Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

Ja bym była bardzo chętna na zamówienia z Kramera!  :kwiatek:

Powiedzcie mi tylko proszę - jak u nich z rozmiarówką? Są gdzieś wymiary bluz/kurtek  tylko ja nie mogę znaleźć...?
asds   Life goes on...
30 stycznia 2015 09:09
A ja żałuję, że takiego Kraemera nie ma w Polsce. Mają naprawdę dużo fajnych rzeczy, i niektóre są nie takie drogie, a bardzo porządne. No i wysyłka by była dużo tańsza 😉


Trzeba się na wyjazd grupowy jednym samochodem wybrać w kilka osób do Kramera najbliższego w DE akurat jak przyslą kupony rabatowe dla Polskich klientów 🙂.

a potem powrót na sardynke lub z przyczepką 😉.
To jak? wycieczka do Berlina? 😀
ja t bym pojechala na marcowe targi Essen....
wlasnie losedau przyslalo newslettera, ze są....
też już patrzyłam na bilety do Essen, tylko szkoda, że to jednak daleko dość :P
Livia   ...z innego świata
03 lutego 2015 17:12
Mogłyście pisać wcześniej, akurat wczoraj byłam w Kraemerze 😉

Moniqa, co do rozmiarów, ja noszę w Polsce 36/38, w Kraemerze mogę kupować rozmiar 176 dziecięcy albo XS damski 🙂
Będę robić zamówienie z divoza.com,mają spore przeceny,jednak wysyłka do PL (Konkretnie Warszawa) kosztuje 30 euro,więc jeżeli ktoś chciałby dołączyć z Warszawy,to zapraszam.
Poszukuje osoby znajacej sie  na zamowieniach z premier equine ,potrzebuje pare informacji. Albo tez ktos planuje robic zamowienie w najblizszym czasie?
Chętnie odpowiem na pytania. Zamawiam regularnie z PE 😉
Pisz na priv
Czy ktos dorzucał się też do zamówienia z Hooksa u gacek : ) i ma z nią jakikolwiek kontakt?
Katasia ja się nie dorzucałam ale widziałam, że wczoraj pisała coś w wątku o promocjach.
Hej! Planuje ktoś robić zamówienie z Hooks? Ewentualnie ktoś tak dobry pomógłby mi z zamówieniem.(Ja niestety nie posiadam konta w banku swojego więc nie ma opcji na paypale i inne rzeczy 🙁 )
Jakby ktoś robił zamówienie z premier equine to chyba bym się pisała. Szczególnie jakby akurat była promocja na ochraniacze krosowe.
Czy ktoś robił zamówienie w ootemanie? Faktycznie przesyłka do Polski to 30 euro?
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2015 06:48
anai, nie zamawiałam w ootemanie, ale to zależy od wagi. Najczęściej przesyłka z trackowaniem to 15 euro, a jak masz sporą wagę paczki (pow. 10 kg chyba) to może być też 30.
Livia, pytam, bo często robię zakupy za granicą, z reguły płaciłam za paczkę 9-15 euro, a u nich na stronie jest podany koszt 30. Wydaje mi się to sporo za dużo (za cięższe paczki więcej) Chyba do nich napiszę, żeby się upewnić 😉
Czy planuje ktoś ściągać paczkę z USA? 🙂 konkretnie potrzebuję czerwonej/niebieskiej absorbiny i środków na odrobaczenie.
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2015 18:46
anai, pewnie, najlepiej spytać, tam może jeszcze wchodzić w grę track&trace, ubezpieczenie, itp. - ale najlepiej oni ci odpowiedzą 🙂 Btw. co ściągasz? 🙂
Livia, mają  jako chyba jedyni  ogłowia  passier  czy dobert  w dobrej  cenie  😉
Czy ktoś będzie w najbliższym czasie zamawiał coś z Reitsport Klawunde? Jak wygląda wysyłka do Polski? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2015 09:12
Będę w marcu robiła zamówienie z Kraemera, jakby ktoś się chciał dołączyć to proszę na PW 🙂
Do kiedy deadline Livia? 🙂
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2015 17:32
faith, myślę że gdzieś do 10 marca, w połowie chciałabym zamawiać 🙂
Chętnie bym się dołączyła, ale wszystko, co mnie zainteresowało to w rozmiarze Pony widzę =/
W razie czego pod koniec miesiąca (ewentualnie pierwszych dni marca) dam znać, czy coś upolowałam 🙂
Helou ekipa, czy ktoś nie reflektowałby na takie absolutnie glamour 😉 paski do ostróg?



Mogę je wyhaczyć po 36 złotych (paski są skórzane), ale muszę mieć jeszcze 4 osoby do kompletu, żeby w tej cenie się zmieściły koszty wysyłki.
Livia   ...z innego świata
05 marca 2015 11:53
Na dniach będę zamawiać z Kraemera - jeśli ktoś chciałby się dołączyć proszę o PW do 8 marca 😉
Przespałam termin. Gdyby ktoś coś ściągał z USA (lub może mi w tym pomóc) będę wdzięczna  :kwiatek:

Przegapiłam zamówienie Livii. Gdyby ktoś jeszcze robił z Kraemera to ja chętnie.
Podbijam,gdyby planował ktoś zamówienie z USA to jestem mocno zainteresowana 😉 potrzebuję środki odrobaczające i czerwoną/niebieską absorbinę.
Cariotka   płomienna pasja
29 marca 2015 17:27
iskierkowa a nie lepiej z UK?
delta   Truth begins in lies.
29 marca 2015 17:43
Po świętach jadę do Polski i po drodze wstępuję do Kramera - jakby ktoś na coś reflektował to można pisać.

Identycznie będę w okolicach 10 maja.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się