Torwar 2011 - CSIW-W & CDI-W 25-27.03

skoro Torwar 2010 ma swój wątek, to i 2011 powinien 😀
oficjalna data - 25-27 marca

kto planuje wpaść? 😉
Ja🙂 Pewnie jak zwykle na wszystkie dni.
vissenna   Turecki niewolnik
21 stycznia 2011 19:18
Ja jeśli będę, to zjawię się z załogą z konika 🙂
właśnie, ciekawe kto w tym roku się wystawi
Ja mam nadzieję że będzie troche więcej ujeżdżenia  🙇 . Bo już mam dość skoków  🤔 . I wybieram się napewno... Pewnie w drugi dzień...
Ja też będę 3 dni.Mam nadzieje ,że fajny będzie program i dużo wystawców.
Ja czekam na info o cenach i programie, w zeszłym roku było nudno i drogo.
Ja pewnie będę w pierwsze dwa dni, bo nie lubię neidzielnych tłumów. Ciekawa jestem bardzo programu i samej imprezy, organizatorzy mają wielkie ambicje, więc liczę na dobry poziom 🙂
Wszystko się okaże w tym roku.Ja i tak się cieszę bo po oglądam  fajny program i coś może kupię dla koni.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 stycznia 2011 21:04
Ja też się stawiam we wszystkie 3 dni  💃 Mam nadzieję, że ceny biletów będą normalne  😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 stycznia 2011 21:07
Ja na pewno będę przez jeden dzień, może dwa albo nawet trzy, zależy od programu i ceny biletów  😁
Ja też na pewno pojade .... Tylko nie wiem na ile ... To wszystko zalezy od ceny biletów ... Wiecie może ,  gdzie można zobaczyć cene ?  🙂
Ja tak samo jak Burza, poczekam na więcej info. Jak będzie na co przyjeżdżać, to pewnie się wybiorę 😉
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
22 stycznia 2011 11:28
Ja sie napewno wybieram 🙂Jesli termin będzie taki jak podajecie to jestem na 1000% bo nie będzie kolidowało z moja szkołą.
Byłam juz dwa razy i w tym roku tez jade. Niewiem w który dzień i na jak długo...
Ostatnio niestety musiałam zostać sponsorem dla 3 osób!!!Bo nikt nie chcial ze mną jechac...ehhmm
Ciekawe jak ceny biletów  wtym roku? Ktos sie orientuje?
Jest juz wogóle jakas oficjalna informacja o Torwarze?
cieciorka   kocioł bałkański
22 stycznia 2011 11:29
ja się chętnie wybiorę- ale na ile i na który dzień nie wiem, najpewniej na jeden 🙂
pewnie chociaż na 1 dzień wpadnę, a jak będzie ciekawie to może i na 2
Oby było duuużo wystawców z promocjami  😁 . A tutaj wracamy z Torwaru a na KRM 30 stron dziennie przybywa ze zdjęciami nabytych szmatek  😜 .
Haha , na pewno  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
22 stycznia 2011 13:32
ehhh...akurat mam zjazd na uczelni 😤
na jeden dzień się postaram wpaść.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 stycznia 2011 15:23
Postaram się wpaść na całość, 3 dni, od rana do wieczora, jak w zeszłym roku, ale co z tego wyjdzie to jeszcze nie wiem 😁
Też postaram się być 😉 W tamtym roku nie dałam rady być, ale przez wcześniejsze 3 lata byłam i mi się podobało🙂 Wracało się potem do stajni i od razu chciało się coś robić z koniem 😀
będziemy z forumową Eni 🙂
Ja się postaram być w sobotę lub w niedzielę 🙂
Macie może strone www torwaru 2011? 🤔
Ja bede na pewno tylko nie wiem jak z cenami bo 3 dni bym chciałą  😀
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
26 stycznia 2011 18:06
Jak z biletami i cenami ? Gdzie kupić ? bo ja jak zwykle nie rozeznana.  👀 a chce koniecznie chociaż na 2 dni.
Jak z biletami i cenami ? Gdzie kupić ? bo ja jak zwykle nie rozeznana.  👀 a chce koniecznie chociaż na 2 dni.


nightmare, 2 lata temu i wcześniej bilety były do sprzedania w Empiku i na stronie Ticketpro, ale nie wiem jak teraz 😉
Jeśli uda mi się wrócić do zdrowia, to jadę. I mam nadzieję na kibicowanie voltopirów!  🏇
Przyjechalabym, ale musialabym leciec do Gdanska i tluc sie do Wawy z domu - bilet do Gdanska w obie strony 36 funtow, do Wawy 96  🙄 Ktos z Gdanska lub okolic jedzie w sobote rano? Bo nie wiem, czy od nas ekipa nie pojedzie juz wczesniej...
slojma   I was born with a silver spoon!
27 stycznia 2011 06:38
Ja pewnie będę chociaż jeden dzień. Muszę zobaczyć program i się zdecydować.
Przyjadę na niedzielę. Ale nigdzie nie mogę znaleźć programu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się