Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

Witam , szukam kogoś kto zamawia z Hooks ?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 czerwca 2015 19:16
Zamawia ktos w najblizszym czasie z kraemer.de? Chetnie bym sie dolaczyla🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 czerwca 2015 19:17
domiwa, Ponia coś wspominała. Ale nie wiem czy już nie zrobiła. Napisz do niej.
Byłaby szansa na jakieś zamówienie zbiorowe? największym problemem jest to,że wysyłka do Czech,ale może jakoś dałoby radę  👀
http://www.prohippo.com/Vybaveni-pro-kone/Trmeny-trmenove-remeny/Trmeny-standartni/KT-hlinikove-trmeny-barevne-modre.html  800 koron to około 125zł    💘
http://www.amorjezdeckepotreby.cz/hlinikove-trmeny-barevne 
i na koniec najlepsze: http://www.equiworld.cz/trmeny/trmeny-barevne-stones-horse/
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 czerwca 2015 20:17
Strzyga no wlasnie mialam z nia🙂 Ale sama Ponia sie wycofala.
Mam pytanie odrobinę niezwiązane z tematem, ale najbardziej mi tutaj pasowało. Potrzebuję zamówić książkę dostępną w USA, czy przypadkiem nie ma ktoś z Was rodziny lub znajomych którzy w najbliższych miesiącach będą wracać z USA bądź Canady do Polski?
Ktoś zamawiał z Krammera do Polski?
Jak tam realnie wychodzi z terminami przesyłek i płątnością polską kartą kredytową?
Livia   ...z innego świata
16 października 2015 13:32
kotbury, ja często zamawiam i wszystko na tip-top. Czas dostarczenia to max. 5 dni roboczych jak dotąd. Płatność kartą też bezproblemowa.
Livia, a jaki jest koszt przesyłki do Polski w kramerze?
15 euro chyba.
Livia   ...z innego świata
17 października 2015 12:33
Tak, wysyłka do Polski kosztuje 15 euro 🙂
Czy ktoś w najbliższym czasie będzie robił zamowienie na eBayu z koch-reitsport ? Chętnie bym sie podłączyła  :kwiatek:
Czy ktoś byłby chętny na zorganizowanie zamówienia z Premier Equine?  :kwiatek:
Szykują się spore promocje na Black Friday (27.11), co prawda nie wiem jakie konkretnie ale w tamtym roku było -40%.
Ja się bardzo chętnie dołączę, niestety sama nie jestem w stanie go zrobić.
Tym bardziej, że przesyłka od 100 funtów Gratis 🙂

http://www.premierequine.co.uk
wanted jak sb coś znajdziesz to ja jestem aktualnie w UK i będe robić paczkę przed świętami do Polski to mogę podesłać 😀
wanted Ja bym była chętna. Na jedną lub dwie dery. Ale organizacji się niestety nie podejmę bo jestem tępa w tej materii. Przelewy zagraniczne w moich rękach są mało opłacalne :P
Ja też jestem chętna na zamówienie z premiera. Co do organizacji nigdy tego nie robiłam i nie mam konta walutowego.
Dziewczyny do zamówienia z PE wystarczy tylko karta kredytowa. Robiłam kilka zamówień. Gdyby nie koszmarnie drogi funt pewnie zdecydowałabym sie na zakupy i zamowienie zbiorowe, ale w tej sytuacji nie bede nic kupowała :/
Bardzo żałuje bo uwielbiam ich produkty
No to ja nie mam nawet karty kredytowej :/ 
mikstura tylo, że jutro są przeceny -40%  😀 i darmowa wysyłka od 100 funtów 😉
anetakajper,
Ja to wszystko wiem, ale nawet przy  przecenach -40% i darmowej wysyłce, przy cenach 6 zł za funta wychodzi drogo nawet za najtańsza dęrke j
Edit
Aż sprawdziłam zeszłoroczne swoje zamowienie zbiorowe
Rozliczałam dziewczyny wg stawki 5,3 za funta
Dzisiaj pewnie bank policzy conajmniej 6 złotych lub 6 z kawałkiem
Także przeceny przecenami ale funt stoi wysoko 😉
Dokładnie, też miałam chęć na ochraniacze ale jak spojrzałam na kurs funta to mnie wmurowało  🙇
Matko mój portfel odetchnął  😁
Rozumiem że to co jest -40 nie będzie jeszcze -40 :P ?
Jakby się ktoś jednak zdecydował zrobić zamówienie za moim pośrednictwem to prędko bo mają na stronie napisane, że na zamówienia z black friday czekamy do 20 dni robczych  🙄
Heh niestety już ogarnęłam że już ta promocja jest 🙁
Swoją drogą czy ja dobrze pamiętam że po nowym roku w PE jest też zawsze promocja?
Nawet mimo kursu funta zakupy po takiej promocji są opłacalne. Kilka dni temu w Beckersport kupiłam komplet ochraniaczy w cenie około 320 zł. W PE po promocji wychodzi trochę ponad 200 zł. Chętnie bym jeszcze dwie pary kupiła, ale nie ogarniam zakupów zagranicznych wiec jak ktoś się zdecyduje to chętnie dołączę.
Ja bym też była chętna na zamówienie!
Ja walczę ze sobą, bo strasznie mi się dery podobają, ale faktycznie kurs funta straszy. Poza tym nie wiem czy mi się konisko w nie zmieści, gdyby nie, to byłaby tragedia. A jest szansa że po nowym roku będzie znowu -40%?
Ja walczę ze sobą, bo strasznie mi się dery podobają, ale faktycznie kurs funta straszy. Poza tym nie wiem czy mi się konisko w nie zmieści, gdyby nie, to byłaby tragedia. A jest szansa że po nowym roku będzie znowu -40%?


Oni często miewają różne promocje. 1,5 mies temu kupiłam 200 z kapturem w promocji -40%, która trwała chyba z miesiąc.
Czy ktoś w najbliższym czasie będzie robił zamówienie w Kramer żeby się podpiąć (mały drobiazg)?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się