Końska rewia mody cz. V (2011)

wie ktoś jaką lamówkę ma ten polopad
taką:
[img]http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqEOKjUE10M(RLo6BNeYW+7iV!~~_12.JPG[/img]
czy taką:
[img]http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqV,!iME1Nl1LD,FBNePzJwz-g~~_12.JPG[/img]
?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 marca 2011 13:50
Ja uważam że rudzielec sei super wygląda w łezkach, mimo że tego kroju nie znoszę 😉 Ale fakt faktem, sei ma też skokówkę, która idealnie dopasowuje się do bułki w VSach  😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 marca 2011 13:50
Ja uważam że rudzielec sei super wygląda w łezkach, mimo że tego kroju nie znoszę 😉 Ale fakt faktem, skokówka sei idealnie dopasowuje się do bułki w VSach  😀


edit: Coś mi re-volta wariuje  🤔
wątek zamknięty
Pojechałam na Torwar z zamiarem kupienia żółtego i granatowego Eskadrona z nowej kolekcji, a wróciłam tylko z granatowym. Żółty Eskadron z nowej kolekcji jest paskudny, jest cytrynowy, a nie "gelbowy", a ten kolor bardzo gryzie się z granatową lamówką. Może w dziennym świetle lepiej to wygląda, ale na stoisku w sztucznym świetle zrobił na mnie bardzo złe wrażenie.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 marca 2011 14:04
korsik, niestety nie wiem, ale z pierwszą wygląda o niebo lepiej!

Co do łezek, dla mojego też są idealne - w typowym VS nie wyglądałby aż tak fajnie 🙂 Co kto lubi zresztą  😁 (no i dzięki mnie sei nie czuje się samotna  😁  :kwiatek: )
wątek zamknięty
a czy jest tu osoba posiadająca owije w kolorze lemon i może mi powiedzieć jak to się ma do nowych yellow?? Bo mam brillanta lemon, i przydałyby się owijki, ale na oryginalne nie ma co liczyć ;/;/
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
27 marca 2011 14:08
a co to znaczy "ten" polopad?
wątek zamknięty
ten ze zdjecia, na różnych zdjeciach ten sam polopad (navy) ma różną lamówkę
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
27 marca 2011 14:28
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 marca 2011 14:28
fajnie, że się podoba. dopełnienie miłego weekendu spędzonego z koniem 😉

Livia, twój w sr wygląda pierwsza klasa! cieszę się że was mamy! no i powoli equi, za naszym 'przykładem'  😁

korsik, ale dziwna sprawa z tym polopadem... navy z poprzedniej kolekcji był cały granatowy. więc może ten też?

fin, wrzuć zdjęcia granatu!
a co do żółtego to jest mi źle z tym że co cytryna. bo właśnie taki chciałam. tylko ta lamówka też mi coś nie leży.
wątek zamknięty
Aga, ja mam owijki lemon, moge Ci je podrzucic do stajni i sama okreslisz bo ja moge bazowac tylko na fotkach owijek yellow wiec jak bym okreslila zle a Ty bys mi zaufala to mialabym wyrzuty sumienia ;p
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny,chyba będę polowała na ES  🏇
wątek zamknięty
to się obkupiłam...
cały granatowy nie jest taki ładny  🙁
wątek zamknięty
Livia - były ale chyba 2 sztuki jak nie jedna 🙁 . Ja kupiłam sobie cottona royal VS + kantar royal bo owijek nie mieli  🙄
ale derki były jakoś tanio  🤔 . Z nowej kolekcji violetowa w romby 220 zeta. To cena normalna czy tak zanizyli ?  😲
wątek zamknięty
KORSIK, co kupilas? ;D
SROKATESZCZESCIE, cena normalna jak za polarowke 😉 w sklepach internetowych tez po tyle chodzi ;d
czekamy na fotki na modelu ^^
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 marca 2011 15:14
[quote author=SrokateSzczęście link=topic=41891.msg952358#msg952358 date=1301234669]
Livia - były ale chyba 2 sztuki jak nie jedna 🙁 . Ja kupiłam sobie cottona royal VS + kantar royal bo owijek nie mieli  🙄
ale derki były jakoś tanio  🤔 . Z nowej kolekcji violetowa w romby 220 zeta. To cena normalna czy tak zanizyli ?  😲
[/quote]
TO jest tanio?! Pamiętam że derki Maritim i Bloom chodziły po 190 zł...
wątek zamknięty
sei, proszę bardzo:


