Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

w Krasówce u Chotkowskich można było się przekimac, poza tym mają małopolaki na sprzedaż😉
Poszukuję stajni, która organizuje na jesieni 2-3 dniowe rajdy po puszczy augustowskiej. Trochę boję się celować w ciemno, żeby się potem nie męczyć, że konie nieprzygotowane, sprzęt niedopasowany albo kowala dawno nie było. Znacie coś godnego polecenia?
nagana może Stadnina Koni Żarnowo? 
Haffek, dzięki. Zadzwoniłam do nich i wszystko wygląda fajnie, cenowo, terminowo i w ogóle. A znasz bliżej tą stajnię, byłaś tam?
nagana napisz na pw 😉
Ja z dość nietypowym pytaniem 😉. Znajoma szuka stajni w Białymstoku (lub okolicach), w której jest biały i czarny koń. Ktoś coś może? 😉
www.pentowo.pl lub pisz na priv jest siwy i kara
Super, podrzucę adres strony, dziękuję bardzo  :kwiatek:
nie ma za co, jak będziesz chciała podam nr tel oraz zdj z sesji ślubnych, bo te konie zazwyczaj są do sesji 🙂
Oni chyba też chcą do sesji ślubnej, ale chyba ktoś mnie wyprzedził i podał ten sam ośrodek chwilę wcześniej 😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
21 sierpnia 2014 19:24
premium club mince
breakawayy, na pensjonacie u mnie jest kary i siwy koń - Stajnia Zamczysk
Białostoczanie, który sklep jeździecki w Waszym mieście jest najlepiej zaopatrzony i otwarty w piątki do minimum 15?  :kwiatek:
Bardzo mi przykro ale w Białymstoku jest tylko mój sklep jeździecki i... Decathlon :p
Zna ktoś stajnie niedaleko Bielska Podlaskiego lub okolic?
orientacyjnie póki co 😉

czy ktoś byłby zainteresowany wizytą dr Katarzyny Żukiewicz?
Mógłby ktoś polecić dobrą stadninę w okolicach Łomży? Kilka razy jeździłam w Piątnicy, ale nie podoba mi się tam. Jedyne co znalazłam to Ośrodek Jeździecki Quźnia w Budach Czarnockich i stadninę w Goniądzu. Prosiłabym również o opinię o tych stadninach. 🙂 Dopiero wkraczam w świat jeździectwa, więc jestem w tym jeszcze ciemna. :/
mysteriousdream jesli zaczynasz przygodę z jezdziectwem jak najbardziej polecam quznie 🙂 Sama stoję tam ze swoją kobyłką, więc jesli chcesz moglabym Cie tam oprowadzic i zapoznac 🙂 Stajnia przyjemna, fajna atmosfera lekcje prowadzone w przyjemny sposób, koniki bardzo spokojne. Jesli jestes zainteresowana zapraszam na priv 🙂
Heja mam pytanie czy ktoś będzie wzywał Karcza czy kogoś innego z rentgenem. Plis dajcie mi znaka 😉
Nie orientuje się ktoś może, czy w okolicach Białegostoku nie ma nikt kuca do dzierżawy/współdzierżawy? 🙂 Więcej o sobie, oczekiwaniach itp mogę powiedzieć na pw.
Czy ktos z Bialegostoku lub okolic ma wolny boks w rozsdnej cenie?
Stajnia Zamczysk, bodajże 40 km od Białegostoku. Ceny nie znam, ale skontaktuj się ze Sznurką.
Dziękuję już orientowałam się.
Młoda 🙂 trochę dawno pisałaś ale być może nie dotarłaś tam jeszcze.
Jeżeli chodzi o stajnie Galop ... eh mam bardzo złą opinie... Bywałam tam.Na początku wszystko pięknie ładnie,ale potem zaczyna wyłazić całe g...no.
Właściciel -erotoman gawędziarz. Już po Czarnej Białostockiej chodzą pogłoski że bardzo lubi podsadzać dziewczyny na siodło. Konie nie są w złym stanie,ale mogłoby byc lepiej. Dzieciaki które tam jeżdzą robią wszystko i nic,zero szacunku do sprzętu,na koniach nie znają się,ale chcą uczyć innych,każdy robi co chce,ale nie tak jak powinien... Atmosfera okropna.
Ale początki fajne 🙂 Ja osobiście odradzam tą stajnie pod każdym względem. Jest więcej minusów,ale szkoda się rozpisywać.
Pozdrawiam i powodzenia 🙂
co do Stajni Galop w Wólce Ratowieckiej to od razu odradzam, bardzo dobrze znam właściciela i wiem co tam się dzieję. Stajnia jest jakieś 3-4 km ode mnie.  Szczerze nie polecam...
Luteja, z centrum miasta dokładnie do nas 28 km jest

potrzebuję opinii odnośnie Uhowa, chodzi o hotel dla koni.

ktoś coś? 🙂
Właśnie a jak tam obozy w Uchowie-Stajni Tradycji?Wybieram się na obóz 2015,na II turnus.
Poszukuje sprawdzonego weterynarza, który wykonuje zabiegi kastracji ogierów. Koń stoi obecnie w stajni w pobliżu Grajewa. Polecicie mi kogoś? 👀
Jakich kosztów mogę się spodziewać?
Anna Kaczyńska 😉
co do kosztów to coś mi świta że ok 300 zł - ale mój kastrowany ponad 5 lat temu więc mogę kłamać  :P

aaa i jeszcze zapytam,
czy ktoś coś słyszał o ponoć powstającej/mającej powstać stajni w Wasilkowie/okolicach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się