Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Mo B. - heheh, ale widac roznice w gabarytach koni 🙂 wlasnie sie zastanawialam jak taki niewidomy kon funkcjonuje na co dzien. Faktycznie bardzo dzielny jest 🙂

a moj kon na proby przytulania/miziania/calowania reaguje tak :

tu tylko zagapil sie na fotografa, wiec wykorzystalam moment  😁

a buziaczki nauczyl sie dawac, bo wie, ze dostanie smaczka 😉

ale mi sie chce wiosny... jezdzic, rzezbic, robic cos. a zamiast tego jestem chora i nie wiem kiedy konia zobacze  😵
wątek zamknięty
Atamanka grzywa zdecydowanie do poprawy! Nie jestem fanem długiej grzywy... 😉
Angeel no widać, moje zwierze takich dość pokaźnych rozmiarów jest. Musi sobie radzić, więc sobie radzi 😉 Zapraszam w odwiedziny na obserwację i nie tylko 😉
wątek zamknięty
Mo B. muszę zostawić długą, bo mnie właścicielka Arka zabije 😁 Zdecydowanie poprawię końce, bo wygląda jak spod linijki... fuj.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
25 stycznia 2011 20:42
Atamanka, ja tam mysle ze wlascicielka to by nie miala nic przeciwko skroceniu, kiedys sama chciala sie tym zajac.... gorzej z wlascicielem 😉

wątek zamknięty
Atamanka, jak już nie możesz ciąć to zapleć, albo chociaż zsheenuj i uczesz porządnie bo okropnie takie grzywy wyglądają.
wątek zamknięty
Mo B. - nie kuś, bo jeszcze skorzystam kiedys z zaproszenia  😁
wątek zamknięty
kujka wszyscy mają coś przeciwko Arkowi z krótką grzywą... Ja wiem, że on jest z buszu, ale mógł by chociaż wyglądać na cywilizowanego, porządnego konia 😉

Burza mi też się końce okropnie nie podobają, jutro będę mieć trochę czasu to Arek idzie do poprawki. Biedny 😁
wątek zamknięty
A mi sie Arek podoba z dluga grzywa 🙂 pamietam jak "mojego hucka" ktos kiedys oszpecil skracajac mu grzywe . To byla istna masakra... Niektore konie po prostu lepiej wygladaja z dlugimi grzywami 😉
wątek zamknięty
Angeel Ależ skorzystaj, skorzystaj 😉
Atamanka Walcz, walcz o grzywe! 🙂 A póki co zapleć np. francuza, od razu będzie lepiej 🙂
wątek zamknięty
Brzask, oj urosło, dobiłam do 178 i pcham się na te biedne "kucyki" 😁 Budzia np ma 155 a dla mnie to idealny rozmiar. Małe konie górą 😅
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
25 stycznia 2011 21:35
Ja też na mniejszych koniach lepiej się czuję, zajezdzałam to to młode z poprzedniej strony okolo175cm (napewno był wyzszy odemnie) to miałam niezly szok przesiadając się z kucyka.

poniewaz nie było sprzeciwów  😁
trochę młodej:

wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
25 stycznia 2011 22:29
A ja już chyba kryzys mam, szybko przyszło  🙄  oglądam mnóstwo koni, jeżdże to tu to tam, oglądam, przeszukuję ogłoszenia, oglądam, rozmawiam, oglądam i.. nic. Nie ma nic, co chwyciłoby mnie za oko, zainteresowało jakoś bardziej, no nie wiem. Czy ja mam za duże wymagania?  🤬  Jedno doradzają, inni odradzają, bierz tego, tego nie bierz tylko tamtego, aż mi się w głowie miesza. W ten sposób to ja konia za rok kupię  🤔wirek: wiem, że nic od razu, ale może faktycznie ideału szukam?  🤔wirek:
wątek zamknięty
Trzeba trafić na "swojego"  🙂 - rozum rozumem, ale w końcu trafisz na takiego, przy którym powiesz - TEN 🙂
wątek zamknięty
25 stycznia 2011 23:23
a wiecie co? opowiem Wam bajeczke... otoz dawno dawno temu, w czasach, ktorych najstarsi gorale juz nie pamietaja, kiedy jeszcze w Polandii nie bylo sniegu ani lodu...
bylo CIEPLO!! Bylo 30 stopni wiecej niz teraz! Bylo TAK!!

