'a. Ubaw po pachy.
Szkoda obradować. Takich i jeszcze dużo gorszych skur** jest na świecie bardzo wielu. Miał pecha bo wrzucił na youtube, ale nie muszę chyba nikomu mówić że dziennie dużo gorzej skatowanych zwierząt trafia do schronisk na całym świecie znacznie więcej. Normalne że mu nic nie zrobią, pozostaje chyba tylko pogodzić się z tym że tak okrutny świat został kiedyś przez kogoś skonstruowany i pozostaje nam tylko żyć obok tego okrucieństwa.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 grudnia 2010 12:11
Moon a cóż ja poradzę że taka moda teraz? gwałca-filmują srają-flmuja zabijają-filmują... ecchh...

trochę tęsknię za starymi honorowymi czasami, raz moja koleżanka z klasy LO poszła do jednej laski do technikum (poligrafik) no i zwyczajnie naprała  jej w toalecie  🤔, poszło oczywiście o faceta
tamta w akcie zemsty wzięła sobie większa koleżankę i przyszła do nas bić tamtą 😁

no i pewno skończyłoby się to laniem ogólnym, gdyby nie fakt że ta "większa" okazała się moją dobrą koleżanką z "rynku" po wymienieniu uprzejmości udało się załagodzić sprawę bez mordobicia
oczywiście wszystko miało miejsce w toalecie...ech ciekawe rzeczy się w tych toaletach działy 🙄
to był of top, ale tak mi sie jakoś przypomniało  🤣 pewno dlatego, że pomyślałam sobie co by to było gdyby to się stało za "moich" czasów i gdybyśmy wiedzieli kto
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
30 grudnia 2010 17:49
Jest jakiś link do tego filmu czy już usunięty?
Nie mam jakiegoś wielkiego pragnienia oglądać co się tam wyprawia, ale ciężko jest zająć jakiekolwiek stanowisko w tej sprawie, jeśli się nie widziało.
dziś w tv pokazywali już bezpieczne zwierzątka, serce rosło jak się patrzyło na uratowanego kociaka, teraz już wszystko będzie dobrze, najważniejsze, żeby zwierzaki znalazły prawdziwy dom, a sprawcy ponieśli suuurowe kary ....
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
30 grudnia 2010 18:12
Meise właśnie z tą samą dobrą wiadomością  🙂 Całe szczęście wszystko z kotem już w porządku. Nie ma żadnych złamań. Nie wiadomo co z karą dla gówniarza i jego opiekuna. W wiadomościach mówili coś o rodzeństwie szczeniaka. Wspomnieli, że rodzice ponoć NIC NIE WIEDZIELI... A ponoć ktoś w naszym wątku pisał, że ojciec sam zostawiał komentarze pod filmikiem... Nie rozumiem wszystkiego do końca, ale jestem strasznie zadowolona, że sprawa została tak nagłośniona i skończyła się (w miarę) dobrze.
mtl   I M Equestrian
30 grudnia 2010 18:15
dobrze im tak, dobrze im tak, dobrze im tak! o! tyle chciałam powiedzieć, oglądając wiadomości!  🤬
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
30 grudnia 2010 18:44
Jeśli ktoś ominął dzisiejsze wiadomości to wysyłam jeszcze raz link do strony z fcb. Znajdziecie tam najświeższe info o sprawie:

http://www.facebook.com/pages/Kot-kaskader-WE-WILL-GET-You/176016182430250

oraz

http://www.tvn24.pl/0,1687720,0,1,policja-zlapala-dreczyciela-kota,wiadomosc.html
wiecie, co jest najgorsze??
ze dla tekiego 15-stolatka... to super sprawa... zaistniał w mediach... obojętnie jak - ale zaistniał...
w jego ślady mogą iść inni...
BTW...
prawda taka, że taki filmik to czubek góry lodowej... setki zwierzaków ginie czy jest maltretowane "bez filmików"
Dodofon, ja myślę, że to nie takie fajne dla niego wcale. Jego rodzice na pewno robią mu właśnie piekło w domu, bo pewnie nie bardzo chcą o sobie słuchać w mediach. A rodzina ma być objęta obserwacją ze strony sądu i ewentualnie przydzielą im kuratora - a taka sytuacja nie jest fajna dla żadnego 15-latka 🙂 No i w wiadomościach powiedzieli, że z domu zabrali chyba 3 inne zwierzaki  koty i psa. Jak dla mnie HAPPY END tej sprawy i bardzo się cieszę, że tak szybko policja się tym zajęła!
Dodofon, ja myślę, że to nie takie fajne dla niego wcale. Jego rodzice na pewno robią mu właśnie piekło w domu, bo pewnie nie bardzo chcą o sobie słuchać w mediach. A rodzina ma być objęta obserwacją ze strony sądu i ewentualnie przydzielą im kuratora - a taka sytuacja nie jest fajna dla żadnego 15-latka 🙂 No i w wiadomościach powiedzieli, że z domu zabrali chyba 3 inne zwierzaki  koty i psa. Jak dla mnie HAPPY END tej sprawy i bardzo się cieszę, że tak szybko policja się tym zajęła!


