Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
07 września 2011 12:30
Magdzior- świetne jesteście, czekam już na foty z zawodów 🙂
Lov- fajne podskoki, życzę owocnej pracy 😉

A mój koń dzisiaj dostał takiej szajby na dużym wybiegu, że nie wiedziałam co się dzieje 😜 więc raczej dobrze się czuje i o dziwo nawet bez owsa czy jęczmienia ma kopa, że tak powiem.
wątek zamknięty
Mój koń dziś z pierwszego stępa po okolicy wrócił na ujeżdżalnię jak wieśniak - z trawą sterczącą jak wąsy po obu stronach, niosła ją, a nie zjadła

w trakcie pracy próbowała ją obracać, kontakt był już nie ten jakiego oczekiwałam...

jak zdejmowałam ogłowie znalazłam przyczynę obopulnej frustracji....

więlką jak pół pięści bułę z trawy zapętloną naokoło wędzidła... i weź tu pracuj z takim ładunkiem w paszczy  😵

a potem był podwórkowy relaks...



wątek zamknięty
Endurka mój też taki lubi ukryć coś pod językiem 😉 Kiedyś dałam mu cukierka w czasie jazdy, znalazł się 40 minut później przy rozsiodływaniu w stanie nie naruszonym chociaż mocno napęczniałym od śliny ;D Składował deser na potem
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
07 września 2011 19:49
Lov-ale z rudzika jeszcze taki słodki dzieciuch  😍

A ja mam  2 fotki z dziś  🏇


nie wiem kiedy ja się w końcu ogarnę? 😵
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
07 września 2011 20:04
incognito, :kwiatek:
milusia, dzieciuch jak nic 😁 taki ryjek maślany ma 😉 a widzę, że wy już w pełnej formie? Rudy w ogóle nie wygląda, jakby jakąś przerwę miał, jaki z niego paker! i ta plamka na zadzie, jak serduszko 😁
wątek zamknięty
milusia, a fuuuuuuuuuu jaka Ty nieogarnięta!  😁 Szczerze, chciałabym być taka nieogarnięta jak Ty :P Cudowności.
Btw. co to za czaprak? Piękny kolor   😍
wątek zamknięty
milusia za każdym razem kiedy wydaje mi się, że mój koń już całkiem umięśniony wyskakuje mi Twój Rudy. Toż to torcik z wisienką  😍
wątek zamknięty
darolga, nie żartuj, może 2kg mnie ubyło od ciężkiej roboty, chyba nigdy nie osiągne wagi sprzed roku...

Magdzior, ona to chyba dobrze idzie na przeszkody nie 😀

Endurka, ale jej ślicznie!!

Montuję filmik z wczorajszej jazdy 😀
wątek zamknięty
Burza, masz niesamowicie piękny avatar  😍
wątek zamknięty
milusia Niesamowicie miło znowu widzieć Was razem  😍 Zwiastun na każdym zdjęciu wydaje się być ładniejszy !
wątek zamknięty
kare_szczescie, autorstwa Ewuś 🙂 też jestem zachwycona 🙂

Edit- mam 🙂



To tylko podstawy a jednak dla mnie to tak wiele w relacji z Piorunem, że słowa nie opiszą 🙂 każdy ruch do przodu mnie cieszy, a nigdy nie miałam takiej opieki tzw trenerskiej jak teraz- codziennej w zasadzie. Drągi były na koniec jazdy dla nie-latania a nie dla niego układanie, stąd ciasno.
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
07 września 2011 23:00
Burza, bo w sumie ostatnio się zastanawiałam- on już Twój jest?
wątek zamknięty
Burza rzadko się udzielam, ale  👍 👍 i pozwolę sobię wkleić link do innego Twojego filmiku
🙇  aveeee 💘 :kwiatek:
moje gratulacje!
wątek zamknięty
Lov, PW 🙂

exploited, gdybym ja wtedy wiedziała to co teraz.. nie trwałoby to 4 lata 😉 a to początek początku dalej 🙂
wątek zamknięty
Burza Niesamowicie przyjemnie się na Was patrzy. Można tylko pogratulować, jesteście zupełnie inna parą niż na wcześniejszych filmach  😉
wątek zamknięty
equi.dream jedyna różnica, że Twój Dziku to planował, a u nas było to wbrew woli  🤣
ona chciała to zjeść, a nie trzymać, ale nie była w stanie, bo na wędzidle był supeł z trawy

Burza dzięki, też mi sie podoba
Piorek boski, filmował ktoś od nas czy od Was?
za to jaką mieliście pogodę! u nas wczoraj zimno, wietrznie i deszczowo  🤔
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
08 września 2011 07:30
Lov-a Ty też podskakujesz cos na dzieciaczku, czy na razie tylko trener?
A mój Rudy na szczescie przez te 2 miesiace w zasadzie niewiele stracił z formy, ale to chyba w duzej mierze zasluga  D&H  🙂
Forkate-oj nieogarnieta, nieogarnieta, zapewniam-zdjecia są wyselekcjonowane, a i tak widze na nich mase bledow  🙄 Równowaga w siodle jeszcze nie taka jak przed wypadkiem, cała prawa strona słabsza, ale powoli jakos nadrobię  🙂(oby) Na szczescie koń mi duzo pomaga, a na pewno nie przeszkadza  💘
A jak tam Twój cudny senior? Wstaw jakies Wasze foty, bo bardzo miło się Was ogląda  :kwiatek:
a czaprak to granatowy brilant z kolekcji wiosna/lato 2011(nazwy kolekcyjnej nie pamietam-nie mam do tego glowy, ale moza któraś bardziej ogarnieta w tych sprawach dziewczyna podpowie  😉)
equi-haha wisienka  🙂 Dzieki  😀
To specjalnie dla Ciebie mniej wyjściowy Rudy o poranku w piżamce firmy ,,milusia"  😁

