Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Lov   all my life is changin' every day.
29 sierpnia 2011 23:28
Ramires, Ty też si ę pokusić możesz 😎 wracaj do nas, bo Gadzina mi do Dukowego boksu dzisiaj właził, tęskni za nim! 😁
wątek zamknięty
Czasem zaglądam do tego wątku, a że nastąpił przełom w moim życiu to postanowiłam się odezwać. Po ponad roku, udało nam się z kobylsonem pierwszy raz wystartować w zawodach. 😉 Aż nomalnie zdziwiłam się, że moja kobyła jest taka lekka w prowadzeniu na parkurze. 😉 Nie wiedziałam, że potrafimy razem tak latać. 😉 Jechałyśmy LL i w sobotę i w niedzielę, i w oba dni najpierw zrzutka na 7, a drugi przejazd na czysto. 😉 I w sobotę jechałyśmy również konkurs gimnastyczny i również na czysto! Jestem z niej taka dumna. 😉 Na treningach zawsze coś nie wychodziło, nie mogłam zabierać się z ciałem, a na zawodach takie zaskoczenie! Szkoda, że teraz jak jesteśmy rozskakane to muszę wyjechać do szkoły... ;( Tak bym chciała coś jeszcze na niej wystartować. ; DD
A i dodam jeszcze jedno. ; D Nie wiem, czy Wam też się tak dzieje, ale jak tylko zaczynałam coś planować jakieś zawody czy choćby srebrną odznakę, to zawsze coś się działo, a to kolki dwie pod rząd, że kobyła była taka osłabiona, a to ostrzykiwanie pleców i prawie pół roku wracania do treningów, a teraz zawody zaplanowane w czerwcu udało nam się w końcu pojechać i to z jakimi wynikami! Normalnie tryskam radością i szczęściem! Najpiękniejsze zakończenie wakacji, jakie mogłam sobie tylko wymarzyć! 😉
za duze zdjecie!  👿
No i jeszcze chciałam dodać, że zakochałam się moim koniu w koreczkach! 💘 💘 💘
wątek zamknięty
amnestria, Libella mam nadzieję, że można będzie sie pod sesję podpiąć  😉
Brakuje nam dobrych zdjęć. Te mojego autorstwa  😵


A jeszcze jakbyśmy byli na zdjęciu obydwoje...
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
30 sierpnia 2011 07:59
arimona-ależ mi się podoba to Twoje siwe stworzenie  😜
yga-fajnie, ze z Kodeksem wszystko w porządku i że wracacie do jakiejś tam pracy. Ależ on mi przypomina Karelię  💘
gryglodor-Gratuluję  🙂 I dokładnie-jak coś zaplanuję to mi nie wypali. Dwa razy pod rząd odwołano zawody na które się wybierałam, za trzecim razem na zaplanowane 2-dniowe nie pojechałam bo złamałam nogę.... 😵 Chyba nie będę juz nic planować bo to się w końcu źle skończy  😁
Lov-ale Ci fajnie  🙂 Zazdroszczę  😉 Oczywiście fotek nie masz?  🤬 😉
wątek zamknięty
Archeo jak najbardziej 😀 A Ty też Mokre?
wątek zamknięty
Lov Kto wie... Jak nie znajdę ujeżdżeniowca to się odezwę 😉

Ja od dzisiaj zaczynam robotę z moimi małolatami! Aż mnie łydki świerzbią  😂
wątek zamknięty
Libella si, Mokre (już z kilka miesięcy. Ale ten czas zleciał 😲).
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
30 sierpnia 2011 11:10
milusia, nie mam 🙁 może w czwartek uda mi się komuś aparat wcisnąć. A jak Twoja noga? 😉

Atea, może by dojechał 😉 a które idzie na pierwszy ogień? 🏇
wątek zamknięty
Lov, fajnie, że wziął się za was ktoś profesjonalnie 🙂 Zdawaj relacje jak tam postępy skokowe gadziny!
gryglodor, gratulacje 🙂!!

Obiecałam fotkę pastwiska (jednego z 3 podobnych wymiarów), więc wrzucam. Jakość komórkowa niestety. Trawa ciągnie się aż tam hen hen pod lasek. Nie wiem jakim cudem, ale znalazłam dzisiaj kantar eskadrona, który Dzionek zgubił 2 dni temu na tej bezkresnej przestrzeni 😉 Uff, bo już się z nim żegnałam.




