Końska rewia mody cz. V (2011)

sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 stycznia 2011 15:38
Te nazwy pochodzą z katalogu ciuchów pikeura na nowy sezon.
Oczywiście, kolorów nie widać (rysunki techniczne) ale po przejrzeniu to są kolory, których wcześniej nie było w ofercie pikeura, stąd moje podejrzenia o to, że są to nazwy kolekcyjne.
Wychodzi na to, że nowa kolekcja pójdzie tropem dawnej letnie. Jedna linia elegancka, druga szalooona 🙂

ja uważam że oni podejście marketingowe mają dobre. a niebieskiego dawno nie było! bo metallic blue kojarzy mi się z takim hmmm odcień cobalt złamany szarością? no na pewno nie lightblue ani nie navy. wiec ja uważam że ten kolor może być ok. ciekawe jak podejdą do cactusa. bo to też może być fajny odcień 🙂

no i ostatni raz kiedy był granat z brązem to właśnie kolekcja z nougatem. dla mnie super. bo ona mi się strasznie podobała. a jest szansa że jej remake będzie lepszy niż oryginał.

dlatego ja jestem na tak  😅 jak coś. inna kwestia że mój portfel na nie zdecydowanie  😵 😂

pokemon, zestaw brandy/heban jest szał  😜
wątek zamknięty
Sei jak to niebieskiego nie było 😀iabeł: a ostania kolekcja- oczojebny niebieski czyli petrol i niebieski po prostu mocno niebieski z drugiej linii.

A cactus, tropical pink i niebieski to nic innego jak - różoy, granatowy i zielony... czyli to co było latem zeszłego roku... i w sumie dobrze bo bym kasy zaoszczędziła... i n szmaty dla konia i dla siebie bo w "zielonym mi nie do twarzy" heheh.
wątek zamknięty
a ja bym się skusiła jakby cactus okazał się piękną soczystą zielenią 😍 jakby jeszcze miał ładną niebieską lamówkę to jużw ogóle bo green dla mnie troszkę za spokojny , a ogólnie zieleń uwielbiam🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
20 stycznia 2011 16:19
To by było za bardzo podobne do limegreena, a przecież dopiero był... chociaż w sumie, był wielki popyt na niego więc tym lepiej dla Eskadrona jakby powtórzyli. Chociaż lepiej nie bo na bank bym została na bruku 😍
wątek zamknięty
Dziękuje wszystkim za miłe słowa, przekaże Interczempionowi 😉

Jeszcze czekają mnie zdjęcia w obiecanym dla Epk Chilli i już się cieszę na myśl, że weekend być może będzie biało  😅 Chilli obawiam się bardziej (jako czerwieni dla kasztana) niż tego wściekłego niebieszczaka, ale i bardziej na niego liczę. Skoro w Petrolu jest ok, to mam nadzieję, że chociaż równie dobrze będzie w czerwieni by Eskadron 🙂
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
20 stycznia 2011 16:26
Pewne informacje będę miała po Spodze, na razie są to spekulacje moje i szefowej, zobaczymy na ile trafne.
Na razie jestem ciekawa tylko tego metalicznego niebieskiego...  👀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 stycznia 2011 16:28
Sei jak to niebieskiego nie było 😀iabeł: a ostania kolekcja- oczojebny niebieski czyli petrol i niebieski po prostu mocno niebieski z drugiej linii.

A cactus, tropical pink i niebieski to nic innego jak - różoy, granatowy i zielony... czyli to co było latem zeszłego roku... i w sumie dobrze bo bym kasy zaoszczędziła... i n szmaty dla konia i dla siebie bo w "zielonym mi nie do twarzy" heheh.

petrol to nie niebieski!  przynajmniej ja tego tak nie odbieram i dla mnie jest paskudny. dla mnie niebieski to cobalt  💘
cactus to na pewno nie limegreen. i w zeszle lato nie bylo granatowego  👀 plum to zdecydowanie nie jest granat 😉

także jakby podchodzić do tego tak no to iceblue to to samo co lightblue
a mocca to to samo co toffe
itd. a przeciez wlasnie o te roznice w odcieniach chodzi 😉

tak czy siak już za dwa tygodnie po Spodze się dowiemy? 🙂 ja bym chciala zeby te kolekcje byly brzydkie zeby zaoszczedzic. ale mam ostatnio tak 'z d*py' humor za przeproszeniem ze tylko nowe szmaty moga mnie chyba uratowac przed depresja  😵 😂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
20 stycznia 2011 16:32
i w zeszle lato nie bylo granatowego
Był przecież navy z maritim i ES też miał jakiś granat 🙂
Najgorsze jest to że ja jeszcze nie mam wszystkich swoich zachcianek z poprzednich kolekcji a tu nowa... a w nowej na pewno będzie coś fajnego 🤔wirek:
wątek zamknięty
Wiem że zbankrutuje, ale bardzo bym chciała żeby jednak było tak jak mówiła Edytka  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 stycznia 2011 16:38
Mnie irytuje, że jak jest fajny kolor, np. lavender, gelb, to jest w połączeniu z brązem  😵 No żesz, czemu nie może być fioletu z samym szarym? Wszędzie ten paskudny brąz.

