Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

Moi drodzy, czy jest tu ktoś z Podlasia? Głównie chodzi mi o okolice Białegostoku.
Jeśli tak, to mam do Was kilka pytań:
1. Jak wygląda poziom jeździectwa w tym regionie?
2. Czy jesteście zadowoleni z poziomu nauki/ szkółek jeździeckich/ trenerów?
3. Czy bylibyście zainteresowani konsultacjami z zawodnikiem dyscypliny ujeżdżenia?

Pozdrawiam
1. Kiepsko jest z poziomem jeździectwa.
2. Zdecydowanie jestem niezadowolona z poziomu nauki w szkółkach. Brakuje też dobrych trenerów.
3. Ja zdecydowanie byłabym zainteresowana 🙂
tu jest trzeci świat
ani stajni ani instruktorów a nie wspomnę już o trenerach bo takowych brak
kpik   kpik bo kpi?
24 lipca 2015 12:04
777,  zgodzę się że to trzeci świat, ale świat zupełnie zadowolony ze swoich osiągnięć 😉
próba ściągnięcia kogoś sensownego, kto powie prawdę w oczy kończy się zazwyczaj niepowodzeniem, bo fajniej jest usłyszeć, że wszystko jest dobrze i można ćwiczyć jakieś zaawansowane ewolucje zamiast wrócić do podstaw.
Czy zdawał ktoś brąz w "Żarnowie" na wakacjach?
Moja koleżanka zdawała, byłam razem z nią, więc mniej więcej wiem co i jak. Z tym, że ona nie była wtedy na obozie, a przyjechałam tylko na odznakę.
Przepraszam za post pod postem ale troszkę czasu minęło.
Możecie polecić jakiś pensjonat, albo stajnię prywatną w okolicy Białegostoku? Szukam boksu dla bezproblemowego kuca, z dobrym dojazdem i przyzwoitą ceną.
Polecam Happy Horse Stable Markowszczyzna 😉
w listopadzie organizujemy kurs masażu+termografia i dopasowanie siodeł, więcej info na facebooku jakby ktoś był zainteresowany:
https://www.facebook.com/events/865957706773296/


Mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako ogłoszenie, a raczej przydatna informacja;-)

Szukam wolnego boksu dla konia, najlepiej w stajni przydomowej, w okolicy Białegostoku.Może macie coś godnego polecenia?
Pozdrawiam
Gdzie mogę znaleźć wyniki z finałów ligi Podlasia w skokach? Ostatni weekend w Biku
Kiedyś był sklep jeździecki na zwierzynieckiej, jednakże żadna wcześniejsza strona internetowa tegoż miejsca nie istnieje, więc domyślam się i że sam sklep wyparował.
Da się gdziekolwiek w Białymstoku kupić stacjonarnie kilka rzeczy?  👀
Jedynie chyba decathlon
Jeździecki dom wysylkowy sklep znajduje się w Białymstoku na ulicy Marsa 5. Nie wiem nic wiecej, jutro tam zajde to powiem czy jest faktycznie🙂 ale pewnie jest.
Cześć. Chciałabym prosić o pomoc. mam obecnie w dzierżawie klacz, z którą szukamy kierunku pracy. Jednak potrzebuje kogoś kto nieco podpowie i poradzi... Klacz obecnie ma 6 lat, zajeżdzona na bardzo niskim poziomie, w dodatki po zajeżdzeniu stała ponad rok bez jakiejkolwiek pracy. Czy ktoś ewentualnie byłby skory podskoczyć, i pomóc?

Druga sprawa, czy ktoś z podlasia korzystał z usług fizjoterapeuty? Ktoś zajmuje się tym na Podlasiu czy ściagaliście z Polski? Kogo?


Szkoda, że dopiero piszesz, w ten weekend była u nas p. Maria Soroko.
Na Podlasiu raczej fizjoterapeuty nie znajdziesz 😉
spróbuj tu http://fizjotrip.pl/
Szukam szkółki jeździeckiej w okolicach Białegostoku, do której da się dojechać autobusem. Jeździłam już kiedyś trochę, ale to było bardziej wożenie się na koniu niż jazda i skończyło się średnio przyjemnie, w związku z czym teraz mój lęk przed jazdą jest równy mojej chęci powrotu do niej. Dlatego szukam miejsca ze spokojnymi, dobrze ułożonymi końmi, a także z równie spokojnym, cierpliwym, niekrzyczącym instruktorem, który spróbuje mnie czegoś nauczyć i nie postawi na mnie kreski, kiedy coś mi nie będzie szło (z nauką czegokolwiek na koniu zawsze miałam pod górkę i ratowały mnie tylko dobre chęci).