aaa ja juz chce lato, kapiele w jeziorze, zielona trawe, zapach kwiatow i zbieranego siana, ogniska do poznych godzin nocnych i popoludniowe piweczko wypijane pod ogrodzeniem padoku na ktorym pasa sie konie...

...a teraz otworzcie oczy i wyjrzyjcie za okno  😤
wątek zamknięty
Było okropnie duszno, jeździło się po 19, kiedy dla odmiany były miliardy robali i człowiek palił się stojąc na słońcu dłużej niż 20min. A koń spływał potem od rana do nocy.
To ja dziękuję, kocham wiosnę jesień i zimę 😉
wątek zamknięty
Nie sądziłam, że to kiedykolwiek powiem, ale zima nie jest taka zła 😉

Nowa porcja fotek i będzie historyjka obrazkowa (chociaż lepszą zostawiam na jutro, jeszcze jej nie wrzuciłam): O tym, jak Quanta słitaśną focię robiła.

Występują: Skwary Copper, amerykański aktor filmowy, znany wszystkim z bardzo męskiej roli w westernie "W samo południe", Quanta (to wiadomo), Paparazzi (w tej roli obsadzony Blondyn), Narrator (ke? a ten tu skąd?).

Skwary Cooper: O do kroćset fur marcheweczek! A cóż to?

Skwary Cooper said: Albo zrobię szyję, albo nawieję! Jakem arabsky ogyier (furk, furk)..!

Narrator: No i wydało się, skąd ten nafuk...

Quanta: Skwary, chodź no tu na słitaśną focię! Masz tu cukierka z selerem, patrz, wytrawny, twój ulubiony!

Quanta: No dobra, masz tę fotę, masz? Bo mi się selery skończą!

Quanta: Sukces! Słit focia osiągnięta, Skwarek pożarł amunicję.

Skwarek: Ehhh... Poważnego konia do takich celów wykorzystywać (tu westchnięcie pełne dezaprobaty). Następnym razem się nie nabiorę, zobaczysz.

😉

Plus ekstra bonus, tylko dzisiaj i tylko dla rekreantów z pełnym abonamentem KR - jak doniosły serwisy plotkarskie, rozpoczęły się pierwsze próby do filmowej adaptacji musicalu Miss Sarkon, utrzymanej w klimacie awanturniczo-przygodowym. Z niecierpliwością czekamy na wejście filmu do kin!

Edit: Damn it, za mało mi przypada fotek na post 😎
wątek zamknięty
26 stycznia 2011 06:36
Burza, to akurat zdjecie z maja, kiedy czlowiek jeszcze tak nie skwierczal wychodzac na slonce 😉
ale nawet pomimo skwierczenia i much oddalabym miesiac zimy czy jesieni na rzecz tygodnia lata...

quanta jako matce zalozycielce Tobie moze przyslugiwac nawet 20 fot na post! 😁 Sarka jest bombowa a Skwarek tak ladny ze nawet jedna z najpaskudniejszych fryzur na swiecie - warkoczyki go nie obrzydzaja :P
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 stycznia 2011 07:44
Łomatko i córko, to moja kobyłą umi tak brykać? Raczej w szoku, jak mawia jeden z moich uczniów...
wątek zamknięty
ooo kasztany szaleją 🤣 - Sarka jest cudownie ekspresyjna...
A skwarek jak to skwarek - nie mógłby trochę zbrzydnąć i zrównać do poziomu, he?? 🤣
wątek zamknięty
A my się chcemy przedstawić 🙂 w końcu po długich poszukiwaniach i męczącej ponad 18 godzinnej wyprawie udało mi się znaleźć tego jedynego.
Przedstawiam wam mojego młodziak  Kleo sp (po Marantello P od Klebsilla)

Z turbokucykiem szafirowej 🙂

uciekający turbokucyk

Z pańcią 🙂
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 stycznia 2011 10:29
Kolejny Rudy!

