Końska rewia mody cz. V (2011)

Orientuje się ktoś, czy w jakimś warszawskim sklepie dorwę jeszcze cottona petrol DL? Jutro z racji urodzin mam zamiar wybrać się na polowanie 😀iabeł:
wątek zamknięty
Libella, w Mustangu ostatnio mnie Pani informowała, że przyjdą na dniach (to było już jakiś tydzień temu) 😉
wątek zamknięty
Swoją drogą, kupiłam ostatnio (ale jeszcze w starym roku  😂 ) z przeceny dwa czapraki do ciorania z Decathlonu. Nie powiem, fajne z wyglądu, a z opinii słyszałam póki co same dobre. Niech mi służą 🙂
http://re-volta.pl/galeria/foto/25733

te czapraki sa super! mam z innej "kolekcji" 😉 ale ten sam model i jest rewelacyjny. ladny, fajnie wykonczony, dobrze chlonie pot, rewelacyjnie sie dopiera. a ten ktory ma lunqa, jest wogole przeladny 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 stycznia 2011 19:42
katija, no to super, utwierdzam się że warto było zaryzykować 🙂

No to jeszcze chcę tylko łezkę lavender i czuję się spełniona 😉
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
02 stycznia 2011 19:48
ja myślałam do tej pory że jestem spełniona ale jednak brakuje mi tego cottona flax 😵
wątek zamknięty
Andre   I am who I am
02 stycznia 2011 19:53
majeczka, dzięki za info :kwiatek: choć tak teraz myślę czy nie lepiej Dl wziąć, bo częściej w ujeżdżeniówce jeżdżę, w skokówce 1,2 razy w tyg, ale za to można by go mieć też na zawody... 2 siodła i podwójny problem 😂
Wy macie więcej szmat pod siodła, w których częściej jeździcie czy dobieracie po równo?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 stycznia 2011 19:57
Derka FairPlay czarno-cynamonowa  😉 na rudym

NICI Navy

Petrol

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata
niciak wygląda bosko  😍
wątek zamknięty
02 stycznia 2011 20:01
Niciak najlepszy! 🙂

Dera i petrol też ok, ale to już nie taki szał 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, w ogóle mi się ta musztardówka nie podoba a wszyscy ją kupują na potęgę 😉 W petrolu w miarę w niciaku nuda 🙂
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
02 stycznia 2011 20:07
Livia - faaajne 🙂 ja lubie te fouganzy - mam szary i ciemno zielony - fotki w galerii rewii mody 🙂 fajnie sie ukladaja, dobrze chlona i ogolnie sa ladne 🙂 ile za nie dalas - z ciekawosci 🙂 ja tez kupowalam na promocji ;-)
wątek zamknięty
02 stycznia 2011 20:09
Manta, widziałam, Ty masz taki jeden chyba ze świątecznej kolekcji 😉
Za szary dałam 49 zł, a za czarny 59 🙂 Regularna cena obu była chyba 120 zł.
wątek zamknięty
02 stycznia 2011 20:22
lunqa, Livia dzięki  :kwiatek: Mi się w Nici bardzo podoba  😉

Burza kolor derki według mnie jest fajny, ale rozumiem, że nie wszystkim sie podoba  😉 A czemu myslisz, że w Nici nuda  👀 Mi sie właśnie baaardzo podoba, bo uwielbiam granaty, ale szanuje Twoje zdanie i dzieki za opinie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Andre   I am who I am
02 stycznia 2011 20:30
Nasturcja-Renata, dla mnie w Niciaku i petrolu super, derka bardziej by mi się na ciemnogniadym widziała 😉
wątek zamknięty
02 stycznia 2011 20:32
Livia - one chyba oba byly swiateczne, ale nie wiem 🙂

http://rewiamody.konskieforum.pl/m/10/k/all/f/23/s/1/z/806
http://rewiamody.konskieforum.pl/m/10/k/all/f/23/s/1/z/807

jak juz wyprobujesz wstaw fotki na koniu 🙂 (a jakbys sie pozbywala kiedys czarnego, to daj znac :P )
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, po prostu IMO to nie są kolory WOW dla kasztana. Dla mnie jego kolory to czerń czekolada krem ciemny granat i pewnie na te się posikam 😉
wątek zamknięty
02 stycznia 2011 20:43
Andre dzięki  :kwiatek: cieszę się, że się podoba

