Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Anderia ja tam mam 42km z domu i od 4 lat jakoś daje rade  😅 Ale już niedługo 18 i prawo jazdy  😀iabeł:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 sierpnia 2011 13:55
Ja mam też coś koło 40, ale najwidoczniej należenie do tak oddalonych stajni będzie mi pisane dopiero po nabyciu własnego samochodu  😁
wątek zamknięty
Anderia, po nabyciu własnego samochodu zabiją Cię dojazdy. Mnie dobijają 30 kilometrowe, bo za benzynę wychodzi nieco mniej niż za sam pensjonat.
wątek zamknięty
dlatego trzeba miec samochod na gaz  😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 sierpnia 2011 14:17
Forkate można gdybać i gdybać, nigdy nie wiadomo co stanie się za te kilka lat, moje kochane Zielonki dokładnie 350 m od mojego domu ciągle się rozwijają, także do tego czasu mogą zostać szportstajnią  😁 A i tak już są bardzo fajne, nie licząc braku hali. Niektórzy jeszcze zarzucają kiepski dojazd w teren, bo zanim się dojedzie do lasu trzeba trochę potłuc się po okolicznych wsiach i drogach asfaltowych. Ale ja widzę w tym tylko zaletę - koń się dobrze rozstępuje i w lesie można będzie już kłusować, co ma duże znaczenie jak jest mega robactwo, bo wtedy stęp w lesie to jak za karę  😉
edit:
Żeby nie było takiego offtopu z mojej strony, to dodam trochę fotek z piątkowego pławienia (podejrzewam że to ostatnie fotki z tym koniem  🙁)
Zaczynało się od niewinnego chlapania:

Aby za chwilę dać czadu i zanurkować  😀

Zdjęcie z wynurzania, z serii "Jazda konna jest tak prosta, można nawet jedną ręką":

I zabawa podpatrzona na photoblogu, czyli koń robi za trampolinę

Jeszcze słit portret na koniec

To Was zasypałam  😉 Nie zwracać uwagi na moją mimikę, naprawdę bardzo się cieszyłam i jakoś nie potrafiłam tego ukryć  😁
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
28 sierpnia 2011 16:25
Czemu ostatnie? Sprzedaż, kończy się dzierżawa?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 sierpnia 2011 16:35
Niestety koniec dzierżawy. Coś nie mam szczęścia, podejrzewam że odetchnę dopiero jak kupię własnego konia (no, może za 50 lat to nastąpi).
wątek zamknięty
Anderia, a czemu tak szybko koniec?
Swoją drogą czadowe foty 😀


U nas jak co weekend (o ile jest pogoda :cool🙂 była efka. Pomęczyła konia, chwilę pomęczyła mnie (choć akurat... no nie popisałam się za bardzo :icon_redface🙂 Efka wsiada i jedzie, a ja wsiadam i... 😡 😵

Ale uwaga, uwaga! Mam parę bardzo ładnych fotek autorstwa efki, która znalazła parę sekund żeby je pstryknąć, bo jednak swoją uwagę poświęcała głównie mnie :kwiatek:






wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 sierpnia 2011 19:39
amnestria jeśli chcesz to napiszę Ci na pw bo na forum może zajrzeć każdy.
Tak patrzę po tych fotach i się dziwię - Ty twierdzisz że nie umiesz jeździć na Duszku? Duch się rozwija, a Ty rozwijasz się z nim, idzie Wam to jak do tej pory świetnie, bo widzę i czytam jak piejesz z zachwytu  😉
wątek zamknięty
juliadna, no to fajnie! 🙂

amnestria, słodziak 🙂

My z Piorunem przeprowadziliśmy się dziś rano, bezproblemowo, szybko a dzień na słońcu minął i jemu i mi fantastycznie 🙂
wątek zamknięty
Anderia, dawaj na pw

A co do reszty, no serio nie umiem 😉 I wcale się nie kryguję - to są najlepsze momenty, szkoda że nie wiesz co się działo wcześniej 😵
Pieję, bo mam naprawdę wspaniałe osoby pod bokiem, które służą mi pomocą i generalnie jakoś to się kręci 😀

