Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

atri, a ile tam jej jest za ta 100? jesli powyzej 0,5 kg to ja jestem chętna 🙂
no standardowo 900 gr 🙂 ja jedno dla siebie tez chce , to zostaly dwa
porozmawiam jeszcze o pracowych koniach to moze i te 2 wezme. a nie wyjdzie jeszcze taniej jak więcej niz 4? gdzie bedziesz zamawiac?
będę robiła zamówienie z horze bezpośrednio więc ceny horze.eu mogą być niższe przy dużym zamówieniu
wyjdzie taniej  ale podalam poprostu ilosc minimalna  ,z hurtowni z uk bo mam  rodzine tam i bez  problemu  z wysylka
ktos moze jednak??
Jeśli to pewne źródło,  to ja bym chciała dwa opakowania po 100 zł tak?
Będzie może ktoś robił zamowienie z kramera ?😉
Do Kraemera ja się bardzo chętnie dołączę!
Ja też chętnie dołączę do Kraemera!
atri -> co z zamowieniem?
asds   Life goes on...
22 listopada 2014 18:00
Ja z przyjemnością się dołącze do Kramera!
emptyline   Big Milk Straciatella
23 listopada 2014 22:46
Planuję zrobić zamówienie z REITSTIEFEL-KANDEL - sprawdzone źródło, nie raz już stamtąd zamawiałam. Może ktoś chce się dołączyć?

Wysyłka do Polski kosztuje 13,80euro, czyli około 60zł do podziału na wszystkich kupujących.

Mogę licytować aukcje przez snipa. Mieszkam w Warszawie, także tu możliwy jest odbiór osobisty do innych miast wysyłka pocztą lub kurierem.
Witajcie
Robię zamówienie z Premiere Equine : http://www.premierequine.co.uk/
Super derki, ochraniacze itp. Mam, korzystam i rekomenduję.
Jesli ktoś byłby zainteresowany-zapraszam. Powyzej 100 funtów przesyłka do PL jest bezpłatna.
Bedę zamawiała po raz kolejny, firma bardzo szybko wysyła i zawsze mam przesyłkę w przeciągu max 5 dni roboczych.
Od dziś do 2 grudnia rano jest przecena na wszystko z okazji Black Friday - 40%!!!!

W Warszawie możliwy odbiór osobisty, w dalsze rejony wysyłka pocztą.

EDIT:
Zamówienie już złożone, więc ogłoszenie jest nieaktualne. Dziewczyny, które zamawiały ze mną będę informować na bieżąco i rozliczać się z zamówienia 🙂
Cariotka   płomienna pasja
28 listopada 2014 22:28
Będę kupować kilka ciuchów z Kramera🙂 po weekendzie będę prawdopodobnie składać zamówienie🙂 Jutro będę pisać do nich maila ile wysyłka itp.
już wiem 15 euro🙂
Czy ktoś poza mną zamawial u atri witaminy?
Czy ktoś planuje realizować zamówienie u reitsportklawunde na eBay'u?  👀 Chętnie bym się przyłączyła  :kwiatek:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
11 grudnia 2014 07:13
chętnie kupię Buty dla koni Dallmer Clog , gdyby ktoś robił zamówienie w zagranicznych sklepach, gdzieś gdzie dostanę te buty taniej niżu nas to się przyłączę .
mils   ig: milen.ju
29 grudnia 2014 20:39
Czy planuje ktoś jakieś zamówienie z Hooksa? :kwiatek:
Chciałby się ktoś dołączyć do zamówienia z Premier Equine? Mają zimową wyprzedaż, m.in. -40% na ochraniacze. Od 100 funtów jest darmowa wysyłka. 🙂
Chciałby się ktoś dołączyć do zamówienia z Premier Equine? Mają zimową wyprzedaż, m.in. -40% na ochraniacze. Od 100 funtów jest darmowa wysyłka. 🙂


Ja się chętnie dołączę do zamówienia.
mils, w wątku o ogłowiach ktoś pisał, że będzie robić zakupy.
mils   ig: milen.ju
02 stycznia 2015 19:03
sumire dzięki, już się skontaktowałam. 😉
Ponieważ zebrało się nas więcej na zamówienie z Premier Equine napiszę jeszcze tutaj. Chyba każdemu wysłałam numer mojego konta i inne potrzebne informacje, więc proszę o zrobienie przelewów dzisiaj albo jutro tak żebym w poniedziałek miała już całą kwotę na koncie. 🙂
Czy ktoś byłby zainteresowany zakupem suplementów z tej strony? http://www.equestriansupplements.co.uk/index.php Są nawet o 50% tańsze niż u nas m.in. Equine America znane jako Cortaflex. Przesyłka bezpośrednio do Polski nie będzie dużo wynosiła jeśli zostanie rozdzielona na parę osób.
Kraemer - nadal nikt nie zamawia???
Livia   ...z innego świata
23 stycznia 2015 19:03
Dada, a co cię interesuje? W pierwszym tygodniu lutego zamierzam ich odwiedzić 🙂
o a ja mam 35 km do kreamera 🙂
o a ja mam 35 km do kreamera 🙂


a ja się ciesze, że ie mam  35 czyli bliej iz na glowną poczte i 2x niz na najblizsza.
bo bym miala bardzo duzo w zasadzie zbednych rzeczy... jak po targach :]
😉
a tak ie ma jak pomacać, a jak strzele musze poprosic zajomych, potem nie ma jak debrac, sprawa ciagnie się, jest to problem, trzeba angażować ludzi, jezdzic 2x albo 2x dalej...  i w efekcie nie kupuje/rzadko 😉
i tak nie ciagnie 😉
Livia   ...z innego świata
24 stycznia 2015 10:29
A ja żałuję, że takiego Kraemera nie ma w Polsce. Mają naprawdę dużo fajnych rzeczy, i niektóre są nie takie drogie, a bardzo porządne. No i wysyłka by była dużo tańsza 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się