Burza czarny czaprak mamy, granat też kremu i czekolady brak, ale wszystko do nadrobienia, zwłaszcza z czekoladą, bo już od dawna za mną chodzi  😉
wątek zamknięty
02 stycznia 2011 20:43
Manta, racja - oba, ja pamiętałam że masz ten szary 🙂 Swoją drogą, ta kolekcja świąteczna była bardzo fajna - i zeszłoroczna z takimi kwiatkami, mam z niej dwa kantarki 🙂 O, takie:

wątek zamknięty
02 stycznia 2011 20:49
kantary te fouganzowe tez sa fajne - mialam szaro rozowy 🙂 akurat do czapraka :P hehe - i to podszycie w nich jest swietne 🙂 mile, nie obciera, nie lapie tak bardzo brudu i dobrze sie czysci 🙂 ale teraz mam nowy kantar everline by busse czy jakos tak na metce jest :P wiec nie rozgladam sie za innym - choc jakbym znalazla na promocji jakies fouganzy to kto wie 🙂
wątek zamknięty
ja też mam kantar z fuganzy bardzo go lubie, jeden z najlepszych  😀
wątek zamknięty
też go miałam 🙂 strasznie mi się podszycie podobało, z takiej miękkiej pianki-i jakościowo super 🙂
majeczka a może horse-trade ma slate/black VS ? Wiesz może ?
wątek zamknięty
moim zdaniem wykonane są super  😉
wątek zamknięty
02 stycznia 2011 21:25
Niektóre rzeczy są jednak fajne z Fouganzy 🙂 Dam znać, jak się moje sprawują, pewnie w tym tygodniu je rozdziewiczę 🙂
wątek zamknięty
http://rewiamody.konskieforum.pl/m/10/k/all/f/23/s/1/z/807
ja mam ten!
tez zaczelam chorowac na lezki... mam dopiero dwie- chilli i green. sprzedalam prawie wszystkie czapraki, kupowac bede tylko fouganze i lezki.  😜 ostatnio kupilam fouganzy ten:

jest boski  😍
wątek zamknięty
02 stycznia 2011 21:28
Och, katija, zabiję 😉 Te są szałowe. Miałam kiedyś trzy takie: czarny, szary i właśnie czerwony, i wszystkie sprzedałam bo kupiłam siodło, pod które nie pasowały. I teraz żałuję bo już nie ma takich kolorów...  👿
wątek zamknięty

katija

wygląda bosko  🙂
szary też jest genialny
wątek zamknięty
Livia, ten jest wyczajony na allegro, byl jeszcze blekitny, ale za wysoko licytowany 😉 one maja wklady amortyzujace, siatke, zeby byl przewiew na grzbiecie, i te waleczki z przodu, zeby sie nie wysuwal spod siodla. rewelacja, niby niepozorna fouganza, a malo ktora firma robi tak dobre czapraki. fakt, ze te sa dosc drogie i nie kazdemu sie podobaja.
wątek zamknięty
katija z tych miałam błękit z szarym i czarny z ciemnoszarym. rewelacja 🙂 Zwłaszcza w lato ta siatka na grzbiecie się sprawdza, a kwestia wałeczka super rozwiązana bo jednak paski do przystuł jak dla mnie są uciążliwe 🙂
Livia dwaja zdjęcia na modelu 🙂
wątek zamknięty
02 stycznia 2011 21:36
equi.dream, będą zdjęcia jak znajdę kogoś z aparatem 🙂

Ja sobie też chwaliłam bardzo te czapraki, były rewelacyjne. Gdybym wiedziała, że rok później wrócę do normalnych siodeł, w zyciu bym nie sprzedała :P Może jeszcze jakiś ustrzelę na Allegro? Cenowo jak ja kupowałam one były po 120 zł, teraz chyba niestety już po 140...
wątek zamknięty
Livia a ja je kupiłam po 79, niestety zostały w znanych Ci Rzędkowicach 🙂 Myślę, że nawet za te 140 są tego warte, w porównaniu np do cottona, który wiele tańszy nie jest 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.