Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

Chce ktos cos z Premier Equine? Mam zamowienie za 50£ i szukam kogos za 50 do darmowej wysylki 🙂 No albo za wiecej 😉
W najbliższych dniach będziemy zamawiać abprazole plus ze Stanów, czy ktoś może chciałby się dołączyć?
Zorilla - zamówienie już złożone czy nadal szukasz? 🙂
Uwaga uwaga Equine powraca, szukam kogoś kto chcę coś zamówić i  się zrzuci na przesyłkę albo domówi za 50f i będzie darmowa  😅
Ja nadal biję się z myślami - PE czy PC ... I już sama nie wiem, które ochraniacze zamówić 🙁
A ile się jeszcze będziesz bić?  😂
Znajomi wyjeżdżają do Stanów w kwietniu, więc jest szansa na PC w całkiem przyzwoitej cenie 😉 A co planujesz zamówić z PE?
przepraszam, zamawia teraz ktoś?

edit; zły wątek  🤬 :kwiatek:
Renobiusz Ja swoje PC VenTech Elite uwielbiam i nie szanuję ich specjalnie i kompletnie nic się z nimi nie dzieje.  😜
Euphorycznie dzięki  :kwiatek: Paskuda mocno strychuje, więc WW Double Locki skapitulowały po całych 2 tygodniach użytkowania ... Wciąż się nie zdecydowałam :/ W maju kolejny wyjazd do Stanów, więc może tym razem Szanowny Pan Koń raczy nie chorować i uda mi się na ochraniacze odłożyć ... Żeby nie robić OT - jeśli ktoś jest chętny na PC, mogę zamówić więcej kompletów 🙂
Potrzebuję zamówić  ABprazole czy ktoś może na tą chwilę potrzebuje ?
(lekarstwo na wrzody) im większe zamówienie tym niższa cena)
Z Premier Equine ktoś będzie zamawial?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
21 czerwca 2016 11:53
Epikea,
ja mogłabym zrobić, ale by pasowało, żeby się zebrało zamówienia za 100 funtów (darmowa przesyłka).
[moje to ok.30 f]
Epikea, ms_konik, możliwe, że ja bym się podłączyła. Piszcie na pw 🙂
I ja się podłączam 🙂

Edit: a konkretnie interesują mnie te ochraniacze:

http://www.premierequine.co.uk/triple-layer-sports-medicine-boots-c2x19751782

Zastanawiam się tylko nad rozmiarówką, na filmiku sugerują tył rozmiar większe ... Zgodnie z tym, co piszą w tabeli, konio wpisuje się w L, ale to XL na tył wydaje mi się za duże ... 170cm w kłębie, miks ślązaka z wielkopolakiem, zazwyczaj pasują nam większe fulle. Mam zestaw WW Double Lock w kombinacji L+XL i niestety są za duże 🙁
A czy ktoś zamawia może coś z hooksa?
I co z tym zamówieniem z PE? Moje zamówienie opiewa na 66 funciaków, niestety promocja na ochry już się skończyła 🙁

Edit. : jak już wspomniałam, promocja się skończyła, więc 76 ... Coś myślenie ciężko mi dziś wychodzi  😂
Renobiusz, tyły są ogromne, strasznie wysokie. Ja na konie 170 w kłębie lub 170 plus i o bardzo długich kończynach brałam na tył Lki i okazały się za duże. Mam M i pasują akurat. Jak nie zapomnę, to mogę zmierzyć te Lki - i tak mnie to czeka, bo nowe białe będą musiały iść do sprzedania 🙁
Quanta będę bardzo wdzięczna, widzę że tabela rozmiarów jest raczej uniwersalna dla wszystkich modeli 🙂 inny problem polega na tym, że w Sports Boots nie ma podziału na tył i przód, jak ma to miejsce w przypadku ochraniaczy wkkwowskich ... Na filmiku prezentacyjnym sugerują zakup ochraniaczy zadnich większych o rozmiar niż przód, czyli teoretycznie powinnam wziąć XL. Zapytałam, bo mam na względzie Twój wcześniejszy wpis w wątku o ochraniaczach o kosmicznej rozmiarówce ... Konio nie jest specjalnie długonożny, nadpęcie raczej przeciętne, ale ciut bardziej masywne. WW full na przodzie (L) na styk, mogłyby być nawet nieco mniejsze, ale w tyłach (XL) po prostu tonie :/ Dlatego jednak bardziej skłaniam się ku opcji L+L (ewentualnie 2xM), niż L+XL.
Czy ktoś ma pojęcie kiedy ta promocja może się skończyć?
Mam obawy że to będzie 1.07 czyli dzień mojej wypłaty..
Śledzę od dłuższego czasu stronę i promocje pojawiają się i znikają bez wyraźnego schematu. Na ochraniacze, które mnie interesują, promocja już się skończyła kilka dni temu, a na to miejsce pojawiła się na ochry, o których pisze Quanta. Doszły też derki.
a na to miejsce pojawiła się na ochry, o których pisze Quanta.

O nie, czemu to napisałaś??? 😵 Teraz je zaczęłam rozważać...
Też je rozważałam, ale na nogach masakratora nie przeżyją za długo  😎 więc stanęło na Sport Boots 😉
Ale ja dopiero co kupiłam jedne ochraniacze... 🤔wirek:
Nie chcę namawiać, ale razem 100 funiaczy na darmową wysyłkę na pewno nam się nazbiera, a i logistycznie z odbiorem nie będziemy miały problemu 😉
Na razie mamy logistycznie problem, żeby się zgrać w kwestii suplementów. 😀iabeł: Więc raczej się wstrzymam (raczej...). Choć jeśli funt dalej tak będzie leciał w dół, to będzie ciężko. 😉
Jak często w ogóle są te duże przeceny w PE?
Moim zdaniem teraz w lecie i po świętach.
Zamawia ktoś z Premier Equine? Chętnie się podłączę. Sama bym zamówiła, ale trochę tego nie ogarniam :/
Ja tez bym się chyba skusiła na derkę gdyby ktoś zamawiał 🙂
Cariotka   płomienna pasja
28 lipca 2016 17:51
ja też bym mogła ale za tydzień dopiero 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się