HORRORY- lubiane, ciekawe i całkiem nudne ;)

oglądał ktoś Diabelską planszę i Asmodexia?

merciful - dzięki, zbieram sobie ciekawe horrory, które obejrzę w ciągu jednego dnia 😀

Dworcika - nie widziałam, nie pobrał mi się i zrezygnowałam, bo byłam sama w domu 😀
Diabelska plansza - ouija ?

Jeśli tak to oglądałem, zły nie był - taki do zalukania  😉

wczoraj oglądałem -> http://zalukaj.tv/zalukaj-film/21788/the_atticus_institute_2015_.html  mimo, że nakręcony z formie dokumentu to całkiem w porządku  🙂

Dzisiaj zabiorę się za to -> http://zalukaj.tv/zalukaj-film/22034/phobia_2013_.html  oglądał ktoś ?
tak dokładnie Ouija, dzięki 🙂

Weszłam sobie na YT, a tam tyle zapowiedzi horrorów o demonach z 2014 roku, że w szoku jestem.
kujka   new better life mode: on
19 lutego 2015 16:17
ouija byla zla i beznadziejna. nie straszna wcale tylko glupia i nudna. nie pamietam nawet czy sie zmusilismy zeby calosc obejrzec 😉
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/21385/diabelska_plansza_ouija_ouija_2014_.html

Ale że o tym piszesz kujka ?

Widocznie nie trafił w Twój gust
kujka   new better life mode: on
21 lutego 2015 18:55
dokladnie o tym.

widocznie nie tylko w moj nie trafil, bo wiekszosc recencji i komentarzy w necie sie pokrywa z moja opinia 😉
Jako w piekle, tak i na Ziemi - dobry, momentami się bałam faktycznie 🙂 historia trochę banalna, odkupcie swoje winy itp itd ale ogólnie przyjemnie się oglądalo.

W kolejce czeka Anabelle i Dracula (ta najnowsza), ale to chyba nie horror :P
No nie, ale na ladnie wyrzezbiona klate mozna popatrzec :P
Mi się nowy Dracula (historia nie znana) podobał 🙂 no, ale to nie horror, no może dla dzieci 😀
Anabelle zaliczona, szału nie było. Taki se film, spodziewałam się czegoś lepszego 😉
coś za mną chodzi... dziwny horror, jeśli ktoś lubi muzykę elektro będzie zachwycony, film taki, że wracając z kina non stop się odwracałam czy coś za mną nie idzie...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 marca 2015 09:38
Karla ale ze jaki tytuł? 👀
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
19 marca 2015 09:43
"Cos za mna chodzi" (It follows - tytul ang.). Tez sie najpierw nie zczailam 🤣
Dworcika   Fantasmagoria
19 marca 2015 21:11
kolebka, też to ostatnio oglądałam. W sumie w połowie mi się znudził, kawałek przespałam, zobaczyłam końcówkę.
Mocno średni.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 marca 2015 22:12
Aaa, taki myk 😁

Wlasnie zaliczylam The Pyramid . Film bardziej sf niz horror, ale musze przyznac, ze calkiem zgrabnie wymyslone 😀 na pewno jest to cos innego, niz mozna sie spodziewac 😉 choc glupota w zachowaniu glownych bohaterow psuje cala przyjemnosc z fabuly... ale przemeczyc sie mozna..


I przy okazji grzebania w poszukiwaniu informacji o Annabelle znalazłam inny, względnie ciekawy film:

Dead Silence- dziś się za to zabiorę. Ktoś kojarzy? 😉


Pytanie dość stare ale odpowiem.
Oglądałam ten film praktycznie od razu jak się pojawił, podczas młodzieńczej fascynacji Piłą (ten sam reżyser)
Zawiodłam się niemiłosiernie. Nie do końca pamiętam co i jak ale ilm wydał mi się dziwaczny i kompletnie nie straszny chociaż fakt, ogólny pomysł i fabuła były dość oryginalne.

