Zdjęcia Naszych Koni cz.IV (sezon 2011)

Sankaritarina tak ma na imię Bitwa  🙂
wątek zamknięty
marysia550, Wilczata, wilczata. I tak, tam jest drut napinający. Na dole siatki też jest taki. Przynajmniej tak wygląda. 😡 Tam jest zwykła siatka powlekana pcv i... jest wygięta w paru miejscach. W jednym koń kopnął z dwururki w siatkę. W dwóch innych, właśnie na dole, też jest wygięta, jakby koń na nią napierał. Ale wszystko inne tam trzyma, nie ma w tej chwili możliwości, żeby koń pod tym przeszedł, obgryzać i przedostawać się też nie próbują. Ludzie nie dokarmiają na szczęście i konie górą nie próbują kombinować w ogóle. Z tym, że od drogi oddziela nas niewielki nasyp i mały rów, więc może też to coś daje.
Jak kupowaliśmy siatkę, to pan doradzał taką ocynkowaną, grubą + konserwację jej tuż po założeniu. Twierdził, że ta siatka jest naprawdę bardzo wytrzymała, żadnych zwierząt nie przepuszcza (co u nas było większym priorytetem, bo po drodze łażą ludzie z psami i psy bezpańskie, a mój koń wiecznie na widok psa próbuje do niego przyleźć i zaatakować :/). W końcu i tak nie wzięliśmy tej siatki tylko tańszą, bo Pallas szanuje ogrodzenia i to było początkowo tylko dla niego. A potem dopiero znalazłam pomysł, żeby górą siatki puścić prąd taśmą. Nie myślałaś o takim rozwiązaniu? Tylko Ty byś musiała chyba i górą i dołem to podłączyć. I to jakiś pastuch z mocą na dziki albo inne bawoły... Konie przestaną kombinować, ludzie przestaną dokarmiać. 😉

Burza, Aaaa oglądałam niedawno Piękną! Nadrabiam disneyowskie bajki, których nie widziałam. 😉 A młody w tym roku skończył 5 lat. 🙂
Jak ten czas leci.... gdzie to 2,5 letnie biedactwo, które przyjechało z tak daleka?

armara, Ok, to będę czatować na zdjęcia "z boku" 🙂 Choć pogoda mogłaby być śnieżna w końcu. 😡
Ooo tak, służy mu towarzystwo. 🙂 Wprawdzie zdążył w te 2 tygodnie schudnąć z przejęcia i zdenerwowania, ale jest żywszy, ma takie figlarne, błyszczące oko, więcej się rusza na dworze, jest weselszy. Bałam się, że nie ogarnę dwóch, ale jest dobrze. 🙂 Bardzo się polubiły oba. Szkoda, że wcześniej nie dało rady wykombinować mu towarzysza.
Swoją drogą, posiadanie koni wciąga. Z chęcią bym przygarnęła jeszcze jednego kuca. 😍
wątek zamknięty
Sankaritarina, widziałam wszystkie te fajne ale lata temu a teraz ciężko je złapać i to jeszcze w starym dubbingu. Ta jest moja ulubiona od zawsze 🙂
O rany, kiedy to zleciało!! 🙂

Jeszcze my, jedno z nielicznych z jazdy które wyszło i ze stępa


wątek zamknięty
Sankaritarina- tylko u nas wybieg jest vis a vis wejścia do szkoły i mogłyby być problemy jakby jakiegoś dzieciaka trachnęło. też mamy tą tanią z  PCV. W sumie góra jest już załatwiona ( żerdziami wzmocnione) , dołem mamy podmurówkę i do tej podmurówki były dwukrotnie już umocowania robione ( raz śrubami , raz takimi opaskami z PCV) i dziś jak jechałam to widziałam, że ani jedna nie trzyma. Na razie na poboczu zielonego nie ma, więc spokój.
wątek zamknięty
Stoimy sobie

i edukujemy się 🙂
wątek zamknięty
Jaaaaj Burza  😜! Ostatnim razem jak  zaglądałam na forum miałaś jeszcze długie włosy 🙂 Ale fajna zmiana  😅
wątek zamknięty
Sankaritarina
To super, że Twojemu tak służy towarzystwo, nasz Jr od neidawna ma kumpelę, wprawdzie tylko vis a vis, ale naprawdę mu to służy  😅 A pogoda sympatyczna i owszem, ale totalnie nie zdjęciowa. Choć jestem zdeterminowana i może nawet jutro coś pocykam  🏇
Burza
Jak Wy teraz ślicznie wyglądacie !!

