Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 sierpnia 2011 09:46
Burza, zduśka fajna ekipa 🙂

zduśka piękny koń  😍

wendetta do zobaczenia zatem i powodzenia  :kwiatek:
wątek zamknięty
Burza, Zduśka ale macie fajną ekipę. I jak rzadko spotykany widok tylu osób w kaskach  😀
wątek zamknięty
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
24 sierpnia 2011 09:57
Nasturcja-Renata :kwiatek: dziękuje w imieniu ogra !
Forta u nas chyba większość osób kask zakłada jak jedzie do lasu  😉 ja np. zawsze głowę mam odpowiednio zabezpieczoną  🙂 a ekipa naprawdę jest super ! 
wątek zamknięty
Zduśka no po prostu cudny!!!
ależ ja Wam zazdroszczę! Ja wsiadam tylko może z 2-3 razy w miesiącu :/
Biorąc pod uwagę to, że kiedyś jeździłam nawet po 8 koni dziennie to domyślacie sie jaki mam niedosyt  🤔 🤔 🤔
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
24 sierpnia 2011 10:57
Burza świetna ekipa i super zdjęcia 😀 wesoło i barwnie 🙂
wątek zamknięty
Zduśka ahhh  😍 strasznie mi się podoba. Taki zadziorny  😀
dziękuje  :kwiatek: z trenerką się śmiejemy, bo bez strzemion jest idealnie w każdym chodzie- łydka nieruchomo, ręka super, praca biodrami, nie pochylam się do przodu, a wkładam nogi w strzemiona i jest rzeźnia  😵  😁 Piękny obrazek znika momentalnie  😉
wątek zamknięty
przedwczorajsza kąpiel 🙂

wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 sierpnia 2011 13:11
Wendetta - powodzenia.

Burza, Endurka, Mąka, Zduśka - piękne, piękne zdjęcia, ciepłe, radosne, no i modele zacni 😀

Ja się wciąż nie mogę nacieszyć nową stajnią. Ciągle od wszystkich słyszę, ze Łoś grzeczny, miły, że pięknie je (no, to akurat nie nowość 😁 ), że się domaga smyrania (on???). Jest miły, fajnie chodzi, no i wreszcie dostaje tyle siana, ile potrzebuje (a potrzebuje... no, dużo). Jestem zachwycona.

Taka się ze mnie robi parówa



oooo, przyszła ta od marchewek...



Zblazowany, ze trza iść do roboty



A tu chyba chciał sprawdzić, jak to jest, jak ma się zad równy z kłębem  😂 Naprawdę, sam się tak ustawił i nie wyglądał, zeby było mu niewygodnie...



Zdjęcia nieobrobione, ale mi się skaszaniła Picasa i nie umiem naprawić 👿
wątek zamknięty
maleństwo - a gdzie się przeprowadziliście?
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 sierpnia 2011 13:31
Ja do Olsztyna, a Łośko do Kieźlin 🙂
wątek zamknięty
bjooork dzięki :kwiatek: btw. masz może jakieś zdjęcia Twojego seniora?
olek :kwiatek:
burza Ale świetna ekipa  😉 u Ciebie jak zwykle megapozytywne zdjęcia 🙂

Dla Forkate, która chciała zobaczyć więcej





A Siwuś zrobił sobie urlop. Jutro wracamy do domu, robimy USG i od czeka nas 2-6 miesięcy stępa. Yeah... 🤔
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 sierpnia 2011 13:41
Mo B.! Smoczysko!

A co sobie dziecko zrobiło?
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
24 sierpnia 2011 13:42
Mo B co się stało? Ślicznie wyglądacie i teren wokół uroczy
wątek zamknięty
Mo B. brzmi poważnie. Co sie stało?
wątek zamknięty
a my się znowu pokażemy 🙂
wątek zamknięty
Mi też rozruch po treningach się odwleka. Jutro do nas wet przybywa. Ale stajnią jestem zachwycona, jakie Dzion i 12 innych kolegów ma pastwisko :O Starczyłoby na 30 koni chyba, idzie się i idzie 🙂
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 sierpnia 2011 15:51
A co temu Dzionku?
wątek zamknięty
Dzion dzisiaj pierwszy raz poszedł na padok z kolegami i ewidentnie dostał kopa w d.... Zrobił mu się wielki krwiak albo coś między nogami. Na szczęście miękkie i go nie boli, nie kuleje też. No ale miałam dzisiaj wsiadać, a poszedł tylko do karuzeli...
wątek zamknięty
Dzion dzisiaj pierwszy raz poszedł na padok z kolegami i ewidentnie dostał kopa w d.... Zrobił mu się wielki krwiak albo coś między nogami.
Może mu jądra urosły  🤣 🤣 🤣
wątek zamknięty
Leo, haha, nie strasz 😀 Jednak bardziej z tyłu niż z dołu to jajo, więc wątpię jednak 😉
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
24 sierpnia 2011 18:51
Dzion to ogier? 🙂
wątek zamknięty
incognito, no nie, oszalałaś 😀? Nie urosło mu nic, naprawdę🙂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
24 sierpnia 2011 20:33
Dzionka szybko zdradź mi tajemnicę jak to zrobiłaś!!!! Bardzo chciałabym, żeby kary znów był ogierem! Niestety po 2 latach od kastracji przeszczep jego jajek się nie przyjął 😕 😕 😕

