Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2011 12:23
Ponieważ ostatnimi czasy coraz panuje na re-volcie coraz wieksza mowa na zamówienia zbiorowe uważam że powinnien powstać specjalny wątek.
Tym sposobem nie będziemy zaśmiecać wątków tematycznych ani bombardowac na PW robiących zamówienie.
Tutaj każdy może wejść i zobaczyc jak stoi sprawa z zamówieniem, czy wszytsko się zgadza, czy bedzie na czas itd.
Bo pisanie do każdego po kolei na PW jest prawdziwym hardcorem..

Jeżeli sie ze mną nie zgadzacie prosze usunąć wątek

Modów prosze o przeniesienie tutaj postu xxagaxx z KRM odnośnie przesyłki
bardzo fajny wątek, na pewno ułatwi sprawę  🙂
asds   Life goes on...
14 stycznia 2011 15:36
to gdzie się teraz szykuja jakieś zamówienia grupowe? 🙂
kujka   new better life mode: on
14 stycznia 2011 17:05
ale czy to nie bedzie dublowanie ogloszen?
ja szykuje zamowienie zbiorowe, glownie na freemaxy ale jesli ktos bylby zainteresowany innymi rzeczami ze sklepu www.hold-your-horses.com to do niedzieli do polnocy zbieram zamowienia. do cen ze strony trzeba doliczyc 20% vat. oplaty bede zbierac pewnie do przyszlej srody.
no dobra to ja zaraz wam powiem o ile wpłata wzrasta 😉
eh Aga szkoda, że Ty to zamówienie teraz robiłaś, chętnie bym się dołączyła, ale chwilowo kasy brak...
Mam nadzieje, że za jakiś czas, ktoś jeszcze będzie robił zamówienie u tego Pana.
morganka   po obietnicę na szybkim jechano koniu
16 stycznia 2011 12:59
Czy ktoś jest zainteresowany zamówieniem z niemieckiego EBaya od tego sprzedawcy?
http://myworld.ebay.pl/wwwkoch-reitsport/
jest u niego cała kolekcja petrol i green. rzeczy już nie dostępne w Polsce

edit: ortografia
Dziewczyny robiące zamówienia za granicą HELP!!! Jak najbezpieczniej robić przelewy? System PayPal czy coś innego? I jak to konkretnie wygląda?
każde przelewy są bezpieczne 😉 paypal jest najlepszy bo jesteś ubezpieczony, można normalnie zgłosić niedostarczenie Towaru.

Do osób zamawiajacych ze mną od ReitSport Klawunde

U nas wyszła dodatkowa opłata 2,5 euro od osoby!!!!!!!!!!!!!

Możliwe ze będe w wawie w lutym to mogę tam część rzeczy zawieźć. Jeśli ktoś miesza poza wawą czy trójmiastem może od razu zapłacić za przesyłką (według cennika poczty polskiej)
barnabik, najlepiej płacić przez PayPal, to jest ubezpieczone na wypadek gdybyś nie otrzymała towaru  😉 Zwykły przelew nie jest bezpieczny, robisz go na własna odpowiedzialność, Ebay nie zwróci kasy, gdyby sprzedający cie oszukał.
Dziewczyny jest już paczka, ale jestem tak skonana ze nie dam rady dziś jej ogarnąć. Paczka jest BYCZA. Mam nadzieję że jest wszystko 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2011 14:04
aga standardowo prosze o fotki przed rozesłaniem do nowych domow :kwiatek:
majeczka   Galopem przez życie!
25 stycznia 2011 19:20
Dostałam kilka pw w sprawie zrobienia zamówienia u reitsportklawunde na niemieckim e-bay, wiszą mi kasę za ostatni zwrot bo przysłali głupoty i odsyłałam i nie wiem jak długo będę czekała na przelew a mogę w zamian kupić rzeczy za tą kwotę lub więcej z dopłatą z mojej strony, więc jak ktoś jest chętny to proszę pisać na pw, na razie takie ogólne zgłoszenia może żebym wiedziała ile osób bo jak mniej niż 5/6 to to się średnio opłaca.
Acha i raczej tylko aukcje "kup teraz" licytacje tylko na Waszą odpowiedzialność, że jak znowu przyślą co innego to to wysyłam a nie biorę na siebie zwroty itd bo to nie moja wina

