Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

Ja sie dolacze. Ile cala przesylka do pl kosztuje. Wieczorem napisze pw
przesyłka wychodzi około 40 zł. Przynajmniej tyle placiłam ostatnio 😉
Chcę zrobić na dniach zamówienie na derki Bucasa, cenowo wypadnie z miłym rabatem. Gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam na PW. Derki przeciwowadowe są bardzo fajne, zresztą chyba w ogóle derki tego producenta nie wymagają zachwalania 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
07 kwietnia 2014 13:05
i ja się dołączę do Hooksa 🙂😉
Jakby ktoś, cos chciał z arcusa to piszcie na PW. Przesyłke tylko 2 zł od sztuki. Odbiór piaseczno, okolice.
[quote author=horse_art link=topic=43218.msg2060410#msg2060410 date=1396814937]
moge zamówić z kreamera. tylko najlepiej jakbyście dzis dały liste (jutro popołudniu/wiecz. jade (a wczesniej moge nie mieć neta -od rana) do kolezanki w de - zostawie kase choć mniej - więcej i ona zamówi)[/quote]
Chyba za późno przeczytałam  🙁
nie no luz - napisalam, ze wczoraj bo jechalam dzis po odbiór paczki z makana, a nie mialam dostępu do neta od 7-8 rano.
moglam zostawic dzis kase od razu (bo mnie jeszcze dobija przelewanie do de i opłaty z tym związane) - byloby szybciej.
a tak mozemy na spokojnie. przed swiętami bede jechac znowu. jak kwota nie bedzie duża to od razu odbiore, albo zawioze kase i jak przyjdzie paczka odbiore.
loesdau tez można zrobić jak komus cos trzeba.

a.... jakby ktos coś chciał z makana.de - prosto od producenta - dużo taniej niż w polsce, bo jest przedstawiciel na pl, a producent indywidualnie do pl nie wysyla (tzn wysyła, ale cena zaporowa)
swietne produkty (suplementy na stawy- msm, glukozamina, muszle, na miesnie, , sierśc, oleje różne i inne cuda), zapomniałam jeszcze wziąć sobie odpiaszczacz, wiec jeszcze bede zamawiać tak czy siak za jakiś czas


pamietajcie prosze o mnie jak bedziese z hooks zamawiać :kwiatek:
Ja w hooksie myślałam, ze znajdę coś....a nie znalazłam nic 🙂 więc rezygnuję,
natomiast jeśliby horse_art było tak jak piszesz z kramera to zaraz oglądam 🙂
do kogo się zgłaszać z zamówieniami z hooksa?
ja również podpisuję się pod wcześniejszym postem  :kwiatek:
Chciałby ktoś może kupić szczotki Magic Brush?
Niestety sa tylko w zestawie 3 sztuk a ja potrzebuje tlyko jednej i szukam kogoś kto może chciałby tak jak ja jedną lub dwie szczoteczki?  :kwiatek:
Można byłoby się podzielić kosztami i szczotkami, wtedy nie bedzie tak drogo 🙂
Ja jednak nie zamawiam z hooks'a. Popręg kupiłam w Polsce od producenta.
Nuna, quanta pisała, że w Animalii w tym tygodniu ma być dostawa i że będą też sprzedawane pojedynczo, nie w zestawach.
Pytanie tylko czy nie będą jakies droższe. Myślę że taniej pewnie wyjdzie kupić zestaw i sie podzielić 🙂
Ja chyba poczekam, aż się pojawią te pojedyncze, i wtedy w zależności od ceny będę się deklarować (jeśli się nie zdąży ktoś inny zdecydować). Bo nie powiem, MB kusi bardzo, mimo że myślałam, że już mam idealny zestaw szczotek. 😉
Ja będę mogła odsprzedać jedną jak już przyjdą...
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
14 kwietnia 2014 18:55
[s]Czy ktoś robi zamówienie z http://www.reitsport-klawunde.de/ ?  :kwiatek:[/s]

EDIT: Nieaktualne, znalazłam w końcu interesujący mnie produkt dostępny w Polsce.
raz jeszcze - i prosze o pw w tytułem adekwatnym i raz jeszcze bo moge przeoczyć wcześniejsze ....
w poniedziałek chce zamówić (więc do nd prosze o deklaracje) z
LOESDAU
KREAMER (darmowa wysyłka w de do poniedziałku)
z  tym, że najprawdopodobniej, żeby nie robić kosztów odbiorę przesyłke i roześle dopiero w majówkę.
jesli ktos cos chce - prosze pisać 🙂
W sumie bym to tutaj zostawiła, ale z uwagi na paskudne zaspamowanie innych wątków i ogólna niechlujność wpisów - sorry, wylatuje.
Ja tak ciut poza tematem, ale czy ktoś z kontem na ebayu niemieckim może mi pomów  :kwiatek:  ?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 maja 2014 20:48
Czy w najbliższym czasie są organizowane jakieś zamówienia zbiorowe z Kraemera albo Hooksa?
Podpinam się co do pytania o zamówienie z Hooksa  😀
Ja również chętnie pod Hooksa bym się podłączyła 😉
i ja i ja się przypomnę 🙂
ja sie własnie sparzyłam na zamawianiu dla ludzi ;/ jedna z użytkowniczek poprosiła o coś, nie czekalam na wpłatę (choć od deklarazcji mineło trochę, potwierdzała w miedzy czasie) - w zeszłym roku było ok, kupiłam, założyłam kase i wplaty nie mam... jaby to było mi coś "potrzebnego" - to jeszcze ok... ale specjalnie dla niej zamawialam z tego sklepu i zostałam z zupełnie nieprzydatną mi rzeczą za prawie stówe (dobrze, że nie więcej) ;/
pozostałe osoby - ok... (poprzednie zamiawianie innych też) ale ta -  🙄

do hooks bym się przyłączyła - jakby ktoś by wziął coś dla mnie tym razem, bo jeszcze mi się chyba nie przytrafiło w tą stronę...

edit: ta osoba sie zglosiła, wyjaśniła (sprawa losowa), wpłaciła. koniec tematu pozytywny 😉
horse_art, dlatego warto przyjąć zasadę: najpierw wpłaty , później zamówienie
Jeśli ktoś nie wpłaci do umówionego terminu - pod zamówienie sięnie załapie i tyle
Z którego Hooksa były ostatnio zamówienia, szwedzkiego czy europe ?
Jeśli ktoś do niedzieli jest w stanie ogarnąć zamówienie z Hooks, to ja się piszę jak najbardziej -> nareszcie promocja 20% na ogłowia  😀
Znajdzie się ktoś taki?  🙇
JA TEŻ! Tymbardziej, że właśnie ogłowię chcę brać + jeszcze jedną rzecz!
bu...ja też... tez chce ogłowie 🙁 a nei umiem z hooks zamawiać, nie ma mi kto...

_Gaga, no i już to wiem. i ogólnie mi przeszła przez to ochota na zamówienia ;/ najpaskudniejsze, że przez nią nie zamówiłam dla innej...pewnej osoby 🙁 a za często nie moge znajomych do zamówień wykorzystywać...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się