Kojarzę jak na razie trzy takie miejsca:
- KJ Białystok - znam, ale wolałabym inne miejsce, spokojniejsze
- Bukowisko w Supraślu - niewiele o nim słyszałam, ale wydaje mi się, że dojechać 111 się da
- Tradycja Uhowo - podobno dojeżdża tam Plusbus, wygląda na najfajniejsze i najspokojniejsze z tych trzech miejsc, ale znowu, nie znam tam nikogo, czytałam tylko jakieś pojedyncze opinie w Internecie

Czy ktoś mógłby mi doradzić, które miejsce wybrać, ewentualnie polecić jeszcze jakieś? 😉
Szukam szkółki jeździeckiej w okolicach Białegostoku, do której da się dojechać autobusem. Jeździłam już kiedyś trochę, ale to było bardziej wożenie się na koniu niż jazda i skończyło się średnio przyjemnie, w związku z czym teraz mój lęk przed jazdą jest równy mojej chęci powrotu do niej. Dlatego szukam miejsca ze spokojnymi, dobrze ułożonymi końmi, a także z równie spokojnym, cierpliwym, niekrzyczącym instruktorem, który spróbuje mnie czegoś nauczyć i nie postawi na mnie kreski, kiedy coś mi nie będzie szło (z nauką czegokolwiek na koniu zawsze miałam pod górkę i ratowały mnie tylko dobre chęci).

Kojarzę jak na razie trzy takie miejsca:
- KJ Białystok - znam, ale wolałabym inne miejsce, spokojniejsze
- Bukowisko w Supraślu - niewiele o nim słyszałam, ale wydaje mi się, że dojechać 111 się da
- Tradycja Uhowo - podobno dojeżdża tam Plusbus, wygląda na najfajniejsze i najspokojniejsze z tych trzech miejsc, ale znowu, nie znam tam nikogo, czytałam tylko jakieś pojedyncze opinie w Internecie

Czy ktoś mógłby mi doradzić, które miejsce wybrać, ewentualnie polecić jeszcze jakieś? 😉


Polecam Uhowo 🙂 dojeżdza tam i pks i podlasie expres. Konie maja na różny poziom, od najniższego do nieco wyższego. Bardzo fajna atmosfera.
Ja Uhowo odradzam
kaszana mogłabyś napisać dlaczego ? Zaczynałam tam swoją przygodę z końmi w 2010 roku i jak dla mnie było w porządku. Spokojne konie, wykwalifikowani instruktorzy. Gdybym miała bliżej, chętnie jeździłabym tam.
Byłam tam pierwszy i ostatni raz 4 lata temu, więc mogło się zmienić, ale co do "spokojnych koni i wykwalifikowanych instruktorów" to mam zgoła inne zdanie.
Byłam tam tylko na obozie przez tydzień  i tak to miejsce zapamiętałam, więc może moja opinia nie jest zbyt wartościowa.
Witam, czy trzymał/trzyma  może ktoś swojego konia w gieniuszach? 🙂
Byłam tam pierwszy i ostatni raz 4 lata temu, więc mogło się zmienić, ale co do "spokojnych koni i wykwalifikowanych instruktorów" to mam zgoła inne zdanie.


Przez 4 lata zmienić mogło się wszyztko. Obecnie polecam 😉
Dziękuję za odpowiedzi. A czy w Uhowie są jazdy indywidualne na poziomie średniozaawansowanym, czy tylko zastępy?
Hm różnie. Jak jest pare osób to nie jeździ sie zwykle jedna za druga tylko rozsypane są po całej ujeżdzalni. Przynajmniej u mnie tak jest 🙂
Orientuje się ktoś czy w ośrodku rehabilitacji w Kisielnicy oprócz hipoterapii są prowadzone lekcje jazdy konnej? Może znacie jeszcze inne stajnie w okolicy Łomży, Grajewa lub osoby, które udzielają lekcji? Quźnie i Fortece znam  🙂
mysteriousdream
w kisielnicy jesli jest Pani odpowiedzialna za hipoterapię to można też pojeździć 🙂
zareklamuję się, że ja również prowadzę jazdy na swoim koniku, zapraszam  :kwiatek:
Orientujecie się może, czy o okolicach Bielska, Hajnówki, Siemiatycz, ten rejon mniej więcej, może być nawet nieco dalej, jest trener,dobry instruktor, czy po prostu osoba dobrze jeżdżąca, która ma doświadczenie w treningu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się