Derki

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
29 września 2010 09:27
Archeo tylko u ivett trzeba pewnie będzie poczekać trochę, a Gniewko w karuzelę poszedł dziś w pożyczonej
Jak na szybko to dwa dni temu widziałam chyba cos w pasi-koniku ale nie wiem jaki rozmiar mają w sklepie. Zadzwoń może do nich
A miał ktoś do czynienia z derką Villa horse, taką na przykład:
http://allegro.pl/villa-horse-derka-wiosenno-jesienna-rozmiary-i1233189461.html ?
Tak, super jest - dość ciepła, ona ma wypełnienie chyba 200, na niegolone konie to na zimę styknie. Mocna, fajna.
deborah   koń by się uśmiał...
29 września 2010 11:27
Ktoś, ja mam. używam już 3 sezon..
ja też mam 🙂
fajna bo mocna , porządna dera . Ale z rozmiarówką jest coś nie halo ,moja nosi 135 i jest wielka i dłuuuga .
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 września 2010 16:12
Czy ktoś robił na zamówienie derkę polarową z klapą z przodu w Jarpolu ?

Mniej więcej coś takiego:
co dla golonego w połowie konia zimą do stajni? na padok będzie miała 220g, chciałam ją do stajni wrzucić w 100g ale jest za mała i muszę coś innego kupić.
Libella, Też miałam do czynienia, bardzo fajna, wytrzymała i solidna🙂

W ogóle, jak bardzo ciepłe są treningówki Villa Horse? Cienki ten polar czy raczej gruby?

edit: Czy ktoś kiedyś dawno temu [3-5 lat, może więcej] miał do czynienia z zimowymi derkami Daslo w kratkę [miały pasy pod brzuchem, między nogami] i może mi więcej o nich powiedzieć?  :kwiatek:
Jutro u mnie będzie moje cudo zamówione z UK dzięki D&A 😀😀 I normalnie Grubego wystroje, pomimo że dera 300g bo ten wzór po prostu jest obłędny 😀  😜
hej, potrzebuję nieprzemakalną, oddychającą derkę, tyle, że bez docieplenia. Możecie coś zaproponować?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 września 2010 20:06
Ada, ja mam takową Jarpolową ze "słynnej" kolekcji D&H. Co chcesz wiedzieć?
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 września 2010 20:15
Koniczka, ooo  😉
Przede wszystkim zastanawiam się jak wykonanie ? I czy podczas ruchu klapa nie odpina się ?

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 września 2010 21:00
Nie odpina się jak na razie, polar jest fajnej jakości, trochę dziwnie jest derka uszyta na zadzie (jakby byłą zrobiona na konia o kanciastym zadzie 😉 ), no i rozmiarówka trochę dziwnie wypada - mam Mkę, czyli podobno 135cm, a mój koń normalnie nosi 155-160 🤔
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 września 2010 21:28
Koniczka, z tej perspektywy wygląda całkiem fajnie 🙂
A pod klapą ma normalne zapięcie ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 września 2010 21:30
Tak, na taką klamrę jak przy pasach pod brzuchem.
caroline   siwek złotogrzywek :)
29 września 2010 21:38
Ada, torpol ma też takie derki w swojej ofercie (cena wyzsza niz jarpolu, ale za to krój i jakość zajebiście dobre)

no i na niemieckim i angielskim ebay-u pojawiają się dość często - zalezy tylko czy szukasz po prostu derki z klapka, bo jest lansiarska 😉 czy potrzebujesz konkretnej derki (kolor, logo)


acha, jeszcze widziałam na pewno derki z klapką z logo eggersmana, ale nie wiem czy są do kupienia czy tylko dla sponsorowanych zawodników.
a te derki widziałyście??  😜 😜



caroline   siwek złotogrzywek :)
29 września 2010 21:49
xxagaxx, nie... i lepiej mi się zyło zanim je zobaczyłam 😜
to hooks?
caro, hooks. Piekne sa.
Obie są piękne i mega eleganckie 🙂
xxagaxx, nie... i lepiej mi się zyło zanim je zobaczyłam 😜
to hooks?


no oczywiście że hooks 😀 Derki ja jeszcze u nich nie zamawiałam. Gdyby nie ilość które już mam, chyba bym zaryzykowała 😀
Śliczne.A jak cenowo?
pierwsza coś ok 126 zł, a druga coś ok 206 zł.
Ooo to ta pierwsza bardzo sympatycznie🙂
xxagaxx, DLACZEGO mi to zrobiłaś? 🙁
tydzień temu zamówiłam polarówkę w romby, a teraz ta pierwsza po nocach mi się będzie śnić 😁
One już na początku wrześnie się w hooksie pojawiły, myślałam ze tu kto już wcześniej je wyhaczył 😉 Cena miła bo jakas promocja chyba jest do końca września 😀
chyba się zabiję mając ciemnogniadego konia z gwiazdką  🤣
zaczynam się ukrywać w obawie o swoje życie  😁  👀 👀
ja pomorze jakby co, więc jutro lepiej się rozglądaj  😂  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się