myślisz??
a może=
piekło - możliwe, ale nie za to że znęcał sie nad kotem - ale za to, że dał sie złapać... i wstawił film do sieci...
ludzie są różni, pamiętam sytuację z podstawówki, gdzie matka kolegi zrobiła mu aranturę nie o to, ze bił się na przerwie, ale o to, że dał sie złapać i ona musiała sie zwolnić  z pracy i przyjać do szkoły = znaczy "lej się tak aby nikt nie widział, a ja chce mieć spokój"
sądzę jednak, że i ten 15 latek żałuję swojej głupoty - mówię tu o wrzuceniu filmiku do internetu. czytając komentarze pod sprawą na jego miejscu przez najbliższe 5 lat oglądałabym się za siebie.
lud wymierzy sprawiedliwość sam, niezależnie od wyroku  😀iabeł:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 grudnia 2010 21:45
Dodofon, Gdyby była taka możliwość, to wcisnęłabym 'lubię to'. Niestety w tak patologicznych środowiskach (mniemam, że rodzice z towarzystwa, które wyrastało na alkoholowych imprezach i zakończyło edukację na gimnazjum, ale mogę się mylić) dobro zwierzęcia jest g*wno warte. Największym priorytetem takich gówniarzy jest 'nie dać się złapać i robić to co się robiło do tej pory czyli picie, rozboje, kradzieże' etc.

Niestety mam wątpliwą 'przyjemność' obserwowania grupy takich dresowatych szczyli na moim osiedlu. Wyrasta kolejne pokolenie które na murach wypisuje JP i dobro zwierzaka mają w d*pie.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
31 grudnia 2010 04:36

Meise, watpię w to. Skoro gówniarz wpadł na taki "genialny" pomysł i wciągnął w to brata, to na mój gust psycha już zorana. Wogóle gnojków nie żałuję. ich szczęście, ze mieszkaja daleko.
zaczynam sie bac czy "banda zwyrodnialcow" nie postanowi miec "nowego" kotka i "nowego" pieska do zabawy dla dzieci....

Nie ma co winic 3 latka to jeszcze male i glupie, a przede wszystkim jeszcze (!) nasladuje starszych. dopiero w wieku 5 lat zacznie sie uczyc myslec  co dobre, a co zle. W tym wypadku chyba juz nie odrozni dobrego od zla. Mnie tam szkoda tego dziecka jest tak samo skrzywdzone jak te zwierzaki. Malego jeszcze da sie "wyprostowac" tylko trzeba go zabrac.
A na 15 latka trzeba miec oko tak jak i na rodzicow. Zakaz posiadania i zblizania sie do zwierzat oraz kurator dozywotni (to chyba utopia  🙄 )

Meise, watpię w to. Skoro gówniarz wpadł na taki "genialny" pomysł i wciągnął w to brata, to na mój gust psycha już zorana. Wogóle gnojków nie żałuję. ich szczęście, ze mieszkaja daleko.


chodziło mi o to, że nie żałuje znęcania się na zwierzęciem, żałuje, że pochwalił się tym w internecie i sprowadził na siebie i całą rodzinę "gniew ludu". Jak ten smark 15letni czyta te wszystkie komentarze, to sądzę, że mu skóra cierpnie. Bo nawet dresy co się po buziach klepią bezlitośnie w imie piłki, często kotka skrzywdzić nie dadzą. Nawet fakt dręczenia w wiezieniach przestępców wobec dzieci i zwierząt mówi sam za siebie. Ogół nienawidzi maltretowania słabszych.. I chwała mu za to. 
znajomi mieli dwojke dzieci, kiedy w domu pojawil sie pies, a potem kot. mlodszy z chlopcow byl dosc maly. kiedy mial 2-3 lata i jakies zapedy zeby meczyc kota czy psa (nawet nie ze zlej woli, tylko po dzieciecemu chcial sie pobawic co dla zwierzaka zwykle nie bylo przyjemne) rodzice reagowali stanowczo- dzieciak przydeptuje kotu ogon- ma przydeptywana noge, ciagnie psa, sam jest ciagniety, tarmosi- jest tarmoszony. dziecko w ryk?- czemu ryczysz? przeciez zrobilem tak samo jak ty jemu. bardzo szybciutko sie skonczyly proby nawet malo delikatnych pieszczot.
wg mnie ten 3 latek ma szanse wyrosnac na psychopate. winic go nie mozna, ale z cala pewnoscia powinien byc zabrany tej rodzinie skoro jest w niej uczony takich rzeczy.
O Chryste Panie.... Biedny kot... 😕 Jak dobrze, że juz normalni ludzie się nim zajmują
Mówicie, że to dziecko to tylko trzylatek. Ale nawet przecież trzylatek potrafi być perfidny ! Mój bratanek( w podobnum wieku) SAM - zaczął bić kota bo ten skoczył mu na kolana i chciał się miziać! Opiernicz mały dostał taki, że do kota nawet nie podchodzi. A piętnastolatek ? W tym wieku chłopacy są na tyle durni, że moi znajomi przynieśli do szkoły 3 butelki 0,7 wódki, podpalili szafkę szkolną koledze  i wieeeeeele innych gorszych rzeczy ( prywatnie również)m.in. pobicia, mają sprawy w sądach, jeżdżą po policjach i kuratora któryś też ma! I robią sobie cos z tego ?  ABSOLUTNIE NIC  ❗ Nawet cieszą się, że są tacy ''zajebiści''  😵
Więc dla tego 15- sto latka nagranie czegoś takiego to pikuś a dla 3latka zrobienie czegoś takiego to też nic jeśli nie jest nauczony, że zwierzę to żywa istota i czuje ból.
Znieczulica i otępienie...  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się