Burza, senks :kwiatek:
Czy ja czegoś nie wiem? Gdzie się przeprowadziliście? 👀

edit: doczytałam na fb, ale nie wiedziałam że miałaś takie plany. No w każdym razie, niech Wam się dobrze mieszka :kwiatek:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 sierpnia 2011 19:48
Oj tam, koniś ma być dla pańci i pod pańcię, jest młody więc jeszcze dużo przed Wami  😉
wątek zamknięty
amnestria, nie informowałam nikogo poza najbliższymi zainteresowanymi o takich planach- decyzja powstawała już długo, z powodu zmiany sytuacji finansowej- ale wygląda na to że będzie wspaniale. Wróciłam do domu- do Grzmiącej 🙂
wątek zamknięty
No i super :kwiatek: Trzymam kciuki :kwiatek:
A Wasza trenerka będzie do Was przyjeżdżać czy szukacie kogoś innego? Jeśli jestem zbyt wścibska to przepraszam :kwiatek: - nie musisz odpowiadać 😉

Z ciekawości, Grzmiąca ma jakąś stronę internetową 👀
wątek zamknięty
Nie jesteś wścibska- nie, moja trenerka nie dojeżdża nigdy nigdzie, za dużo ma obowiązków, plus- nie stać mnie teraz. Ale owszem wchodzę pod skrzydła pewnego zawodnika- szczegóły jak już się wszystko ugra 🙂

Miała- ale chyba teraz nie ma, nie widzę i nie wiem 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 sierpnia 2011 19:57
Burza poklep ode mnie Mistrza - o ile jeszcze nie został sprzedany  😉
wątek zamknięty
Anderia, został 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 sierpnia 2011 20:02
Szkoda  🙁 mam nadzieję że nowi właściciele zajmą się nim równie dobrze jak starzy, zawsze go lubiłam - taki osiołek  😉
wątek zamknięty
amnestria fajnie się prezentujecie 🙂
Burza trzymam kciuki żeby w nowym domu było wam równie dobrze jak w Wyrębie

Do nas niestety Pani Doktor nie dotarła. Nagły przypadek i musiała jechać na drugą stronę Warszawy.
Zgodnie z wczorajszą rozmową wzięłam Tunisa na lonżę żeby sprawdzić i ... koń czysty jak łza. Pokłusowaliśmy na kole szedł rozluźniony, ani śladu kulawizny.

Zobaczymy jak długo
wątek zamknięty
archeo, on na samo słowo 'wet' stwierdza, że z tym kuleniem to mu się wydawało! 😀
wątek zamknięty
Coś w tym jest. Juz mi kiedyś taki numer zrobił.
Następnym raziem powiem mu, że jedziemy do kliniki 😂
wątek zamknięty
Kastorkowa, lacuna, Gillian,  :kwiatek: :kwiatek:

Zapominam ciagle o tym watku, bo zawsze jest na gorze  🤣

Burza
fajne te zdjecia z terenu, Ewus sie postarala  😉 
Mam nadzeje ze wan sie dobrze ulozy w nowym miejscu.  😅
amnestria
ale ladny z Duszka sie robi konik! to pierwsze zdjecie mi sie najbardziej podobф  😉
Aravey
piekne zdjecia i konisko !  😍 😍 wiecej wstawiaj🙂
Dzionka
zdjecie z Reddsem zajefajne!  🤣
widze ze wakacje sie udalo, zazdraszczam bo moj wyjazd az taki fajny nie byl eech
jakie macie plany startowe? 🙂
Maka
patrze na te zdjiecia i cos minie pasuje, jakis straszny pingwin z ciebie🙂 potem dotarlo ze kasku nie masz  🤣
Magdzior
aaa kros jak ja teskne eeech
jezdziecie do Racotu?  🏇



wątek zamknięty
Anderia, ale mistrzowskie fotki! Zazdroszczę na maxa aaach!

amnestria, no po prostu szał i jeszcze raz szał!! Wyglądacie oboje pięknie 🙂 Ale jak jeszcze parę razy przeczytam o Tych Wspaniałych Osobach, bez których to by się nie udało... kilim :] Weź ty dzioucha pogłaszcz samą siebie, a nie tylko innym wszelkie zasługi przypisujesz i nie umiesz posta bez wychwalania ich napisać ;P Daj sobie powiedzieć coś miłego 🙂 Czad!!