Sama teraz przeglądam wątek i szukam czegoś dla siebie na wieczór. Ciężko jest

Edit

Stwierdziłam, że obejrzę nową Carrie chociaż mówiłam, że tego nie zrobię 🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 marca 2015 20:47
Chess nowej Carrie jak dla mnie czegoś brakuje, postać jest kompletnie inna, zupełnie nie taka jaką kreuje King w swojej powieści. Ja się trochę zawiodłam 😉
Cienka jak barszcz jest...
A Oculus juz ktos widzial?
Obejrzałam i oczywiście stara jest lepsza ale w sumie nie mogę jakoś bardzo narzekać. Ot filmidełko, smutne jak diabli.
Ogólnie planuję teraz nadrobić jakieś straszniejsze czy mocniejsze filmy. Nie mam z kim oglądać tego typu rzeczy więc będę siedzieć i oglądać sama, o.

A Oculus juz ktos widzial?


instytut ?  Ja widziałem, szczerze  do oglądania w sobotni deszczowy wieczór w sam raz. Jednak trzeba lubić.

Coś na mną chodzi- tragedia. Nie było nic strasznego, w dodatku główna postać bardzo przeciętnie grała.
Odpalam Babadooka, zobaczymy co będzie 🙂

edit

Obejrzałam. Jakby się zastanowić to cholernie smutny film jest, z głębią... czy coś. Ma bardzo wysokie noty na stronie, którą się kieruję przy wyborze filmów. Chociaż końcówka jest dla mnie ciut niezrozumiała, znaczy dorobiłam sobie do niej wyjaśnienie ale nie wiem czy trafne.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 marca 2015 22:47
Oj schizowy bardzo jak dla mnie ten film 😜
Ja się zastanawiam czy za bardzo zaczynam kombinować i go rozkminiać pod względem ludzkich problemów czy jednak taki jest jego sens 🤣

Oculus fajny🙂 db muza,fajne efekty, db tempo rozkrecania sie akcji
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 marca 2015 00:03
The taking of Deborah Logan - cos dla fanow szamanizmow 😉 Jak dla mnie calkiem ciekawa pozycja, sa momenty kiedy ciarki przechodza. Tylko ogladalam w oryginale, a moj angielski jeszcze raczkuje, wiec moglam nie do konca fabule zrozumiec 😉 ale generalnie ciekawy, polecam! 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
31 marca 2015 06:13
Oculus faktycznie dobry. Taki, jak ostatnio lubię - nie przegięty. Fajny klimat, dobrze to wszystko zbudowane. Z dreszczem, ale bez schizy 😉 Można podskoczyć, ale można się straszakom przyjrzeć.
Dzięki Karla 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 kwietnia 2015 16:49
Obejrzałam właśnie Paranormal Diaries: Clophill.
Film udało mi się znaleźć tylko po angielsku, więc niewiele zrozumiałam 🙁 Straszne rzeczy też dzieją się w sumie dopiero w ostatnich 15? 20 minutach?
Jednak zdecydowanie polecam film ze względu na niesamowite ujęcia. Na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie, dawno nie widziałam filmu, który tak by cieszył oko. Mi się bardzo podobał! Sceny kręcone w lesie wiadomo- jak to latająca kamera 😉 Ale za to ujęcia "normalne" samego kościoła, wywiady- zrobił na mnie niesamowite wrażenie.
Jak pisałam- mi się bardzo wizualnie podobał, nie wiem jak Wam 😉
Gdzie obejrzę Tunel, ten z 2011 bodajze  :kwiatek: ?

Warto w ogole ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 kwietnia 2015 10:21
Jesli myslisz o tym, ktorego akcja dzieje sie w Australii- zdecydowanie warto! 😀
Poszukaj moze na cda.pl czy playtube.
Obejrzałam, kiepski 🙁 w ogóle mi się nie podobał, nie trzymał w napięciu specjalnie...

Moim hitem niepobitym póki co pozostaje 'Jako w piekle, tak i na ziemi' - o rany, parę nocy miałam schizy  🤣  i drugi raz bym nie obejrzała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się