Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

a powiecie coś wiecej o tych konsultacjach czy mozna sie jeszcze zapisać i co i jak ?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 października 2009 20:31
jutro bede wiedziala wiecej info


marzy mi sie pojechac z koniem bo mam dosc cofania sie zamiast jakiegos progresu  🙄 mam nadzieje, ze jak sie uda to p. Hansen sie nie zalamie  😁
uwielbiam informacje od Pana M.
na pytanie czy są przewidywani wolni słuchacze i na jakich zasadach, dostałam odpowiedź  że będą ale płatne i w miejsca w ilości ograniczonej
jakże w pełni satysfakcjonująca odpowiedź  🤣
wyciągania informacjo ciąg dalszy 😉
no to już wszystko jasne:

Wszsystkich obowiązują te same zasady,a więc i opłaty.
  Przewidujemy 200 zł od osoby przy 10 słuchaczach.
  przy większej ilości zgłoszeń koszta zmniejszą się.
  Dolna granica to 100 zl.A zapisy zgodnie z zamieszczonym
  na stonach www.kjbik.pl oraz www.pdlzj.pl komunikatem
  do dnia 11,10.2009r
                        j.


chyba lekka przesada - taki sam koszt dla uczestnika z koniem i bez?... cóż..
Proti   małymi kroczkami...
08 października 2009 10:40
wczoraj rozmawialiśmy, że wszystko jest możliwe jeśli chodzi o koszta i niestety sprawdziło się...
ciekawa jestem na ile to cena p. trener jedynie a na ile wywindowanie jej przez orgaznizatora
ale to chyba cena za uczestnictwo z koniem ? za słuchanie i patrzenie jakoś troche dużo
ja napewno bede tak czy inaczej z 2-3 końmi 🙂
justyna--, jeśli czytałaś co napisałam wcześniej, to doczytałaś zapewne że pytałam o konsultacje i na temat konsultacji dostałam odpowiedź zacytowaną powyżej

cena dotyczy WSZYSTKICH, dlaczego mnie to nie ździwiło że przy tym organizatorze tak się to rozegra
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
12 października 2009 21:30
A może wiadomo ile osób się zgłosiło?
Chciałam iść jako słuchacz ale ta cena troche odstrasza..  🤔
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 października 2009 21:43
z konmi podobno kolo 20
a mi po głowie od jakiegoś czasu chodzi taka rzecz. Moglibyśmy sami sobie robić tego typu kursy, szkolenia, wyjazdy, imprezy itd... Trzeba by założyć jakieś stowarzyszenie i zacząć pisać granty, bo kaska leży na ulicy i czeka

co Wy na to?
wawrek MY to juz przerabialiśmy wieki temu
ale jeśli chcesz się tym zając to świetnie z chęcią się przyłączymy 🙂
ja jestem na tak!
tylko na razie tak na spokojnie, muszę zrobić rozeznanie co i jak... poszperam, poczytam i za jakiś czas coś o tym kliknę
pozdrawiam
Rita od was jakieś konie będą na szkoleniu w Gieniuszach?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
13 października 2009 19:41
mnie jednak nie bedzie bo kon musi chodzic przynajmniej P w ujezdzeniu  😲
margaritka, co ty mówisz serio ? w takim razie mój też się nie łapie bo w życiu zawodów ujeżdżeniowych nie chodził :/ co za bezsens ....
Myśle że jadąc na do takiej trenerki trzeba jakiś poziom repreznetować
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
13 października 2009 20:33
justyna nie wiem czy Ciebie to tez dotyczy bo Ty jestes na miejscu.

