Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

Ja byłam w zagłobie i startowałam. Do L jakoś pogoda wytrzymała, a potem to już lało konkretnie, Kuraszyk nawet wywalił się z koniem (sądzę ze brak haceli) i wyglądało to strasznie ale wsiadł i pojechał dalej. Że nie było kadrylu to po części moja wina bo miałam go robić ale nie było czasu. A reszta pokazów z powodu pogody się nie odobyła.
to i ja się odezwę

już kiedyś pytałem, ale zapytam raz jeszcze - ma ktoś z Was może przyczepę 1,5 lub 1? Potrzebuję 9 października na cały dzień. Zapłacę! W wypożyczalniach w Białym nie ma takiej....

...chyba, że ktoś przypadkiem jedzie tego dnia z koniem w kierunku Ełku i ma wolne miejsce w przyczepie  😀iabeł:
pozdrawiam
ja kontuzjowana i nic przy koniach zrobić nie mogę
kurde jak by ktoś chciał mi konia wykapać czy zapleść mu warkoczyki to zapraszam  😁
hahaha ja swoje baby dzis pokąpałam!
komu dobrze ja  w tym roku tylko młoda raz kapałam
a teraz z jedna ręka już chyba sobie daruje kąpiele  😤
hej!
a ma ktoś maszynkę do koni i zechciałby przy okazji picia kawki u mnie pomóc przygotować fryzkę do przeglądu? przegląd 9. października - kobyłę trzeba ogolić jakieś 3 tyg wcześniej... boję się ciąć nożyczkami...

edit: chodzi tylko o nogi i "brodę"
kto sie wybiera na mistrzostwa Podlasia w ujeżdżeniu  do geniusz w ten weekend i zechciałby zabrać ze sobą inwalidkę czyli mnie  🙄
One nie są w następny weekend? (18,19 września)
Proti   małymi kroczkami...
10 września 2009 20:31
iza90, są, razem ze skokami
777, jeśli na 100% ujeżdżenie będzie sędziować pan Zagor, a nie p.Nidecki to pewnie się wybiorę. Dam znać na pw 😉
777, a mistrzostwa podlasia nie są w kolejny weekend? tak właśnie mi się zdaje

ja prawdopodobnie też pojadę, bez względu na sędziego 😉 więc ew. też będę dyspozycyjna - lub zroganizuje się wyjazd brygadą :P
Proti   małymi kroczkami...
10 września 2009 20:54
k_cian, żebyś była na ostatnich zawodach uj. to byś brała poprawkę na sędziego  😀
to prawda, mistrzostwa są w następny, a w ten pan Zagor jest na zawodach w Janowie.
dziękuję serdecznie dobre kobiety - tak wiec nie zapomnijcie o mnie bo bardzo mi na tym zależny
kurcze w kalendarzu napisali ze 12-13 ale mi tam wszystko jedno 🙂 oby tylko dotrzeć jakos

oczywiście do kosztów dojazdu się dorzucam  😀
no to uwaga, Malaaa atakuje KJ BIK 19-20.09  🏇 😁 a więc jak ktoś mnie rozpozna to zagadywać,bo ja ślepa jestem  👀 . Mam jechać Mistrzostwa i licencje,albo po prostu zwykle konkursy i licencje😉 tam gdzie będzie głośno to tam będę no i iść w stronę z której słychać słowo "MAŁA!!"  😁
a więc do zobaczenia;*
Proti, ja chcę jechać koniecznie żeby przejazdy do mjuziku obejrzeć 😉 a że mam zamiar wziąć urlop to planuję na piątkowych konkursach także się pojawić


ps. masz pozdrowienia z kucykowa
ja też oczywiście będę 🙂 ale tym razem obstawiamy tylko konkursy skokowe 😉 jeszcze do konca nie wiem co bede jechac na jakich koniach, ale napewno P,N
oby pogoda dopisała 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
11 września 2009 21:53
podlasianie (szczegolnie z dalszych okolic Bialegostoku bo tutaj nic nie znalazlam) moze wiecie gdzie moge znalezc stajnie dla rocznego ogierka? wazna trawa i towarzystwo!

dziewczyna, do ktorej mialam wstawic sie wycofala 🙄
margaritka - szkoda, że ogierek... upchnąłbym u siebie

moja prośba o transport już nieaktualna - dzięki za chęć pomocy fixxxer :kwiatek:
unicorna - a masz taki duży koniowóz?  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:


dopiero teraz przeczytałam 😀 nie chodziło o ilość koni tylko o datę  którego wyjeżdżam 🙂


Uwaga! Dnia 19 września w amfiteatrze hajnowski odbędą się pokazy ułańskie 3 pułku. Będę również ze swoimi końmi ponieważ towarzyszę im w wyprawie 3 dniowej po naszym województwie podlaskim 🙂 Zapraszamy 🙂
kto się wybiera do geniusz jutro ?
o ktorej sie jutro zaczynaja zawody w geniuszach? jakie klasy wogole beda?  🙂
jutro o 10.00 w kościele podwyższenia krzyża w hajnówce odbędzie się poświęcenie naszych koni.
o godzinie 13.30 na stadionie leśnym odbędą się pokazy ułańskie i ja tam będę jako członek 🙂 zapraszamy 🙂
wkkw w Pieńkach będzie za tydzień czy nie?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 października 2009 16:37
kto bedzie 17 na konsultacjach z  p. Hansen w KJ BIK?
jakie konsultacje ?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 października 2009 17:37
ujezdzeniowe
ktoś wie ile słuchaczowanie?
sznurka, napisałam maila, jeszcze nie odpowiedzieli
oki dzieki daj znac jak bedzie odzew
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się