Końska rewia mody cz. V (2011)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2011 12:10
dobra naprawde spokojnie babeczki 😉
o gustach sie nie dyskutuje wiec i my przestańmy, dla mnie bloom na poczatku był pomyłką teraz coraz bardziej podoba mi sie cotton plum ale lamowka odstrasza..ale faktycznie musiałam do tego dorosnąć 😉
więc obie macie racje poniekąd

Katka kochan swoja droga to chyba pierwszy raz Cie w tym wątku widze 😁
wątek zamknięty
Zairko chodzi o to, ze Aga czesto uzywa slow "szkoda czasu na tlumaczenie", albo "nie bede Ci tego tlumaczyc" ot, takie moje spostrzezenie 😉
poza tym jak mozna komus powiedziec ze do czegos nie dorosl?? ja rozumiem- nie doroslas do zwiazku, do seksu, do bycia mama, do prowadzenia wlasnej firmy ale nie doroslas do koloru?  😂 ja tez nie rozumiem, mozecie mi to tez tlumaczyc 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2011 12:13
tu chyba bardziej chodzi o to że trzeba sie przyzwyczaić, przekonać taka metafora -dorosnąć 🤔
wątek zamknięty
Zairka- spokojnie, ja nie miałam dziś ochoty w tym pięknym dniu z nikim dyskutować. Zwłaszcza TAK dyskutować. Może będzie to lekcją dla potomnych że jeżeli się wejdzie między wrony nie zawsze trzeba krakać jak one. Argumentacja że kolekcja się sprzedała mnie nie przekonuje, ja jej nie kupiłam  😉 A uważam że do swoich gustów kolorystycznych dorosłam, dla jednego elegancją jest brąz a dla innego czerń- to chyba tyle słowem zakończenia.
Nie którzy może się nie udzielają ale czytają, ja też kiedyś tu nie pisałam ale czytałam codziennie  😎
wątek zamknięty
Zairko ale ja np nigdy sie nie przyzwyczaje, ze w Gossip Girl zakladaja czerwone sukienki i pomaranczowe rajstopy- ot nijak mi to do siebie nie pasuje i nie dorosne by podobnie sie ubierac... 😉 co nie znaczy ze czuje sie niedojrzala, moj gust jest do banii itd- po prostu mam swoja wizje ktorej bede sie trzymac 😉
i dla mnie to taka sama sytuacja
ps. bo ja ani znawca eskadronow nie jestem ani innych nowych kolekcji.. jak mi sie cos podoba to po prostu to kupuje, a klubowe czapraki mam w hurcie takie same wszystkie wiec coz ja tu moglabym ciekawego wniesc 😉
ale stwierdzenie ze ktos nie dorosl do kolorow..... hahaha no nie moge 😉 az musialam sie odezwac 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2011 12:23
dobra koniec  🚫 🤬
zły dobór słów 😉 ja mam bardzo czesto z tym problemy


chyba zaczna projektować czapraki i założe spółke z escadą 😀iabeł:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
24 stycznia 2011 12:27
Ja bym to podsumowała tak: gust gustowi nierówny.
Medziiik zdradź coś, gdzie możliwe że będziesz pracowała? 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2011 12:31
jarpol? 👀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 stycznia 2011 12:40
Medziiik zdradź coś, gdzie możliwe że będziesz pracowała? 🙂


Znajoma otwiera własny sklep i chcemy produkować czapraki/pady/derki itp. na zasadzie kolekcji coś jak Eskadron i ew. żeby był kolekcja raz na rok coś w stylu nici 😉
Aktualnie myślimy nad doborem dobrych i trwałych materiałów aby się nie "szmaciły" po pierwszym praniu i dobrze dopierały. Jeśli przejdą fazę testów na koniu i w pralce to będzie produkejszyns.
Chcemy coś zrobić na poziome Eskadron/Anky/Euro-Star ale z dobrych materiałów i dobrych wymiarowo 😉