Mam nadzieję, że w nowej kolekcji żadnego brązu nie będzie.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
20 stycznia 2011 16:43
Livia coo? Ja kocham brązy miłością wielką! 😜
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 stycznia 2011 16:52
ja też 🙂 ale eskadron nie potrafi zaspokoić mojej potrzeby ŁADNEGO brązu  🤬 marzy mi się prawdziwa czekolada mleczna. ale taka ciemna intensywna... albo coś jak na tym esie albo stare schoko z petrola.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
20 stycznia 2011 16:53
To może nowe choco zaspokoi twoje pragnienie, w błysku flesza wygląda tak:

jak dla mnie jest naprawdę bardzo bardzo ładne 😎
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 stycznia 2011 16:55
Dla mnie mogłyby być jakieś : żółcie,czernie,fiolety,szarości,róże,i ładne brązy . A dla was?


Już nie mogę się doczekać jakie będą te kolekcje i mam nadzieje ,że brzydkie .
Z ostatniej letniej tylko limegreen mi się podobał.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
20 stycznia 2011 16:58
A tak BTW, sei jesteś na pferde-trends, wiesz o tym?  😀
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
20 stycznia 2011 17:04
kodusiowata dawaj linka!  🏇
wątek zamknięty
a ja mam nadzieje na coś a'la deepblue/nougat , polopad w kolorze a'la coriander i ładną zieleń i żółty. Ale i tak większe plany mam w stosunku kolekcji ES, która już wiem, że będzie piękna  😍 Póki co moim numero uno ostatnich czasów jest
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
20 stycznia 2011 17:09
ESy mnie jakoś nie ruszają, jakość może i fajna ale mam tylko jednego i nie sądzę żeby kiedyś miał jeszcze braciszka. Po prostu wolę Eskadrony 😎
a link: http://pferdetrends.jimdo.com/eskadron/herbst-winter-2010/choco-petrol-creme/  🏇
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 stycznia 2011 17:12
A tak BTW, sei jesteś na pferde-trends, wiesz o tym?  😀

to miło z ich strony. jakiś czas temu dziewczyna z reitforum mnie namówiła na udostępnienie zdjęć 😉 tylko to było dawno i myślałam że tych zdjęć po prostu nie wzięli 🙂
swoją drogą nie pisałam nic o owijkach. a to przeciez nie sa petrole  😂 ale skoro im pasują 😀

a choco. mam mieszane uczucie. troche wydaje mi sie zbyt chłodny. a to ma być taka czekolada żeby się chciało ten czaprak zjeść  🤔wirek: 😁
wątek zamknięty
Co do nowej kolekcji jeszcze to faktycznie jedną mogła by być powtórka nugat/deepblue tylko żeby ten granatowy był takim intensywnym granatem nie przekłamanym czarnym 🙂 A co do tej drugiej nie wyobrażam sobie w ogóle... mam nadzieję ,że różowy nie będzie oczo-rzutny tylko taki delikatniejszy...a Kaktus ? Pomyślałam początkowo o ciemnej zieleni. Wtedy by była taka kolekcja rosa/s....  😉 ale ten tropical blue ? no nie wiem 🙂 Na szczęście mam light blue 🙂 Sei mam to samo tylko z zieloną ni chuj*** Eskadron nie trafi w moje zielone marzenia 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
20 stycznia 2011 17:28
a to ma być taka czekolada żeby się chciało ten czaprak zjeść
Jesteś pewna? A co jak odgryziesz kawałek czapraka?  😁
wątek zamknięty
Ja tak się zastanawiam czy jak by była kolekcja eskadron piasek pustyni żółty/pomarańcz lub morska zieleń /szafir.
wątek zamknięty
Dziewczyny nie wiem czy którejś ta wiad potrzebna ale byłam dziś w Końskim Świecie w Konstancinie i widziałam łęzkę choco z kolekcji choco/petrol/creme  😀 . Ktoś tu chyba na nią polował...  👀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 stycznia 2011 17:40
ja wstepnie  😅 a jaka u nich cena takiej przyjemnosci łezkowej? spojrzałaś może? 🙂
wątek zamknięty
Bodajże 95 zł 😉 .
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 stycznia 2011 18:02
to jest normalna cena. dzięki za cynk 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
20 stycznia 2011 18:04
Ja tam mam odwrotną sytuację do ciebie sei - mam choco a marzy mi się marone... chociaż jak na razie bardzo długo się z nim wstrzymuję  😅
wątek zamknięty
sei nie wiem może już było, ale co to w takim razie za owije te a'la petrolowe?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 stycznia 2011 19:35
kodusiowata, marone jest super. chociaz na ciemnym koniu pewnie wygladalby jeszcze lepiej niz na moim kasztanie. ja bardzo dlugo wstrzymywalam sie od choco ale sprobuje. a noz widelec to jest wlasnie ten braz? chociaz watpie. najwyzej sprzedam...

chilli, to są tattini niebieskie akrylowe 🙂
wątek zamknięty
Livia witaj w klubie jeśli chodzi o brązy! Sam kolor w sobie nie jest zły, na kasztanach, skarogniadych czy ciemnogniadych owszem baaardzo mi się podoba, jako sam czaprak np. choco z kontastorą lamówką też super, ale jakoś mi nie pasują inne kolory z połączeniu z brazm szczególnie na Reszkę, gryzie mi się to trochę albo po prostu ja nie lubię takich połączeń. Ja jednak wstrzymam się narazie z czaprakowym zakupem, poczekam co będzie w nowej kolekcji i zdecyduję, mój ideał cactusa to coś ciemniejszego i 'głębszego' od limegreen ale odważniejszego niż najnowszy green🙂😉 ładny niebieski też nie byłby zły🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.