devila mysle, ze ta selekcja spowodowana byla nadmiarem zgloszen ( podobno zgloszonych bylo okolo 20 koni )
ale z tego co pisze margaritka to koń musi chodzić konkursy ujeżdzeniowe, tak się składa, że moj młody ujeżdzenia nie chodzi ale elementy klasy P robi owszem, tak więc niewiem jak to już jest, jutro się dowiem, dzięki Rita  🙂
A ja jedank myśle ze Hansen zajmuje się doświadczonymi jeźdżcami a nie uczy podstaw
miałam nic nie pisać ale chyba nie wytrzymam
na konsultacje uj to podwórkowi rekreanci np tacy jak ja chyba nie maja po co sie wybierać
wybaczcie ale jak patrze i słucham kto sie wybiera to az szczeka opada
niektóre z tych osób nawet nie maja pojęcia co to jest pólparada nie odróżniają koła od wolty  🍴 to co oni niby mieli by robić na tych konsultacjach
konsultacjach nie "treningu" !
a z drugiej strony
kogo my tu na tym Podlasiu mamy - jakiegoś trenera ? czy tylko samych instruktorów w większości wątpliwej jakości
no i ile osób jeździ tu  choćby takie P-tki ? co ? 20 os to chyba bym nie naliczyła
z tego co piszecie wychodzi na to ze na konsultacje i tak M weźmie kogo zechce
777, z jednej strony się z Tobą zgadzam, a z drugiej jaki poziom nawet tych P jest w naszym regionie? nie oszukujmy się

i ten poziom jest wynikiem braku szkoleniowców i konsultacji - i nic się nie zmieni póki regularnie nie zacznie przyjeżdżać tu ktoś, kto zechce zająć się problemami nawet tych mniej zaawansowanych i logicznie rzecz biorąc, starczyłoby przyjeżdżać regularnie i ich pchnąć w przód, szybko by progresowali
ktoś musi w końcu wyjaśnić jak PRAWIDŁOWO wykonuje się głupie ustępowanie, prawidłowo robi półparadę.. cokolwiek!

przecież na podlasiu nie da się z nikim sensownym zacząć pracować i progresować niż właśnie przez udział w konsultacjach! bo nikogo nie ma na miejscu i ZAWSZE byłby to ktoś przyjezdny, na trzy przykładowo dni.. i jeśli iść tym tokiem myślenia, o którym mówisz, to jaki jest wogóle sens organizowania przyjazdu trenera? skoro to jedynie dla wybranych? wychodzi na to że jak ktoś sam ze sobą czegoś nie wypracował - co nie jest proste - to nikt nigdy z nikim nie zacznie prostować swojej drogi jeździeckiej i niczego się nie nauczy
i IMO w pierwszych przyjazdach trenerka powinna być otwarta na to, co oferują jeźdźcy z tego regionu, bo wszyscy kiepsko stoją z podstawami - co widać na zawodach doskonale
dobry szkoleniowiec IMO tak by właśnie postąpił

ps. dziwne że p. Morsztyn bierze pod swoje skrzydła ludzi o różnym poziomie zaawansowania
Proti   małymi kroczkami...
14 października 2009 08:18
w sumie taka selekcja jest też krzywdząca dla skoczków. Mój ujeżdżenie chodził dawno temu pod wcześniejszym właścicielem, my jeździliśmy tylko parcoury więc nawet będąc w formie nie moglibyśmy się wybrać.(poza tym wszyscy wiedzą jaki poziom jest na naszych podlaskich ujeżdżeniowych P)
a jest gdzieś lista osób, które biorą udział?(albo może Wy wiecie?)
mam nadzieję, że będzie ktoś z kamerą, bo chętnie bym to zobaczyła
spokojnie dziewczyny... wiosną założymy sobie jakieś stowarzyszenie, będziemy pisać wnioski z różnych grantów i takie szkolenia będziemy sobie trzaskać za free 🏇
ja wezmę kamerę i jeśli bedzie taka możliwość to wszystko ponagrywam, listy osób nie widziałam i chyba nigdzie nie ma jej zamieszczonej
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
14 października 2009 09:29
a z reszta czy kazda osoba nawet bedac na poziomie P musi startowac?

czy na takie konsultacjie nie moze pojechac osoba + kon + problem do rozwiazania?

fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
14 października 2009 12:03
wawrek jakby Ci się udało to, o czym piszesz, to jesteśmy na czysto z Twoim ...ekhm... "długiem"  😀
Nie rozumiem pewnej kwestii dotyczącej poziomu klasy P zawodów(i rowniez innych klas). Uważcie, ze na Podlasiu czworoboki są inaczej oceniane przez sędziów, czy chodzi wam o liczbe startujących  zawodników?
Jak tam wrażenia  uczestników po konsultacjach Pani Hansen ??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się