Zdjęcia Naszych Koni cz.IV (sezon 2011)

Ponia   Szefowa forever.
26 lipca 2011 22:01
Geronimoo, piękne zdjęcia 😉

baffinka, mrrrrrrrrrrrrrrr 😍  ruudeeee😀


Złocisz pozdrawia 😉
wątek zamknięty
Lanka_Cathar, jaki fajny spacerek w ręku! 🙂

Ponia, 😍
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
27 lipca 2011 07:16
kucyk by Sławek Dudek



kupa mięsa też moze latać😉


do zobaczenia w Solcu
wątek zamknięty
lostak świetny tworzycie obrazek  :kwiatek:
wątek zamknięty
lostak
Otello piękny , jak zawsze 😀 Świetne zdjecia. Swoja droga musze sie kiedys gdzies wybrac zeby zobaczyc was na żywo 🙂
wątek zamknięty
Ponia Jak zwykle świetnie wygladacie ,może za X lat poznam Złocisza  😍 
lostak Taki piękny koń się zrobił a tak mało zdjęć wstawiasz  🤬 

escada śliczny koń ,identycznie malowany jest u nas w okolicy  😉

Geronimoo śliczny ogier  😜 
wątek zamknięty
Jak sie rudo Poniowo i Lostakowo zrobiło to i ja sie wepchnę z rudosciami moimi i konia 😉 Jeszcze brakuje K_cianowego Rudziszona 😀
wątek zamknięty
Ponia to samo moge o Złotym powiedzieć- mrrrrrr  😍 Ciacho do schrupania. Chyba wiem co sobie zjem w Zagórowie  😁
Lostak nie szczędź nam tego pięknego widoku  😉
Geronimoo cudowny jest! Piękne foty!  😀

Jeszcze takie paszczowe jedno  😍

wątek zamknięty
aaaaaaaaaaaaaa szaleństwo ile rudości na raz !!  😜 ciachowo jakoś tako się zrobiło  😀iabeł:

Hypnotize, mówisz masz 😉

wątek zamknięty
k_cian- śmiesznie ma położoną odmianę 🙂

Uwielbiam rudziszony.
wątek zamknięty
lostak, pięknie wyglądacie 🙂
wątek zamknięty
Więcej lostaka!  🏇
Zdjęcia w zbożu/rzepaku - żal.pl  😲 Ludzie, gdybyście sobie w ogródku marchewkę, czy inne truskawki zasadzili, pielęgnowali byście długi czas, a potem gdy już by była śliczna i gotowa do zbioru, ktoś by się po niej konno przejechał, bo byłoby to "takie jego małe marzenie"? Nie mogę pojąć takiego egoizmu... Poza tym, to zboże, ze zboża robi się chlebek. Nie uczyli w domku, że jedzenie się szanuje, a chlebek to nawet trochę bardziej?...
🤔
wątek zamknięty
k_cian
Piekny, piekny, piekny 😀  😍

baffinka
Twoje Rude tez piekne 😀 Wszystkie rude sa piekne 😀
wątek zamknięty
Jedno zdjęcie z podskoków.


A ja rudych jakoś nie lubię, a no i łysych, rudych, bo są rude, a łyse, bo mogły być rude. Ale ładne te Wasze rudzielce 🙂
wątek zamknięty
jeżeli zboże jest na moim polu, to nie wiem, dlaczego ktoś na jakimś forum miałby prawo mi powiedzieć, że ja na swoim polu nie mam prawa  😲  🤔wirek:
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
28 lipca 2011 11:20
Zgadzam się z _kate, jeśli to jest moje własne pole i wjeżdżam na nie na własną odpowiedzialność, świadomie niszcząc w jakiejś części własne zbiory, to sprawa jest tej osoby. Wjeżdżaniu na cudze pola, bo to nie moje i nie moja sprawa, mówię NIE!
wątek zamknięty
To my się pokażemy z leniwych wakacji :









