Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Lov   all my life is changin' every day.
30 sierpnia 2011 22:11
disco, woooooow 😍 co to za konisko? Ale super wyglądacie!
wątek zamknięty
Disco szał po prostu  😀 wrzuć więcej fotek. Aż miło się patrzy


a ja dzisiaj miałam chyba najgorszą jazde w życiu...  🤔 Dolina jeździecka nastała  🙁
wątek zamknięty
D+A
ej no teraz twoj jest pieknej masci, tylko cos fot nie ma?🙂  🤬
Milusia
watpie zeby sie udalo kogos zorganizowac, w za duzym pospiechu caly wyjazd sie robil.
Sie ciesze ze jade, juz naprawde musze cos porobic sensownego  🤣
ale patrzac na tempo z ktorym zaczelas jezdzic to niedlugo juz chyba tez zawitacie w aro? 🙂

juliadna
:kwiatek: ciesze na razie, bo czyscic latwiej  🤣
gdzie poszlas? widze reke na zdjeciu gdzie robi uklon  😀iabeł:

lenka1z
skarpety na tylach ma slodkie  😜
Magdzior
chyba przybylo ci konia? 🙂
Burza
no ostatnio nie jest tak zle, 🙂 Opowiadaj jak tam na starych smieciach?

disco
no ba, zobaczyc, pomacac, cukierkiem nakarmic i nawet zdjecie na pamietke zrobic  😀iabeł:
a jak ci sie poszczesliwi to nawet poogladac to co sie "niby jezdziectwo" nazywa w moim wykonaniu, bo juz wroce do domu z treningow.  😀iabeł:
a z jakiej okazji bedziesz? startujesz, kibicujesz?
fryzokon jest boski, wiecej zdjec! 😍
wątek zamknięty
disco wow naprawdę  faaajne zdjęcia a jeszcze lepsze to co na nich 😍

Burza, Arimona mam nadzieję, że tak i że już tak zostanie, teraz fajnie jakby reszta szła w mięśnie, szyja się już zaokrągla więc też za jakiś czas powinna nabrać na niej mięśni w odpowiednim miejscu, jednym słowem idziemy do przodu🙂
wątek zamknięty
Disco wielkie WOW, niesamowicie się konisko prezentuje, jaka maszyna 😜
juliadna świetne, pozytywne foty, nieźle się widzę bawicie razem 😉

Wsiadłam dziś po przerwie, nogi Arka już dużo lepiej 😀 Dostaliśmy jeszcze takie zdjęcie z wożenia się na dziko 😉
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg6/scaled.php?server=6&filename=dsc09194m.jpg&res=medium[/img]
wątek zamknięty
A ja byłam na urlopie w Białej Podlaskiej i nawet 2 razy wsadziłam 4 litery na konia 🏇 Po pierwszej przejażdżce to trzy dni mnie zakwasy katowały 😡
Teren na Hamitku

a to mój Matadore-wieczny urlopowicz. Znowu nie kuleje, ale to takie szczęście że boje się go dotykać
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 sierpnia 2011 12:02
Nie nadążam za tym kącikiem 😁
juliadna w fioletowym wygląda cudnie 😀
atamanka co mu było? fajne zdjęcie takie na luzie
dzionka jak tam dzionkowe nogi? śmigacie już normalnie?wybacz jeśli już gdzieś pisałaś 😉
milusia jak Twoja rekonwalescencja ? 🙂

Naparowy chyba dostał małych jabłuszek na futrze 😀
Wydaje mi się, że czuje się całkiem dobrze🙂

Tak sobie śmigaliśmy kłusem w niedziele
wątek zamknięty
milusia, incognito dzionkowe nogi już ok - opuchlizna zeszła. Może na jednej nodze jeszcze troszeczkę widać, że coś się działo, no ale jest bez porównania lepiej. Krwiak już też w 90% wchłonięty. Wsiadam normalnie, już robotamy po staremu 🙂
W ogóle nie wiem czy to możliwe żeby 8-letni koń urósł 😀? W te wakacje kilka osób mi powiedziało, że urósł i zaskoczyło mnie nieźle, że jest wyższy od Agrosa Forty. Wczoraj kowal, który robi nam kopyta od 2 lat na dokładkę powiedział, że straszny  z niego byk się zrobił i jakby wyższy...  Raczej niemożliwe, ale ciekawe co wywołało te grupowe omamy 😀