Miałam okazję poznać i dosiąść tatusia, miłe zwierzę
wątek zamknięty
maleństwo możesz mi coś więcej napisać o tacie ? Bo z tego co słyszałam został sprzedany do Austrii i tam startuje.
wątek zamknięty
Brzask
Bardzo fajne to czarne  😜 🙂 Ile tam śniegu u Ciebie 🙂
wątek zamknięty
Markiziowa- mieszkam w Austrii i tak sie wlasnie sklada, ze widuje Marantello na zawodach i znam sie z jego wlascicielem 😀
wątek zamknięty
a ja normalnie KOCHAM mojego konia!!!!  😍  😍
tak się stara  💘

quantanamera uwielbiam Skwarka  😜 a Sarka to chyba wiosnę wuczuła  😉
kujka ja też już chcę lato  😀
wątek zamknięty
no to i ja powracam z nowymi zdjęciami 🙂

wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
26 stycznia 2011 19:07
MoB.-twoj siwek to jeden z moich ulubionych na r-v, nawet mi sie dzis snil 🙂
Quanta-no niezle Sarka wywija  😜
Markizowa-gratuluje! fajny rudzielec, chyba duzy? Chodzi juz pod siodlem?

Moj kon za to dzis na lonze zapomnial zabrac rozum, zachowywal sie jak wariat 😁
I mamy fotki po 🙂 Fantazja nas ustrzelila jak mnie prowadzil do domu 😵
Ja tez juz chce wiosne  😜

wątek zamknięty
Mój niestety też jest nieczuły na moje buziaki i próby przytulania. Jego mina mówi sama za siebie (i psuje słit focię  😤 )

Atamanka, tnij śmiało. Arab w krótkiej grzywie to na prawdę nie profanacja  😉 Moim zdaniem wyglądają nawet lepiej niż z długimi, wiecznie potarganymi strąkami.

Burza kiedy powrót do robótki?

Kujka nie umiem sobie teraz nawet wyobrazić jakie to uczucie kiedy jest 30 stopni  😲

Quanta Skwarek zdecydowanie ma talent aktorski! Ta gra mimiką!
wątek zamknięty
Quanta, Skwar jest niesamowicie piękny, a w dodatku ma to "coś", taki zadziorny błysk w oku. Jak dla mnie możecie całą stronę zająć, a i tak będę się podniecać zdjęciami 😍. Twoją galerię już naście razy odpalałam 😀

milusia ale jak się spocił biedaczyna od tych harców 😁 😉

Markiziowa gratulacje! ile konisko ma lat?

Mój dzidziuś dalej radośnie się zajeżdża, a z Pańcią się "spaceruje". I jest taki śmieszny, ja idę z przodu i tylko czuję jak lonża w ręce mi drga, a Duch buja całą szyją 😁 Fajnie, coraz lepiej się zachowuje podczas chodzenia w ręku.
No i zobaczyłam dziś jak na lonży się zachowuje gdy jest sam (bądź ze znanymi końmi) na hali. Spokojnie sobie kłusuje, całkiem przyzwoicie robi przejścia, momentami fajnie się rozluźnia. Szkoda, że tak rzadko można się na halę "wbić" 🙁
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 stycznia 2011 21:02
Hypnotize, Właścicielka czyta i na pewno pęka z dumy  😉

chwilę wcześniej pogoda była trochę inna...

śniegu w mazowieckim dostatek....
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.