Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
09 września 2018 15:04
Niestety, nie jestem ,,tutejsza" w tych stronach. W okolicy Augustowa chwalą jakąś stajnię rajdową.
Stajnia Ostoja w Augustowie znana jest z organizacji rajdów 😉
Jest nowa stajnia w Kisiołkach, też można wstawiać konie na hotel
Odnawiam.

Czy ktoś miał styczność ze stajnią o nazwie Stanica Kresowa w Poczopku? Mają hodowlę tinkerów. Czy ktoś tam był, trzymał konia, może się wypowiedzieć o warunkach? Będę wdzięczna za wszelkie informacje, może być na prv

:kwiatek:

https://pl-pl.facebook.com/StanicaKresowa

Jakieś opinie o nowej stajni "Koński Zakątek" ?
Odkopię trochę temat gdyż mam ważne pytanie. Gdzie według was na Podlasiu brakuje najbardziej stadnin? Wyprowadzamy się i chcę założyć z mamą kameralny pensjonat na max 10 koni, 2-3 moje i reszta dla "klientów". Jesteśmy z Augustowa i planujemy na Podlasiu zostać, tylko jeszcze nie wiemy gdzie zapuścić korzenie, a fajnych miejsc za nieduże pieniądze jest naprawdę masa w każdym zakątku tego województwa 😉
Może okolice Ciechanowca?
W tamtych stronach o niczym nie słyszałam.
Najlepszy trener ujeżdżeniowy który dojedzie w okolice Białegostoku? Nie jestem z rejonu i nikogo nie znam. Zalezy mi na kimś kto na prawde zna sie na rzeczy  😉
A przypadkiem w Ciechanowcu tuż przy Orlenie nie ma stajni? Przynajmniej z zewnatrz tak wyglada ...
Czy na podlasiu są planowane w nowym roku jakieś kursy/szkolenia? Ktoś coś może słyszał?  :kwiatek:
Trochę offtop 😉 Mam do oddania starą spódnicę zakrywającą cały zad konia. Szyta lata temu na kadryla. Różowa. Sprawa pilna. Może ktoś chciałby przygarnąć? Szkoda wywalić... KONTAKT PRIV
cześć 😀 w skrocie: jezdzilam kieedys, swego czasu byly plany zdawania brazowej odznaki, do zdawania ktorej jednak ostatecznie nie podeszlam. Ostatni raz siedzialam na koniu 11-12 lat temu.
Gdzie polecacie się obecnie udac? Zalezy mi na dobrym, spostrzegawczym instruktorze, chcialabym przypomniec sobie to co umialam, nauczyc sie oczywiscie wiecej (zakladajac, ze nie bede musiala uczyc sie wszystkiego totalnie od poczatku..). Na poziomie rekreacji, chociaz byc moze, jak bedzie wszystko ok (kregoslup), to chcialabym podejsc po tylu latach do tej odznaki, dla wlasnej satysfakcji 🙂 Kiedys jezdzilam chwilę w Tołczach u Moniki, i potem trochę dłużej w Kucykowie. Kucykowo podobało mi się najbardziej, najwięcej chyba się nauczylam od hm, technicznej? strony, jednak wg tego co znalazlam tu, na forum i w internecie ogolnie, to Kucykowo poszlo w strone kucy tylko i wylacznie? Prosze o opinie i polecenie stajni i fajnego instruktora 😀
Gdzie polecacie się obecnie udac?


Obecnie to polecamy siedzieć w DOMU.
[quote author=rightintwo link=topic=434.msg2920123#msg2920123 date=1585654201]
Gdzie polecacie się obecnie udac?


Obecnie to polecamy siedzieć w DOMU.
[/quote]

Jest to dla mnie dosc oczywiste ze pytam o blizej nieokreslona przyszlosc, kiedy sytuacja bedzie inna, choc byc moze faktycznie moj blad i powinnam to podkreslic w poscie. Jestem ostatnia osoba ktora potrzebuje pouczen w tej kwestii. Ponawiam pytanie.
W tytule wątku nie ma podkuwaczy, ale może ktoś podpowie podkuwaczy bywających na Podlasiu (konkretnie to Białystok i okolice). Koń znajomych musi być kuty ortopedycznie i kowal potrzebny, a oni tam od niedawna są ....
www.ivetkonie.pl/

lek. wet. Iga Łoboda
tel: 790889145
Hej, zamierzam za jakiś czas przenieść się do Białegostoku i chciałabym zrobić rozeznanie dotyczące stajni pensjonatowych, mianowicie jakie polecacie, a jakie omijać dużym łukiem?
Rudaska8),
Osobiście polecam Stajnię treningową Agnieszka Szafran ,Chraboły 108A 16-002 Dobrzyniewo Duże 🙂😉🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się