Arimona, ale ci się udał ten siwek! Super jest! No ale chyba mógłby jednak wysiwieć 😀

disco, wow, zjawiskowe foty, koń i ty! Dawaj więcej!
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
31 sierpnia 2011 12:57
Dzionka mój jak dostał karczycha, pleców i zadu też wszyscy mówili że urósł! Nie wydaje mi się, ale niech będzie! 🤣
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 sierpnia 2011 12:58
Dzionka to super 🙂 a może nie urósł tylko po prostu się rozrósł i sprawia zarazem wrażenie większego?
wątek zamknięty
juliadna obłędny jest ten Twój siwek.
Magdzior Reszka się wyrabia:] Fajnie pracujecie. Widać, że te galopy sprawiają frajdę i jej i Tobie 😉
disco Ale maszyna! Obłęd w ciapki 😜

Miałam 'mały' problem z internetem i niestety nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego🙁

A nas ktoś jeszcze pamięta? 👀
Jarmark Jakubowy Nysa 2011


Z forumową azhael i Wezyrem


Fontanna była trochę straszna

wątek zamknięty
ash, może jednak urosły, kto ich tam wie 😀
incognito, nie wydaje mi się, żeby jakoś bardzo się rozrósł właśnie, musi chodzić o coś innego raczej 🙂 Fajnie, że u was już lepiej.
Vuko, jakie on jest pięękny na tych zdjęciach!! Nie dość, że on wylansowany, ty wylansowana, to jeszcze takie pozy przybiera, że fiu fiu. Ekstra wyglądaliście 🙂
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 sierpnia 2011 13:08
Vuko zdjęcia z jazdy po mieście świetne 🙂 bardzo elegancko
Dzionka lepiej czy nie, sama nie wiem, koń je, chodzi nie pokłada się osowiały nie jest, więc gorzej raczej nie jest, ale czy coś jest lepiej to pokażą za jakiś czas badania
wątek zamknięty
Vuko takiego konia się nie zapomina 😜 Uwielbiam na Was patrzeć 🙂
Dzionka byka z niego zrobiłaś i tyle 😉
wątek zamknięty
Arimona, niestety nie mam żadnych zdjęć🙁 Ostatnie to te, które już wrzucałam z zawodów w Aromerze.
wątek zamknięty
Libella pokazuj zdjęcia z dzisiaj  🏇

Dzionka
prawdę rzecze, Dzion na prawdę musiał urosnąć od zeszłego roku, bo na pewno był niższy od Agra, a teraz o kilka cm go przerósł:

a teraz, jako że siedzę w domu z zapaleniem ucha, wyszukałam jeszcze takiego wyjazdowego Wróbla (by Gillian  :kwiatek🙂
wątek zamknięty
Libella pokazuj zdjęcia z dzisiaj  🏇

Hahaha, widzę, że masz wszystkie wieści ze stajni na bieżąco  😁 Spoko, zaraz coś powrzucam 😉 Tylko je ogarnę
wątek zamknięty
Arimona, niewyobrażalnie podobny do siostry!  😉
Jak zdobędę fotografa i jakieś zdjęcia poświadczę fotografią  😀iabeł:
wątek zamknięty
Arimona nie wiem czy już pisałam ale Siwy przepiękny  😍 co to za papier?
Ja od poniedziałku pękam z dumy. Jako że ostatnio mamy mało koni to trenerka ostro się wzięła za mnie i mojego uszata i nasze lotne. W poniedziałek jeździłam sama i stwierdziłam że nie będę modzić w galopach więc wezmę się za kłusy które ostatnio zostawiłam i po krótkim rozprężeniu szok - balans w kłusie 🙂 Pomyślałam pewnie przypadek, jutro się rozleci. Wtorkowy trening już pod okiem kogoś na ziemi i balans dalej jest nawet jeszcze lepszy, trenerka mówi rozjedź - dalej jest, mówi skróć - a tam półpasaż, urosłam przez te kilka dni chyba z 15cm z dumy. Teraz jeszcze tylko muszę przywieźć kogoś żeby udokumentować te cuda
wątek zamknięty
Vuko piękne zdjęcia 🙂

Nas dawno nie było, więc o sobie przypomnimy 😉



wątek zamknięty
Lov Dzisiaj miałam Cayenne i Alzację. Generalnie czułam się bardzo usatysfakcjonowana pod koniec każdej jazdy, ale jak zobaczyłam zdjęcia z jazdy Alzacją...  😵 Beznadzieja. Mam co nadrabiać. I niestety głównie dosiadowo.