Dzionek chodzi już ze stadem a nie na uboczu i żadnych awantur nie widzę, tak więc jest naprawdę dobrze 🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
30 sierpnia 2011 16:34
Lov-to w takim razie mam nadzieje, ze uda Ci sie dorwac kogos do focenia  🙂
A moja noga dobrze.Jestem po pierwszej wizycie kontrolnej i mam powoli obciazac noge.Juz zaczynam smigac z jedna kula  🙂
Dzionka- 😜 Taka łąka to moje najwieksze marzenie  🙂 Super ma tam Dzion  😉

A ja mam obecnie taka radosc z jazdy i w ogole z mojego konia jak chyba jeszcze nigdy.Pracujemy sobie na luzie, bez pospiechu, kon jest chetny, grzeczny i wyluzowany.Oby nam juz tak zostało  😜 🙂
wątek zamknięty
Dzionka - to dobrze, że znalazłaś 🙂 śmiać mi się chciało, jak po wizycie u Ciebie, moja mama w odpowiedzi na moje pytanie "i jak?" odpowiedziała "ale kantar eskadrona... kurcze szkoda, że się zgubił... a może w tej cenie to mają lokalizatory?". 😀 😀 😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
30 sierpnia 2011 17:02
Dzionka ale super pastwicho  😜 pozazdrościć Dzionowi!
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
30 sierpnia 2011 18:27
Dzionka, zdam zdam, next trening już w czwartek 😉 i zazdroszczę pastwisk, normalnie raj!
wątek zamknięty
milusia, Zwiastun ma w sobie widocznie nieskończone pokłady empatii 🙂 Fajnie, że masz taką frajdę i już powoli zaczyna mi brakować waszych profi-zdjęć z jazd, więc do boju 🙂!

AguSia, haha, padłam 😀 Nasz lokalizator, czyli stajenny, chodził i szukał wczoraj i dziś, ale bezskutecznie. Ja za to zupełnie przypadkiem prawie nadepnęłam na ten kantar jak zabierałam Dzionka na jazdę 🙂 Uff, bo naprawdę go lubię 😀

Anderia, co nie 😀? Dzion jakby mógł to by merdał ogonem, taki jest happy 🙂

Lov, no to koniecznie kogoś poproś o focenie! A raj - si si 😀

wątek zamknięty
Dzionka
ale pastwisko - marzenie wow 🙂  😍
Lov
no podobne sa troche to prawda🙂
milusia
to masz troche jeszcze zdjec na dokladke 🙂
juz wszystko dopiete na ostatni guzik, jutro jade do aro trenowac do "samawieszkogo"  🤣 🙂😉



wątek zamknięty
Fajny ten Twój "siwy". Mój nie tak dawno też był bardziej brązowy...
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
30 sierpnia 2011 20:33
Dzionka-na profi zdjecia(jesli takie w ogole kiedys byly  :lol🙂 trzeba bedzie jeszcze poczekac, bo siedze teraz bardzo mało profi  😁 😵
A jak zdrowie Dziona? Śmigacie juz?
arimona- 😍 fajowy zwierz!!! A wyjazdu i treningów zazdroszcze o tak  🍴 Juz mi teskno do tego  😉
Koniecznie zdawaj relacje z treningów i zagoń jakiegos fotografa do uwieczniania postepów  🙂
wątek zamknięty
Lov - owocnych treningow zycze 🙂 Mi sie tez bardzo fajnie z Mietkiem jezdzilo 🙂 I wstawiaj jakies foty 😉

Poniewaz Mariana zdjec nie mam, bom go dawno nie widziala, wrzucam 2 fotki mojego pracowego ulubienca.
Przedstawiam Wam Serdelka 🙂



wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 sierpnia 2011 21:03
Arimona ale siwy-kasztanowaty jest boski 😀