daj znać jutro jak Dzion!!!

Mój ciągle chodzi podrapany, popodgryzany....ale zadowolony. Mają z kumplami świetną zabawę - kto szybciej zdejmie drugiemu kantar i moskitierę, który szybciej po kopniaku ucieka itp 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 sierpnia 2011 21:06
Zduśka fajne to Twoje rude😀
Mo B. Uwielbiam tą Twoją kruszynke  😎


My z Lolkiem wyruszyliśmy o 8 rano w tresę Stefanówka-Michałowice  i lekko po 12 dotarliśmy na miejsce 🙂 Koń mnie zaskoczył ! Jest tak grzeczny i usłuchany jak by znał tą stajnie od zawsze ! Obok sąsiad podobny ale z czarną grzywąi dużo mocniejsza budową bez żadnych malowideł na łbie. Za kumplowali się  i jak Lolek wychodzi na wybieg to ten drugi też  Lolek wchodzi do boksu to Sekret też włazi do boksu haha świetne to jest  😎  Ogółem stajnia fajna 😀
wątek zamknięty
Dzionka aaa zazdroszczę pastwisk 😜 I do tego jakie liczne towarzystwo dla Dzionka, super!
juliadna to świetnie, że na razie i Ty i koń zadowoleni 😀 Wpadnę do Was koniecznie jak znajdę czas.

Arkowe odparzone nogi już lepiej, jeszcze skóra schodzi i trochę bolą, ale nie ma już paniki jak na początku. Dziś nawet wsiadłam na oklep tylko z uwiązem na szyi (na wszelki wypadek :cool🙂 i od razu mi się humor poprawił. Jaki ten mój koń jest kontaktowy i sterowny i jaki grzeczny i w ogóle szał 😜
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 sierpnia 2011 22:55
Mojemu ostatnio cycek wielki urósł od kopniaka, także nie wiem czy jądra nie są lepszą opcją dla wałacha 😉
wątek zamknięty
No i tak właśnie powstają plotki 😀 Dzionka ma wałacha z jądrem, a Koniczka ma wałacha z piersią  🤣 🤣 🤣
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 sierpnia 2011 10:19
Dzionka tak czytam co piszecie i zwątpiłam, więc wolałam zapytać 😁

Naparowy po dwóch tygodniach wraca pod siodło 😎
Boje się nawet bardzo, że znów go coś trafi podczas jazdy, ale najpierw i tak przez 2-3 dni tylko lonżowanie.
wątek zamknięty
Proszę się nie śmiać z mojego biednego wałacha z jądrem 🙂 Niestety, przyjdzie dzisiaj wet i pewnie dokona powolnej kastracji rozłożonej w czasie 🙁

incognito, fajnie, że już wyzdrowiał!
Atamanka, dobrze, że z Arkiem lepiej. I powinnaś być z siebie dumna, że tak fajnie chodzi od dosiadu!
juliadna, a w bliskich okolicach jakiego miasta jest ta stajnia? Na dłużej tam zostajecie czy tylko wakacje?
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 sierpnia 2011 10:27
Mo B. dawaj znać co z siwusem, a wyrazy uznania są całkowcie zasłużone- obstawiam, ze niewielu miałoby tyle odwagi, cierpliwości i samozaparcia, żeby pracować z takim koniem 😉

Starszaka świeżych zdjęć jak na lekarstwo- z nowych mam tylko fotę kumpla na moim 'off road'owym' koniu 😉  zresztą przewinęło się to zdjęcie w wątku o motocyklistach 😉



wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.