Czarodziejka była na lonży z puszorkiem. 😉 Potem ćwiczyliśmy zatrzymania i prowadzenie z lejcami. Jutro wsiadam, muszę się za nią wziąć w końcu.
wątek zamknięty
incognito nadwyrężył nogi szalejąc na padoku... pan delikatny 🙄 Dziś na lonży jeszcze momentami znaczył, ale już jest na szczęście dużo lepiej i powoli wrócimy w końcu do roboty.

neśka jak pięknie! Wyjazd z Arkiem na wieś mi się przypomina 😉 Przypominajcie o sobie częściej 😀
wątek zamknięty
Vuko, jak pięknie wyglądacie, jak on mięsni dostał! 🙂
wątek zamknięty
a ja po pierwszym treningu pingwiniarskim z nowa pania trener i taaak bylo  😍
nawet sie spodziewalam ze tak dobrze, ale w koncu ktos kto ma i dobre pomysly, i doswiadczenie  🏇  🏇 🏇

Dzionka
nie,nie moze tak zostac,wiesz jak fajnie sie go czysci teraz? 🙂😉)
To zalezy od rasy, ale podobno do 7-8 roku zycia potrafia rosnac,:p
olek
musisz konieczne kogos zatrudnic do robienia fot!
zaraz odpowiem na pw, zappmnialam, tak mam jak czytam z telefonu i od razu nie odpisuje  🤬
Hanula
po og. holsztynskim Castilio , matka mlp  😀iabeł: dziwna mieszanka, ale fajne wyszlo dzieciatko  🤣
wątek zamknięty
Arimona opowadaj jak było? co robiliście? i co trenejro powiedziała o koniach?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
31 sierpnia 2011 20:11
Koniczyna-jej jak mi sie chce w teren  😜 Weź no Ty sie przeprowadź do Białej  🤬 A na siwego Obiboka nakrzycz, że koniec tego lenistwa i do roboty  😉
Arimona-super, że jestes zadowolona  🙂 Co do mojego wyjazdu do aro to raczej nie tak szybko, bo o ile moj kon w domu jest ostatnio aniołem, to na wyjazdach czesto emocje biorą nad nim góre, a ja jeszcze jestem nie do końca sprawna i boję się, że nie poradziłabym sobie z nim  🙄 Ale zobaczymy jak bedzie za jakiś czas. Bardzo chciałabym juz znowu pojechać na treningi i wrócić pełna zapału do pracy i wiary w nas oboje.
A na razie wozimy się radośnie i mam zakwasy  😁
Libella-sliczna Libelka.Dawaj wiecej królewny  🙂
Neśka-miło Was znowu widzieć  🙂 Wybierasz sie z Siwym do Janowa?
wątek zamknięty
disco
Kocham Twój dosiad 😀 Przepiekne zdjecie. Uwielbiam patrzec na to jak siedzisz w siodle 😀
wątek zamknięty
Forta
Wzielam tylko siwego, bo dwa finansowo nie bardzo bym wyrobila.
Wiesz jakos mega duzo nie robilismy bo to dziecko, no i to byl trening zapoznawczy powiedzmy  🤣
Pracowalismy nad stepem, przejsciami w gore i dol we wszystkich chodach, serpentyny, przerobilismy troche problem z chowaniem sie (gdzie sie okazuje ze wszystko genialne jest proste  :lol🙂, moj dosiad w galopie. Wszystkiego po trochu, ale bardzo lagodnie, skutecznie i madrze.
Pani trener koniem zachwycona, tak jej sie spodobal ze jutro wsiadzie nawet, 🙂 Jutro pewnie wiecej wyjdzie problemow, bo dzisiaj kon byl az za grzeczny chyba sie przerazil nowym miejscem.  😀iabeł:
Milusia
no koniecznie! moj jutro pewnie cos odstawi, bo dzisiaj nie zdazyl sie zorientowac co sie dzieje. 🙂😉
uuu zakwasy, ulubione uczucie po dluzszej przerwie - bo w koncu jezdzisz, o ile nie tak bardzo bola.  🤣

wątek zamknięty
Lov, dzięki! A to jest Fryź, o dziwacznym holenderskim imieniu, nasza ozdoba stajni 😀 Przegrzeczny i przeleniwy 😉

baffinka, Magdzior, Atamanka,Dzionka dzięękuuję 🙂 :kwiatek:

Arimona, w takim razie przyjeżdżam z workiem marchewek 🙂 Startuję treningowo w piątek i sobotę. Gdzie macie treningową bazę wypadową?

Vuko,  :kwiatek: ale dzielne konie!

Hypnotize, wow dziękuję, bardzo miło to usłyszeć! 🙂 (:icon_redface🙂
wątek zamknięty
disco

boze, nie bede spac w nocy, przepieknie!!! boze jaka maszyna... nie nooo.... marzenie! przepieknie wygladacie razem, niewiarygodny jest... aaaa  🤬 🤬 🤬 jestes okrutna katujac tak wspaniala maszyna biedne rekreanciki jak ja!  🍴 🍴 🍴
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.