Burza- 👍  to co przepracowałaś przez te lata to Twoje i nikt Ci tego nie zabierze. No a pomocy trenerskiej codziennie  😜 to ZAZDROSZCZE!!! okrutnie!
kujka-jak tam wieści z gilkofrontu? pracujecie, co porabiacie? melduj koniecznie!  😉
Domcia-jej strasznnie mi miło! Dziekuje :kwiatek:
wątek zamknięty
Burza swietny ten wasz film zazdroszcze tak ładnego galopu .........
ja tez wstawiam filmik odkad jestesmy w nowej stajni moj konik przybrał tu i owdzie....
wątek zamknięty
Burza very najs, szacuneczek  😉
milusia ostatni krzyk mody  😀 jak Twoja noga? zdrowaś już całkiem?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
08 września 2011 08:56
Forta-mówisz, że chlop modnie śpi? 🤣 😉
Noga? Dziekuje, co raz lepiej, ale jeszcze nie staje na nia normalnie, chodze z jedna kula, czasami kustykam po troszke bez, ale całe żelastwo w nodze mam nadal-pod koniec października kolejne rtg kontrolne.Na ostatnim wszystko wyszło dobrze  🙂
A jak Wróbelek i jego zdrowie?
wątek zamknięty
Milusia  no to teraz to już będziesz miała z górki  😀
Wróbl nasmarowany kwasem, stępuje do końca tygodnia i wracamy do roboty (mam nadzieję  :icon_rolleyes🙂. Humor jak zwykle mu dopisuje, traga stajennym w drodze do karuzeli, więc będzie żył
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
08 września 2011 09:25
milusia, też podskakuję 😉 na początku było mi mega dziwnie, ale potem się zgraliśmy 😉 dzisiaj może znowu.. 😁 a Twój Rudy ma boską piżamkę! 😀

Burza, po porównaniu tych dwóch filmików- wielkie woooooooow! Niesamowita zmiana, i to nie tylko w jeździe 😉
wątek zamknięty
Burza super, baaaardzo miło sę na Was patrzy  😍 😍 😍

A co do Reszki to tak na przeszkody idzie baardzo dobrze, a tymbardziej jak teraz rzadko skaczemy, wczoraj to były tylko takie malenstwa jak na zdjęciu i miała niezłą radochę z tego, że w koncu może oderwać się od ziemi🙂

jeszcze takie dwa z wczoraj:



zaś dzisiaj tak pracowała na lonży:
wątek zamknięty
Hej, hej Kaciku. Rzadko tu piszę, bo nic ciekawego w sumie u nas.
Jeździmy praktycznie codziennie, jest ok, ale bez wiekszych rewelacji 😉

Za to dzisiaj dla odmiany byłam w stadninie koni w Janowie Podlaskim (dwadzieściaparę km od mojej miejscowości) i jeździłam na koniu wyścigowym (arabska klacz Perla)- pierwszy raz w zyciu. W prawdzie nie na torze, tylko w terenie.
Galop mial być przez nóżkę, ale wiekszość jazdy jednak wyszła w wyskoim tempie (jak dla mnie) 🙂
Nie ukrywam, że miałam stresa i byłam spięta. Nie wiedziałam czego oczekiwać. Najbardziej bałam się brykania, ale prawie się obyło bez.
Taka jazda znacznie różni się od tej którą uprawiam na codzień, ale miło posmakować nowych jeździeckich doznań.
Podziwiam jeźdźców wyścigowych- to hardkorzy  🏇

Kto wie, może zacznę się wtrybiać w taką jazdę 😉
wątek zamknięty
Magdzior na co ona wypięta? na cokolwiek to wydaje się że za mocno, strasznie drobi i walczy nogami przewalona w przód z zupełnie ściśniętą szyją, bez urazy ale nie wygląda to ciekawie...
wątek zamknięty
escada na wypinaczach hm przemysle co piszesz, ale ona drobi bo spieszy i robi to niezależnie od wypięcia (tak samo bez niczego jak i pod siodłem, cały czas pracujemy nad uspokojeniem itd), filmik jest złej jakości moze nie do konca widac ale zew. wypinacz jest długi, mocniej skrócony jest wewnętrzny moze to potęguje wrazenie ścisnietej szyi?
wątek zamknięty
Endurka, trener 😉

lenka1z, galop jest naszą największą bolączką, jest wyorany i wypracowany a i tak dalej jest marny, dobre kłusy łatwiej Piorkowi przychodzą.

Forta, 🙂

Lov, byłby zonk gdyby różnicy nie było, co? 😉 trochę wstyd by był 😉

wątek zamknięty
Endurka fakt, mój to skrzętnie zaplanował i nie omieszkał wykonać  😁
milusia aj, tam, trochę zaspany i już, że nie wyjściowy 😉 Fajną macie tą piżamkę ;P
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
08 września 2011 12:11
Tristia, tereny na wyścigowcach w Janowie to lajcik  😀. Zabawa zaczyna się na torze, jak sa galopy  🙂.
(chociaż araby to i tak lajt w porównaniu do folblutów  😁 )


wątek zamknięty
Wojenka- Domyślam się. Wystarczy popatrzeć sobie  🏇
Zastanawiam się jednak czy nie zacząć tam jeździć- mam taką opcję 🙂
Tylko kiepsko z dojazdem (nie mam auta, a treningi zaczynają o świcie), więc muszę przekalkulować, bo cykora opanuję 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.