Dopisek:
Zamówienia zbieram do 06.02!
07.02 robię dopłatę i proszę żeby do tego czasu były już u mnie przelewy
Link do e-bay:
http://shop.ebay.de/reitsportklawunde/m.html

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
25 stycznia 2011 21:26
Było w KRM ale wpiszę też tu 😉
jeśli ktoś z zamawiających miałby problem to ja osobiście mogę pomóc z dystrybucją sprzętu na Warszawę, a forumowa sei na Łódź
co myslicie o zbiorowym zamówieniu z Calevo.de?
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
29 stycznia 2011 15:03
Gdyby ktoś robił zamówienie z http://www.loesdau.de/ to jestem chętna prosze dać znac na pw lub tu .

No to kto zna dobrze język i podejmie isę zrobienia zamówienia w tym sklepie ,bo ja noga z języka a kilka rzeczy mi wpadło w oko.
Haha, wiecie, ze do tego sklepu Klawunde mam raptem 40 km drogi🙂😉)
laski

dostałyscie paczki od xxagaxx ? bo sie martwie , bo do mnie jeszcze nie doszla a wyslana we wtorek
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
29 stycznia 2011 18:35
Ja myślę, że mogłabym być chętna na zamówienie z loesdau. Już wypatrzyłam kilka rzeczy  😜 Jakie są koszta wysyłki?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
29 stycznia 2011 18:45
okwiat też bym była chętna. 😉 a przesyłka do Polski to 20 euro.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
29 stycznia 2011 18:52
sklep sobie tyle liczy czy to standardowa cena za wysyłkę czegokolwiek z Niemiec do Polski?
majeczka   Galopem przez życie!
29 stycznia 2011 19:07
hmm ostatnio za wysyłkę od Klawunde płaciłyśmy 48 euro...
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
29 stycznia 2011 19:29
No dobra, więc ja podejmę się próby zorganizowania zbiorowego zamówienia z loesdau. Zgodnie z cennikiem kwota wysyłki to 19,95 EUR

http://www.loesdau.de/Versandkosten.htm?websale7=loesdau&tpl=rh_versandkosten.html

ale podejrzewam, że ta cena może się zmienić w razie gdyby paczka ważyła więcej niż "ileś".

Chętnych zapraszam na pw.
Jesli dobrze pamietam Pan z siodlarni moze sprowadzic sprzet z http://www.loesdau.de/ wiec zamowienie na własna reke wam sie nie opłaca
fasolkabolka
Nie wiem jak jest teraz, ale jakiś czas temu z tym sklepem były różne przeboje ( a to czegoś brakowało w paczce, a to rozmiar nie ten itd).
Livia   ...z innego świata
31 stycznia 2011 19:35
xxagaxx, ta bycza paczka to obecne zamówienie czy wcześniejsze? 🙂 Jeśli obecne, kiedy z s. możemy spodziewać się paczki?  :kwiatek:
doszla paka od xxagaxx
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 lutego 2011 15:26
medzik nic nie wspomina żeby paka od agi doszła. a wysłana była 27 kurierem. także naciau skoro u ciebie już jest to moze i ja dostane niedlugo info w tej sprawie 🙂
nie zapomnij pochwalic sie zakupem w krm 😀

a będzie ktoś organizował zamówienie z kramera?
Wie ktos co z Agą? Paczensa dalej nie ma, może ktoś się z nią skontaktować co się dzieje?
Livia   ...z innego świata
02 lutego 2011 17:41
Aga już jest na r-v, powoli nadrabia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się