Końska rewia mody cz. V (2011)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lipca 2011 22:15
czy ktoś wie jakie owijki pasuja do Cottona fango 🙇 🙇
wątek zamknięty
niebieskie 🙂
wątek zamknięty
Arimona przecież fango to taki ciemny grafitowy!  😁
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 lipca 2011 22:43
Czy ktoś może na niemieckim forum widział foto na żywo cottonów exlusive azur blue i fresh minze?
wątek zamknięty
06 lipca 2011 22:45
Arimona przecież fango to taki ciemny grafitowy!   😁

ale lamówka jest sky 😁
wątek zamknięty
no wlasnie chodzilo mi o ten sky w fango🙂 ladnie to wyglada 🙂
wątek zamknięty
Arimona przecież fango to taki ciemny grafitowy!
Po prostu takie błoto  😁
wątek zamknięty
Ale ten sky w lamówce ciężko wypatrzeć z daleka. Ja raczej celowałabym w jakieś fango-podobne  😉
wątek zamknięty
Zairka, Eskadrony stone z kolekcji lavender/stone, ale czy je znajdziesz.....
wątek zamknięty
06 lipca 2011 22:58
Fantazja a masz moze jakies foto jak one wygladaja przy fango :kwiatek: mysle ze predzej je dorwe niz fango 😁
wątek zamknięty
Czy ktoś może na niemieckim forum widział foto na żywo cottonów exlusive azur blue i fresh minze?

tutaj sa zdjecia od fresh minze  😀
http://www.reitforum.de/eskadron-hier-geht-es-um-die-alten-kollektionen-teil-xxx-546912-372.html
wątek zamknięty
07 lipca 2011 08:43
miałam tego hkm i musze powiedzieć ze to dosc odważny kolor 😁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
07 lipca 2011 11:53
Jak duża jest różnica między ES Delft a ES Peacock?
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
07 lipca 2011 12:17
[quote author=Medziiik link=topic=41891.msg1064674#msg1064674 date=1309988601]

tutaj sa zdjecia od fresh minze   😀
http://www.reitforum.de/eskadron-hier-geht-es-um-die-alten-kollektionen-teil-xxx-546912-372.html
[/quote]

Fresh Mint mi sie przeobłędnie podoba!!! Jest rewelacyjny!!! Te czapraki Excl nie będą dostępne pewnie w naszych sklepach? Zgadłam 😀??

Do mnie dotarł przed sekundą Nici Marina 🙂. Jest śliczny, ale muszę go wyprać porządnie, a pralka zepsuta, więc fotki będą... Nie wiem kiedy xD.
wątek zamknięty
nie w polsce ich nie ma. W ogóle ja ich nie widziałam nawet na ebayu u innego sprzedawcy niże reitsportklawunde...
wątek zamknięty
07 lipca 2011 12:26
mi sie zdaje, ze oni robia d niego na zamowienie.
wątek zamknięty

możesz rozwinąć? Bo nie rozumiem?
wątek zamknięty
Jak duża jest różnica między ES Delft a ES Peacock?
Nie wiem czemu mam wrażenie, że to żaden z tych kolorów... choć chyba bliżej mu do Peacock niż tego drugiego... oczywiście mówię tylko na podstawie zdjęć 😉
wątek zamknięty
07 lipca 2011 13:12
[quote author=Zairka link=topic=41891.msg1064985#msg1064985 date=1310037984]

możesz rozwinąć? Bo nie rozumiem?
[/quote]
w sens że jest dużym ich klientem i może sobie pozwolić na zamowienie specjalnie dla siebie np 200szt gelbow, 200szt marinek itd. być może sam sobie tworzy zestawienia kolorystyczne albo oni tworza pod jego zamowienie. Napewno nie jest to wyłącznie inicjatywa ESKADRONA, bo nie mieli by nic z tego że sprzedaja tylko 1 odbiorcy.
Cos jak z brillantami na zamoeinie czego przykładem jest brillant akzzi rosa z niebieska biza i sznureczkami
wątek zamknięty
aha, teraz kumam 😀 Możliwe, bo to naprawdę dziwne jest ze nigdzie więcej tego nie ma. Ale fajnie że tak robią, może powinnyśmy jakieś petycje do niego wysłać o konkretne kolory?? :P:P
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 lipca 2011 13:33
[quote author=Olivia link=topic=41891.msg1064781#msg1064781 date=1310023411]
[quote author=Medziiik link=topic=41891.msg1064674#msg1064674 date=1309988601]

tutaj sa zdjecia od fresh minze   😀
[/quote]

Fresh Mint mi sie przeobłędnie podoba!!! Jest rewelacyjny!!! Te czapraki Excl nie będą dostępne pewnie w naszych sklepach? Zgadłam 😀??