Dzisiejsza Habanera



wątek zamknięty
Pozdrawiamy zimowo 😂

wątek zamknięty
armara, mam słabość do koni z takimi odmianami...  😍
Proszę o więcej zdjęć 😉
wątek zamknięty
stokroteczka   Kto bywa na koniu, bywa i pod koniem. :)
28 grudnia 2011 19:07
to ja się tak całkiem nieśmiało wcisnę.
Kobyła prawnie moja nie jest (ale mam nadzieję, że już niedługo) ale ćwiczymy się wspólnie.
Nazywa się Paranoja, pięciolatka w drugim roku szkolenia.

[img]http://imageshack.us/photo/my-images/856/paranojx3.jpg/[/img]
wątek zamknięty
Jest przecudnej maści! Na takiego konia polowałam, ale los chciał inaczej. Nadal jestem chora na takie "krowy".  😜
wątek zamknięty
stokroteczka   Kto bywa na koniu, bywa i pod koniem. :)
28 grudnia 2011 19:25
Być, powiem Ci, że mi się nie podobała na początku. na dodatek miała parę kilo za dużo. chociaż teraz jak się wdrążyła w codzienną pracę to trochę zrzuciła ten brzuchol. no cóż, urodą nie powala, jak dla mnie to ona na prawdę jak krowa wygląda. ale kochana jest i co zrobisz. miłość nie wybiera 😉
wątek zamknięty
Ja tak o siwej mówiłam, a teraz nawet jakbym złotego konia widziała to bym jej nie dała zabrać, ani bym nie zamieniła. 😉
wątek zamknięty
stokroteczka   Kto bywa na koniu, bywa i pod koniem. :)
28 grudnia 2011 19:33
Ja młodej też bym nie oddała. Jeszcze tylko brakuję mi paru tysięcy, żeby mogła być już formalnie moja... 😕
wątek zamknięty
Jak szczęście dopisze to będzie twoja. Jak się losowi dopomoże to się "odwdzięczy". Trzymam kciuki.  😉
wątek zamknięty
stokroteczka   Kto bywa na koniu, bywa i pod koniem. :)
28 grudnia 2011 19:39
Dziękuję 🙂
a żeby nie było  🚫 to dodaję zdjęcie Paranojkowego pysia:
[img]http://imageshack.us/photo/my-images/59/dscf0921n.jpg/[/img]
wątek zamknięty
Cobrinha
Proszę bardzo  :kwiatek:
Maść + malowanie podobne jak u Twojego, prawda  👀 ?
grudniowo





i sierpniowo
wątek zamknięty
armara zakochałam się w twoim koniu  😍 😍 😍
wątek zamknięty
stokroteczka   Kto bywa na koniu, bywa i pod koniem. :)
28 grudnia 2011 19:46
armara  😍 zakochałam się.
wątek zamknięty
ankers, boska ujeżdżalnia! Nie dość, że aura pachnąca to jeszcze podłoże zapewne nie najgrosze? 🙂
wątek zamknięty
O mamo  😡, dzięki dziewczyny !  :kwiatek:
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
28 grudnia 2011 20:15
armara, piękna kobyła, pięknie wygląda, zresztą zawsze do niej miałam słabość 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 grudnia 2011 20:18
armara   😜 cudowna!
wątek zamknięty
MoniaaA, nie przerabiałam jeszcze grudy, ale niestety jest ślisko i czasem dziki orzą nam kawałek tej cudnej ujeżdżalni. Czasem też zajączek sobie przekica, ot takie uroki leśnej polanki 😉.
wątek zamknięty
armara  śliczna kobyła!
wątek zamknięty
armara, szaaaał w ciapki  😍
wątek zamknięty
armara piękna kobyłka  😍
wątek zamknięty
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 grudnia 2011 23:20
Burza wiecznie nie mogę się napatrzeć na tego Twojego Piorka  😜

armara super malowana 😀 z taką odmianą kare mi się podobają 😉
wątek zamknięty
ankers, fajny rudzielec 😉
armara, piękną masz tą swoją dziewczynę 😜
Pielgrzym z dzisiaj 😀
wątek zamknięty
CobrinhaMaść + malowanie podobne jak u Twojego, prawda  👀 ?
Klusek niestety ma mniejsze odmiany na pysku, ale konwencja kolorystyczna podobna hehe
Mam słabość do takiej 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.