I jeśli to wypali ja mam się zajmować projektowaniem derek/czapraków w tym też dobór kolorów kolekcji, a znajoma całą resztą 😉

jarpol? 👀

Z jarpola nikt nic mi nie proponował  😁
wątek zamknięty
Mozna gdzies kupic Es-a czekoladowego z błękitnymi wstawkami? moze to byc stripe-in lub jakis inny
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2011 12:46
Medzik Plany bardzo ambitne 😉
ale wątpie ze uda się to na poziomie (a raczej na skale 😉) tych firm, pozatym rozumiem że wy tu mowicie o szyciu każdego czapraka osobno, na zwyklej maszynie? Tak jak szyje Klami, Escada?
Eskadron wysyła projekt do Chin i tam na iwlkich machinach leci produkcja, dlatego im taka masówka się opłaca a szycie pojedyńczo czapraków to sama zapytaj sie dziewczyn 😉
ale zycze wam jak najlepiej :kwiatek:
wątek zamknięty
Moje marzenie to kolekcja składająca się z Toffee, Gelb, Fango, Copper, Nougat, Marzipan, Moon, Coriander  😁

a ja wlasnie nie znosze bezy, brazow, i takich stonowanych kolorow. i uwazam, ze bloom to najladniejsza kolekcja eskadrona  😜 co prawda jeszcze nie mam zadnego czapraka z tej kolekcji, ale to kwestia czasu 😉  na pewno bedzie plum lezka o ile uda mi sie zdobyc, nie wiem czy "doroslam" do fuksji 😉 martim tez mi sie podbal, choc duzo bardziej stonowany. ale, ze uwielbiam czerowny, to lezka chilli juz jest.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 stycznia 2011 12:51
Medzik Plany bardzo ambitne 😉
ale wątpie ze uda się to na poziomie (a raczej na skale 😉) tych firm, pozatym rozumiem że wy tu mowicie o szyciu każdego czapraka osobno, na zwyklej maszynie? Tak jak szyje Klami, Escada?
Eskadron wysyła projekt do Chin i tam na iwlkich machinach leci produkcja, dlatego im taka masówka się opłaca a szycie pojedyńczo czapraków to sama zapytaj sie dziewczyn 😉
ale zycze wam jak najlepiej :kwiatek:


Zairka źle mnie zrozumiałaś pojedyncze czapraki są szyte do testów 😉 aby spr. materiał ale są szyte przez szwalnie 😉 ja się do maszyny nie dotykam .. Jeśli materiał się sprawdzi będzie szycie hurtem w danym kroju i kolorach.

Tak więc mowa to o produkcji a nie o szyciu na zamówienie osoby prywatnej (choć opcja doboru sobie koloru i zrobienie standardu też będzie) 😉
wątek zamknięty
Medziiik myślisz, że taka produkcja jest realna? popatrz na polskie firmy, np fair play- dobre jakościowo, wychodzą nowe kolekcje, dobrze rozreklamowane, a szału nie ma....
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 stycznia 2011 13:00
Forta - sprzedaż ma być nie tylko na Polskę zresztą nie z samych kolekcji ma tu być ew. zysk (jeszcze z paru innych pomysłów). Firma jest nie moja i nie ja wykładam na to pieniądze .. ja mam tylko dobierać kroje i kolorystykę.
Ma być również nawiązywana współpraca z zawodnikami oraz stajniami (ale tym to już nie ja się zajmuję).

Może się opłaci .. ale decyzja to już nie moja i 100% gwarancji nigdy niema.

Jeżeli kolekcja będzie podobna do Eskadrona/Anky/Euro-Stara, a tańsza ale lepsza jakościowo pod jakimś względem to czemu miałaby się nie sprzedać? Może od razu nie będziemy w głównej galerii na szmatoholikach ale zawsze jest nadzieja  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairko chodzi o to, ze Aga czesto uzywa slow "szkoda czasu na tlumaczenie", albo "nie bede Ci tego tlumaczyc" ot, takie moje spostrzezenie 😉
poza tym jak mozna komus powiedziec ze do czegos nie dorosl?? ja rozumiem- nie doroslas do zwiazku, do seksu, do bycia mama, do prowadzenia wlasnej firmy ale nie doroslas do koloru?  😂 ja tez nie rozumiem, mozecie mi to tez tlumaczyc 😉


katka sory ale masz ze mną jakiś problem?? Chodzi Ci o wątek odnośnie filimków czy co?? Bo sory ale napisałam do Forty ze do niektórych kolorów trzeba dorosnąć. I koniec. Takie moje zdanie, zabronisz?? Stonowane spokojne kolory przychodzą z czasem, i wtedy docenia się właśnie ich piękno. Czy ja krytykuję gust? Mówię że nie wolno czegoś lubić? Problemy z czytaniem?