Do mnie dotarł przed sekundą Nici Marina 🙂. Jest śliczny, ale muszę go wyprać porządnie, a pralka zepsuta, więc fotki będą... Nie wiem kiedy xD.
[/quote]

fresh minze  😜

chilli pepper też niczego sobie. bardzo fajne połączenie kolorów 🙂
raspberry apetyczny także, ale za różowy czaprak koń by mnie zagryzł  😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
07 lipca 2011 13:41
może powinnyśmy jakieś petycje do niego wysłać o konkretne kolory?? :P:P

To by była super sprawa, kupić sobie Eskadrona jakiego tylko się wymyśli  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 lipca 2011 15:13
No niby tak, tylko tak samo musiałoby pomyśleć co najmniej te kilkaset osób - w sensie wybrać takie same kolory  😁
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
07 lipca 2011 20:29
to ja się tak wychylę troszeczkę z Siwym. niby mówi się, że do siwego konia i karego wszystko pasuje.. według mnie zdecydowanie nie.
my mamy hreczkę i brązik był podstawą. mam zamówiony taki zarąbisty granat. jak odbiorę to pokażę.

pozdrawiamy

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 lipca 2011 22:06
ES excelent ale nie wiem jaki  😡 ,owijki global

ES stripe in brendy/heban ?

[img][[a]]https://lh6.googleusercontent.com/-_OVcSsnCpzk/ThYel_9glRI/AAAAAAAABW8/y8HofSmgzyA/Calypso%252520i%252520inne%252520553.JPGeban[[a]][/img]
wątek zamknięty
Ten ES jest idealny dla kasztanów. Swojego uwielbiam w tym padzie🙂
wątek zamknięty
mbalicka a co to jest za pad ? ja np.nie trawie brązu na karych. to już mój drugi kary koń (niestety :marze🙂 i poraz drugi popełniam ten sam błąd ubierając go w brązy a ostatnio również często i gęsto w beże za co jestem na siebie zła,ale zairkowy coriander i walnut od natt tak strasznie kusiły  😁 z nich akurat jestem super zadowolona ale ile można sobie obiecywać w końcu tą zmiane kolorystyki ? moim skromnym zdaniem Pongo w brązie też nie wygląda najkorzystniej.Na niego to bym wcisnęła jakiś odważny Eskadronowy zestaw... może jakieś niebieskości?zielenie? albo tego milkowego Niciaka i byłby szał  😜

juliadna gniadosz w Esie excelent moim zdaniem nie powala na kolana (może to przez te owijki? :oczy2🙂 nie wiem, w każdym bądź razie nie zrobiło na mnie wrażenia, za to kasztan  😜 😍 💘
wątek zamknięty
kochane szmatoholiczki  :kwiatek: Mam cottona greena, na co dzień w naszej stajni w nim jeżdżę, nawet go lubię.
Wybieramy się w weekend na towarzyskie skokówki i tak się zastanawiam, czy wypada w takim kolorze jechać na zawody? jakoś siebie nie widzę w tej zieleni tam  😡 wydaje mi się, że trochę głupio?  😡 Mało elegancko? Ciągle jeżdżę w cottonie corianderze, ale znowu jechać w tym samym? 😁 Macie fotkę poglądową w greenie, innej nie mam (mama mistrz w robieniu zdjęć).
Myślę, czy go na navy nie wymienić. Granat jednak jest uniwersalny
wątek zamknięty
nopebow nie popełniaj tego błędu co ja i nie wymieniaj na navy bo navy to w mojej opini jest totalny bezszał i zobaczysz znudzi ci sie szybciej niż zdążysz sie zorientować  😁 za to greena kocham miłością wielką po tym jak zobaczyłam go na gniadoszu przyjaciółki i długo i intensywnie o nim marze, ale na karego  😍 eee tam u nas ostatnio były zawody ktoś jechał P czy N w różowym niciaku, ktoś inny L w brilliancie rost i było dobrze więc nieoficjalnością greena sie nie przejmuj  😁 zresztą jakby to były wielkie zawody rangi międzynarodowej to okej ale to tylko towarzyskie 🙂
wątek zamknięty
te kolorki exclusive bardzo fajne.  😜 Zwłaszcza ten fresh minze i raspberry  💘

juliadna kasztanek szał ciał w tym euro-starze, a gniady też niczego sobie w tym excelencie.

nopebow moim zdaniem możecie spokojnie jechać w greenie i ja bym nie zamieniała na navy.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.