wątek zamknięty
Kurcze, Pacia, nie myślałaś, żeby Kataniego zobaczył jakiś porządny wet? Widać, że o niego dbasz - ma trawę, czysty boks i opiekę, ale te jego plecy wyglądają cały czas tak samo koszmarnie :/ Naprawdę stare spracowane chabety, za przeproszeniem, mają lepsze plecy niż on. Coś z nim jest mocno nie tak i ja na twoim miejscu bardzo dokładnie bym to sprawdziła :/
wątek zamknięty
Dzionka , dzięki , spróbuję . Mówili mi że to po prostu brak mięśni ...
wątek zamknięty
Pacia, ze zdjęć rzuca się w oczy wielki brzuch i jakoś mały zadek no i bardzo, bardzo słaby grzbiet..
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
28 lipca 2011 12:35
Pacia, koń wygląda dużo lepiej!  👍 Niestety również widzę bardzo słaby grzbiet. IMO konsultacja z wetem to dobry kierunek, powinien doradzić ci jak wzmocnić grzbiet przed wsiadaniem na niego!
wątek zamknięty
jest straaasznie zapasiony bez mięśnia noo i ten grzbier. również jak przedmówcy odsyłam do weta  😉
wątek zamknięty
Pacia, czy on jest dobrze nawodniony? Bardzo zaniepokoiły mnie te doły nad oczami, konsultuj z dobrym wetem, bo naprawdę jest coś nie tak - może jakieś zaburzenia metabolizmu?
wątek zamknięty
To jak przeszliśmy na gniade to wrzucam Badgera z kiedyś tam🙂







i porównanie kiedyś-teraz (zmiana to głównie dojrzewanie)

kiedyś:

teraz:
wątek zamknięty
halo wodę ma cały czas czystą, i do woli, pije dosyć sporo 😉 Wet i tak musi przyjechać bo trzeba go nareszcie będzie odjajczyć bo się zaczął stawiać chłopak ale na szczęście tylko niektórym i do większości to misiu do przytulania 😉

Breva piękny  😍

EDIT: On miał to co koń z pobliskiej stajni ... Szybko i nagle zaczął rosnąć , jedzenie zaczęło przez niego " przelatywać " , ciężko ogólnie utłuczyć takiego konia czymkolwiek ...
wątek zamknięty
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
28 lipca 2011 12:50
U konia Paci widać różnice,widać że stara się dbać o konia co jest na plus.Wydaje mi się,że grzbiet to po prostu brak mięśni,zad tak samo a brzuch rozdęty od siana,słomy.Takie odnoszę wrażenie.Niemniej jednak dobrze by było o weta żeby sprawdził czy wszystko ok,doły nad oczami rzeczywiście są niepokojące.
wątek zamknięty
Pacia, my mieliśmy to samo z Badgerem - na raz złożyły się: wymiana zębów na stałe (czyli problem z żuciem), zapalenie mięśnia, później bula z ropą w okolicach siusiaka i do tego wszystkiego szybki wzrost i tasiemiec  😵 koń chudł w oczach a ja ryczałam ile razy na niego patrzyłam🙁 na szczęście z pomocą weta wyleczyliśmy wszystko, zęby zmienił, dostał paszę "budującą" plus sieczkę, witaminy itp., jak trochę się odpasł poszedł na wypinacz na round pen i już wygląda nieźle🙂 teraz zaczynamy wsiadać i oże niedługo będzie wyglądał jak koń🙂
U Twojego to na pewno brak mięśni, ale mogą być też inne problemy - z wetem nie zawadzi się skonsultować😉 ale nie wygląda źle😉 (nie wiem jak wyglądał wcześniej😉 )
wątek zamknięty
Breva

tak wyglądał do odrobaczenia - potem zaczął nabierać na masie - podejrzewano też tasiemca, aż do odrobaczenia ...

marzec 2011


początek kwietnia 2011


kwiecień 2011


maj 2011


i z poprzedniej stajni :






wątek zamknięty
Breva
Badger jest przepiekny 🙂 Chyba najbardziej mi sie podoba ze wszystkich koni jakie wystawiasz 🙂


wątek zamknięty
Pacia, oj to faktycznie wygląda znacznie lepiej... jeszcze kurcze te plecy i będzie nowy koń🙂 trzymam za Was kciuki😉

Hypnotize, dzięki!!! PHI! foch:P (bo Badger jako jedyny jest taty a nie mój:P) ale ok, wybaczę, bo mnie też zachwyca🙂 przystojniak i do tego z anielskim charakterem🙂 ale co z tego jak ja mam lęk wysokości na wszystkim co ma więcej niż 155cm w kłębie:P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.