Arimona, nasz wyjazd też nie był chyba z tych szałowych, bo pogoda była tragiczna, gorszej sobie nie mogę chyba wyobrazić... No ale momenty były 😀 Ja miałam straszny niż jeździecki i na razie trochę jestem zdołowana skakaniem, więc planów startowych brak. Niech przyjedzie mój własny treneiro i coś zaradzi, eeech... A czemu twój wyjazd nie do końca udany?
wątek zamknięty
Arimona nie do Racotu nie, w tym czasie właśnie jest Rybnik ale chyba odpuszczam i skupiam się na treningach.
wątek zamknięty
Dzionka, oj tam oj tam 😉 zresztą jakie zasługi mam sobie przypisywać? Że wsiadam po tym jak efka konia mi "podrasuje"? Z siebie jestem dumna, że bardzo nie psuję i są dooobre momenty. A spodziewałam się masakry i bałam się że się zrobi niebezpiecznie. Koń okazał się miły, jest dobrze zrobiony, ja czuję że odpowiednie osoby z nim pracują (i to jest powód do dumy - wybór wszak jest ogromny) i ja mam z jazd taki nieziemski fun, że gęba mi się sama śmieje 😉
Jakbym miała więcej kasy to w ogóle oddawałabym Ducha częściej pod doświadczony tyłek. Mój koń jest jak do tej pory najbardziej jezdnym zwierzakiem na jakim miałam okazję jeździć 😀

Arimona :kwiatek: Wstawiłabyś swoich cukierków trochę 😜

archeo, dziękuję 🙂 Już niedługo zobaczycie nas na żywo - zobaczysz jak to (jak to określiła Karla w jakimś wątku) kurdupl tatarski 😁
wątek zamknięty
Dzionka
ej tam kryzys. 🙂 jak macie trenera ktoremu ufacie to juz licz krysys za wami🙂
a co do wyjazdu, to dluzsza histroa nie dla forum, powiem tyle ze byl niespodziewanie krotki i musialam sie szybko ewakuowac z powortem do uliubonego Bajardowka 🤣
Magdzior
to dawaj znac jak pojedziecie  😉

Amnestria
mam malo zdjec, bo mam malo zaprzyjaznionych fotografow🙂

ale dzisiaj akurat byla u mnie w odwiedzinach forumowa szerek i mam pierwsze zdjecia z kobyla razem  🙄




i siwego troche🙂

wątek zamknięty
Arimona, oba są rewelacyjne! Szał ciał 😜 Ale Siw mój ulubieniec 😉
Startujecie coś? Planujecie? 🙂
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
28 sierpnia 2011 22:04
Arimona ło matko czyżby on zbrązowiał od lipca? 😉  Świetnie wygląda 🙂
amnestria przeuroczy ten Twój Duszek :] Już wiem skąd Cię kojarzę-byłam kiedyś na Twojej jeździe w Podolszynie z koleżanką  😁 uff ulżyło mi  😉

A u nas dziś była forumowa Mąka - dzię-ku-je-my  :kwiatek:
Wprawdzie miałam najgorszą jazdę od chyba pół roku-ale-jazdę! I to się liczy 😀
wątek zamknięty
dziewczynki uwierzcie prawko wiele ułatwia😉)) 🤣 🤣 🤣 🤣
choc fakt ja mam do stajni 11 km i płacze o paliwo ;0heheheh.....


dodaje moje rude szczeście z dzisiaj.
wątek zamknięty
Anderia, jak zobaczyłam "trampolinę" to zamarłam. Skrajnie nieodpowiedzialna zabawa, koń to tylko koń i na nic zdadzą się tłumaczenia, że się danego osobnika niby doskonale zna. Nie chce wiedzieć, co by się stało, jakby on się przestraszył tego, że z niego skaczesz i zaczął szaleć w tej wodzie : 00
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.