I mój dzisiejszy gagatek 🙂 ja niestety nie znalazłam ochotnika na fotografa 🙁



wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
30 sierpnia 2011 21:07
Angeel, taaak? jak długo jeździliście? jakie efekty? 😉
wątek zamknięty
a na specjalne życzenie dodaje😉 wiecej zdjec rudej baby🙂😉
Forta twoje rude cudowne.....
juliadnatwojego siwka jestem wielką fanką ile osób na nim jeździ.
Hypnotizewspółczuje z wachaniami wagi......moj kon ma podobnie ....i z natury jest bardzo chudym koniem zwykle bardzo mało trzeba zeby z masy spadła....ostatnio w stajni wody nie było...i juz poleciała na wadze....a czasem jak szkielet potrafi wyglądać....obecnie na mocnej diecie pogrubiającej ( dostaje tyle co karmiąca kobyła)
Arimonatwoj kon jest boski!!!!!!!!!!!!!
wątek zamknięty
A ja dzisiaj zaciągnęłam koleżankę do stajni i to z aparatem i miały być piękne słoneczne zdjęcia i co? i słońca nie było, zrobiło się wręcz jesiennie, Reszka sierść zrzuca i już się boję tego jak ona planuje zarosnąć tej zimy skoro już się szykuje...

Fajne jest to, że Reszka zaczyna być w stanie pracować i skupiać się na terenie krosu, narazie w galopie jeszcze ją to w większosci przerasta ale w stepie i kłusie jest ok.




ale i tak to jest to co tygryski lubią najbardziej:
wątek zamknięty
Lov - niestety tylko pare razy (w Rakowcu). Wiec trudno mowic o efektach wiekszych 😉 Ale fajnie mi sie z nim jezdzilo. Napewno wiele one daly moze nie tyle koniowi, co mnie. Zreszta na Marianie z nim jezdzilam moze ze 2 razy, a pozniej na innym koniu. Ale pamietam skoki z klusa w polsiadzie  😁 (zaraz poleci pw)


Ale sie zdjeciowo zrobilo 🙂 Piekne fotki dziewczyny ! Wszystkie ! 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 sierpnia 2011 21:14
lenka1z teraz w Krakowie tylko Kasia i ja 🙂
wątek zamknięty
aaaa 🙂😉))) no cudo jest chodzi jakies zawody >?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 sierpnia 2011 21:29
lenka1z miał roczną przerwę ( 2 operacje itd.)  i od grudnia dopiero popyla pod siodłem . Wcześniej na nim nie startowałam ale może pod koniec września .... Mają być u nas w stajni zawody ujeżdzeniowe 😀

pare Lalusiów










i lolek sam ćwiczy ukłon  😂 ja tam się smiałam jak głupia widzac go jak on tam się stara a ja sobie już poszłam .

edit: jeszcze takiego mam :


wątek zamknięty
Arimona, ależ siwens zaczyna fajnie pracować, trafił Ci się! 😀

Angeel, cóż to za cudo?? Arabofiord?

Magdzior, ale fajną minę ma Reszka stój 😁 zaokrągliła się chyba trochę? 🙂

wątek zamknięty

Angeel, cóż to za cudo?? Arabofiord?





do araba to mu daleeeeko :P Matka prymitywna - z prega grzbietowa, ale delikatnym pyskiem. Ojciem nie wiem jaki. Ale mieszanka ciekawa wyszla 🙂
wątek zamknięty
Ale super, masz zdjęcia z jazdy?
wątek zamknięty
Ahoj Kąciku!

Wieści z mojego raczej statecznego frontu: Aqi jest już po zabiegu (ciągnąć konia do Wrocka na wizytę wetów, które zajęły po kilkanaście min... no nic, mus to mus). Przez najbliższy czas stęp, potem kontrolne usg i zobaczymy jak z dalszą terapią. Dobrze, że zdecydowaliśmy się na konsultację z jeszcze jednym wetem. Gdyby pierwsza dwójka postawiła poprawną diagnozę bylibyśmy już na rozruchu, szkoda ale takie rzeczy się zdarzają.
Tak jak wcześniej pisałam, miałam szczęście i mogę w międzyczasie pomęczyć innego zwierza, pozostać w ruchu i nie popaść w totalny szmacizm 😉
Kończę standardowym "idę nadrabiać zaległości"!

juliadna pięęęęknie! chyba jest już lepszy w kontakcie?

Arimona jest ryzyko, że będę w Bajardo w ten weekend, może będę miała okazję zobaczyć Twojego ślicznego konia na żywo 🙂?


tymczasem przyszłam się pochwalić z fajnymi zdjęciami 😉





wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.