Porównanie lamówek z szarym z poprzedniej kolekcji:
wątek zamknięty
KORSIK, co kupilas? ;D
SROKATESZCZESCIE, cena normalna jak za polarowke 😉 w sklepach internetowych tez po tyle chodzi ;d
czekamy na fotki na modelu ^^


nic, chciałam kupić polopad navy z owijkami royal-do lamówki, a że jest cały granatowy nie rozważam czy w ogóle go kupować ;(
wątek zamknięty
KODUSIOWA, wg mnie to tez tanio nie jest... tym bardziej ze po przecenie te derki bd chodzily po 150 pewnie 😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
27 marca 2011 15:30
mnie się bardziej podoba bez wyróżniającej się lamówki 😉
skoro to fotka z ebaya to napisz do sprzedajacego 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 marca 2011 15:33
fin, obłędny  😜 dzięki! teraz wiem że muszę go mieć  🤬 wreszcie jakiś ładny granat na 'casual rides' 😀
w pierwszej kolejności idzie beż. zaraz potem granat i na końcu white. brrr biały. no ale jeden się zawsze może przydać  🙄
wątek zamknięty
Aga, ja mam owijki lemon, moge Ci je podrzucic do stajni i sama okreslisz bo ja moge bazowac tylko na fotkach owijek yellow wiec jak bym okreslila zle a Ty bys mi zaufala to mialabym wyrzuty sumienia ;p


Natt wiem ze masz, ale to za bardzo nam nie pomaga 😉 Bo to musi się wypowiedzieć ktoś kto widział na żywo i lemona i nową kolekcję 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 marca 2011 16:10
SrokateSzczęście, to nie żałuję, że mnie tam nie było 😀 Czekam cierpliwie na dostawy w Koniku i Equishopie 🙂

fin, fajny granat 😉
wątek zamknięty
A ok a ja już nyslaalm ze zaniżone 😉 . Fotki na modelu to nie wiem kiedy bo jestem tymczasowo na necie zaraz wyłącza i nie wiem kiedy będę miała. Ale nie mogę się napatrzec na nie  😍
strasznie dużo SR było na torwarze co nie? 😉
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
27 marca 2011 17:10
Kochane dziewczynki 🙂.

Co myślicie o tym, żebym nabyła drogą kupna dla Cześka takie czapraczki jak:

* Lightblue
* Aubergine
* Nici Lemon

Bo kurcze tak - błękitu mi cholernie brakuje, a w lemonie mi się wydaje, że będzie fajnie wyglądać (miałam kiedyś pad w podobnym kolorze i był super). Aubergine mi się kolor cholernie podoba, ale czy Czesiek nie będzie w tym fiolecie wyglądać jak ksiądz w szacie adwentowej??
wątek zamknięty
Jak brakuje Ci błękitu, to bierz lightblue, to piękny błękit  😜
wątek zamknięty
na nici lemon- stanowczo na tak. aubergine mi sie wydaje ze nie. lightblue- zwolenniczka na karych nie jestem, ale ja chcesz blekit to tez na tak.
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
27 marca 2011 17:15
Tak wyglądał w Starlight:



Ciut za jasny jak dla mnie, dlatego wlasnie powaznie mysle na lightblue 🙂.
Niciak Lemon tez wlasnie wydaje mi sie extra opcją, tylko skąd go wezmę xD.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 marca 2011 17:15
Gagulec, ja niedługo będę robiła premierę Aubergine na moim, będziesz miała pogląd jak karemu w takim fiolecie 🙂 I bierz Lightblue koniecznie 😉
wątek zamknięty
tak w lemonie wygladal prawie-kary Korab darolgi:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.