Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

Super!Wielkie dzieki Stokrotka*** Mam nadzieje ze dobry rozmiar zamówiłam i bedzie pasował na rudziki  🙂
ja mam pytanie...ochraniacze są w komplecie na 2 czy na 4 nogi?bo jak na 4 to ja tez bym wzięła🙂
s.   happiness is easy
07 marca 2011 19:02
hugolina009 na 2

Stokrotka*** , dzięki, ale ja tak czy tak będę zamawiać prosto do PL, co już przy dwóch osobach wyjdzie podobnie, płacąc za wysyłkę 😉
chce zamowic z http://www.premierequine.co.uk/acatalog/Sale.html
czy ktos ze szczecina/okolic by moze cos chcial? bo chce zrobic tak zeby nie trzeba bylo w Polsce wysylac juz zeby nie doszły koszta. wysylka do polski ok 50zł 😉 wiec na 2-3 osoby to tyle co w duzym zamowieniu+wsylka w PL, a szybciej 😉
niestey tylko jedne ochraniacze beda (mam nadzie) dla nas pasowac, wiec chcialabym z kims podzielic ten koszt
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
08 marca 2011 14:40
Będę robić w kwietniu zamówienie z http://www.hooks.se przez rodzinę która mieszka w Szwecji bo ja nie znam Szwedzkiego :P (produkty były by kupione w sklepie stacjonarnym i wysłane do mnie do Warszawy) - jeśli ktoś byłby chętny proszę o info 😉
Mam odzew z UK, ze sklepu www.hold-your-horses.com
i mam złą wiadomość: siodła będą pod koniec marca/początek kwietnia, są w produkcji.
Więcej na pw proszę do mnie.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
09 marca 2011 21:43
Medziiik  zbankrutuje  😵
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 marca 2011 22:04
kcj90- nie tylko Ty 😉
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
09 marca 2011 22:18
Medziiik a miałam już się ograniczyć z wydatkami  👿
Jakby ktoś robił zamówienie od jakiegoś sprzedawcy z ebaya to proszę o kontakt 🙂 . Interesuje mnie m.in sprzęt Eskadrona Szokmola i Happy Valley  😀
Stokrotka*** czy wiadomo kiedy będzie u Ciebie paczka z zamówieniami  :kwiatek:
a u mnie zebrały sie 3 osoby co łacznie dało 100 funtów (10 par ochraniaczy + torba za 1,50 😉  i paczka została wysłana przedwczoraj (dzien po zamowieniu), dziś chyba nie przyszła (nie ma mnie w domu) ale mam nadzieje ze w poniedziałek juz będzie 😉 i mam nadzieje ze XL nie będą na tyły dla mojego za duże....jesli wierzyć w podane wymiary to niby nie...
Jutro zadzwonię do sklepu, bo powinna już u mnie być, a nie ma.

Dzwoniłam do sklepu, okazało sie że paczka od środy jest u mnie.
Odebrał ja za mnie ktos inny i nawet nie powiedział słowa że leży sobie na recepcji  👿  🤬


Jeszcze nie sprawdziłam czy wszystko jest ale według faktury jest wszystko.
Pobierznie obejrzałam ochraniacze, sa fajnie popakowane, a rozmiary według mnie sa dośc spore.
S wydaje sie być spore, ale np L do XL maja niewiele róznicy na moje oko.

Osoby które u mnie zamówiły, podajcie mi na PW adresy do wysyłki.
Ja musze to ogarnąć jakoś przez niedziele.
Stokrotka jakbys miala chwilke moglabys wrzucić jakieś zdjęcia🙂
Zdjecia komórkowe bo niestety nie mam nic innego do robienia zdjeć:
Całe pudło

Kevlar Sports Boots


Sports Boots z nowej kolekcji.

Sale Sports Boots
S, L nowa kol., XL

Extreme Original Eventing Boots

TSX Protection Boots, według mnie najfajniejsze

Wysłodkowicze z Wrocławia!

Odnośnie naszego wspólnego zamówienia wysłodków - transport może te wysłodki przywieźć do mojego domu (Biskupin) skąd każdy zainteresowany je sobie potem odbierze. Problem polega na tym że potrzebuje kogoś do rozładunku, sama nie dam rady upchnąć w garażu około 20 worków po 50kg.
Stokrotka*** wielkie dzięki za zamówienie :kwiatek: :kwiatek:! Mam nadzieje że L nie będa jakieś kobylaste na moje konie  😅
i jak z jakością tych ochraniaczy ?? jak się sprawują ??
Paczki wysłane, jak dojdą dajcie znać czy wszystko ok.
Stokrotka***  dziękuję  😅 jak tylko przyjdzie dam znać 🙂
Livia   ...z innego świata
15 marca 2011 12:34
Robi ktoś teraz może zamówienie od reitsportklawunde na ebayu?  :kwiatek:
laski, sa wyslodki pod jaworem 800zl za tone. najlepiej jakbyscie sie dogadaly (w odpowiednim watku 😉 ) i wyslac tam jakiegos busa do niego. z wroclawia to nie tak daleko, wiec sie oplaca, bo cena nienajgorsza. pan mowi, ze ma jeszcze 4 tony. nr tel 601 89 69 70
Robi ktoś jakieś zamówienie na ebayu ??

jeśli tak to niech napisze na PW 🙂 może się dołączę ;]
Ja też bym się dołączyła z miłą chęcią do ebaya być może. 😉)
czy doszły Wam paczki od Stokrotki**?? już się doczekać nie moge...
akzzi ja mam dzisiaj jakieś awizo ,ale na druczku, w formie przesyłki mam zaznaczone inne i napisane obok - pakiet i nie mam pojęcia o co chodzi 🙂 Niemniej teraz tylko na ochraniacze czekam więc pewnie to i one . Jutro się wyjaśni hihi 🙂

.....

hihi są !

Stokrotka*** baardzo dziękuję  😍 :kwiatek:

Jak zwykle są rewelacyjne 🙂 Teraz mam już 4 pary tej firmy , jedną katuję i nie mogę zakatować 😀 Także mamy zapas do końca życia  😉 tfu tfu tfu





Moje tez juz sa. Sa naprawde boskie, tylko nie wiem czy nie beda za wielkie bo sa naprawde spore. Zaraz jade
przymierzać 🏇 💃 😅 Stokrotka *** po stokroć  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Moje leżą na poczcie, jutro odbiore.

czy ktoś będzie jeszcze zamawiał ochraniacze stamtąd z promocji?
czy ktoś będzie jeszcze zamawiał ochraniacze stamtąd z promocji?


jeśli byłoby kolejne zamówienie chętnie się dołacze  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się