I powiedz mi gdzie ja nadużywam słowa nie będę czegoś tłumaczyć?? Znajdź proszę to moje nadużywanie bo jestem bardzo ciekawa.

Niestety widać że większość rozumie co do nich pisze, a Ci którzy nie, no cóż  (no aż żal nie napisać) NIE MA WIDOCZNIE SENSU tłumaczyć. Napisałabym dlaczego ale to byłoby zdecydowanie już niekulturalne.


Medziiik no to czekamy 😀😀

kodusiowata ale twoje podsumowanie ma  się nijak do tego co ja napisałam. Nie ma to nic wspólnego z gustem. Wyraziłam sobie zdanie i widać trafiłam w czuły punkt Presji, tylko nie wiem czemu ona tak bardzo wzięła to do siebie.. kompleksy? 
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
24 stycznia 2011 13:24
Dobra mniejsza, ja niewątpliwe jeszcze bardzo mało rozumiem, mam dopiero 14 lat...  ale myślę że nie ma sensu już ciągnąć tego offtopa. 🙂
edit:
Doszło moje cudeńko  😍 😍

Na początku nie byłam do niego przekonana, ale teraz już wiem że go nigdy nie oddam 😜 no i z tej kolekcji spełniłam się brillantowo, uff. Mam jego i greena i wystarczy. 😉
Kurde, coś jest chyba nie tak z tym moim aparatem bo owijki wyszły jak ze starej kolekcji, a to nowa, w realu mają odcień czapraka...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 stycznia 2011 13:41
kodusiowata - zazdraszczam .. ale jeszcze kiedyś go dorwę 😉
wątek zamknięty
Nie ma co dziewczyny się kłócić  , każdemu się podoba co innego i tyle 🙂 niektórzy lubią stonowane kolory inni oczojebne , niektórzy mieszają to :>
Niewarto 🙂
wątek zamknięty
Medziiik jest w okserze  😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
24 stycznia 2011 13:49
No ja właśnie z Oksera brałam 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 stycznia 2011 13:52
Medziiik jest w okserze  😉


Dobrze wiedzieć ale w tej chwili jestem pod kreską  😵 z winy Eurostara od Asds i Dralonu od D+A
wątek zamknięty
Dlaczego nie ma takiego w tej cenie, ale DL  👿
http://allegro.pl/awil-horse-pad-euro-star-czekolada-vs-30-i1428932821.html
wątek zamknięty
A ja bym skakała z  radości jakby zrobili nowość i dali na wiosnę też niciaki. Oczywiście mówię o Eskadronie 🙂 Ja mam jeszcze takie pytanie chce dobrać owijki granatowe Eskadrona to lamówek 2 czapraków: lightblue i white z yellow-moon. Te z navy-green są trochę jaśniejsze. Pytanie które będą lepsze ? jaśniejsze czy ciemniejsze ?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 stycznia 2011 18:16
jaśniejsze 😉
wątek zamknięty
kodusiowata, to pony?
wątek zamknięty
każdemu się podoba co innego i tyle 🙂 niektórzy lubią stonowane kolory inni oczojebne , niektórzy mieszają to :>
Niewarto 🙂

Ale arystokracja jakoś w "oczojebnych" nie biega, ciekawe, czemu? skoro to wszystko jedno  🤔
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 stycznia 2011 18:47
temat skończony , mi się kolekcja bloom bardzo podobała ale tak samo lubię stonowane kolory to wszystko kwestia gustu , niektórzy lubią brązy inni nie , niektórzy lubią róże inni nie KONIEC!!
wątek zamknięty
dziewczyny macie jakis problem ze sobą? kłocic się bedziecie o to, kto lubi kolory oczojebne a kto stonowane? :kwiatek:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
24 stycznia 2011 19:10
korsik nie, to full VSS.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.