"Debil" ;)

Bischa   TAFC Polska :)
10 lutego 2011 21:40
Wiatrusia daj spokój, tu są same KWA. Zostałam za KWA zbesztana, bo śmiałam naruszyć spokój owych KWA.
Watrusia - prawde mowiac ja tez czekalam na to,ze Wrotki powie "Sorry" i przyzna,ze "sie pomylilem" 👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2011 22:51
Bischa L, zostałaś raczej wyśmiana i raczej dlatego, że założyłaś głupi temat, który potem sama chciałaś zamknąć.
Dokładnie, kwa 😎
Oświećcie, proszę, debila: co to znaczy KWA?
edit: Po Długim i bolesnym procesie myślowym wpadłem, że to może być Klub Wzajemnej Adoracji. Trafiłem?
trzynastka   In love with the ordinary
10 lutego 2011 23:33
kółko wzajemnej adoracji [chyba]
Bischa   TAFC Polska :)
11 lutego 2011 00:31
Strzyga dla mnie głupi nie był, dla mnie był czymś normalnym na tym forum, tylko wszyscy stanęli po jednej słusznej stronie, więc po co miał dalej być? Dalej twierdzę to samo, że na tym forum jest mnóstwo KWA.

Koniec 🚫
strzeszynopitek, od razu debila.. 😉 dobrze myślisz 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 lutego 2011 08:45
jak KWA mówi że głupi to głupi, jak mówi że ma się mieć opinię taką - to taką, jak coś czarne to czarne - i jak ktos spoza KWA śmie miec a co gorsza rozgłaszać niesluszną opinię to jest debil, głupek - i się urządza zbiorową nagonke z udziałem świętszych od papieża namaszczonych członków KWA etc.
I trzeba jeszcze dodać, że to wszystko w majestacie prawa. Jest to żenujące i przykre.
Wiwiana   szaman fanatyk
11 lutego 2011 09:25
to wszystko w majestacie prawa

Powiało przesadyzmem. Póki co, przycisk z napisem debil nie jest usankcjonowany w regulaminie.
dea   primum non nocere
11 lutego 2011 11:12
Watrusia - ten wątek nie dotyczył sprawy Ani i nie o okolicach tej sprawy tu mowa w "spontanicznej radości, że ta osoba się wyniosła" 😉 Zajrzyj na początek, może skojarzysz. No, mnie jakoś lżej, jak nie muszę dzień w dzień prostować jej genialnych pomysłów, tylko trochę szkodzących koniom 😉 I tak myślę, że wróci, jak trochę tu ucichnie - zawsze tak robi  😜  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 lutego 2011 11:25
No, mnie jakoś lżej,

Jakoś - to malo powiedziane. Taka "dyskusja" to byla przysłowiowa syzyfowa praca czy też rzucanie grochem o ścianę. Sie umęczyć można i wszystko na próżno.
dea   primum non nocere
11 lutego 2011 11:36
Eee tam, można się nauczyć Naprawdę Jasnego Wyrażania Myśli 😉 A przy okazji jak się podstawy powtarza kilka razy, to się nowi załapują i coś z tego mają. Zawsze są jakieś plusy  😜
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 lutego 2011 11:38
No tak, to prawda.
dea   primum non nocere
11 lutego 2011 13:46
Z dedykacją dla marudzących na KWA  😀iabeł:
Bo go lubi szef!

Sorki za mały offtopic 😉
Ja moglabym byc za "debilem" w ramach bolesnego eksperymentu, w wyniku ktorego dowiedzielibysmy sie nie kto bedzie banowany (bo to sie raczej domyslam) ale kto banuje... czyli na koniec glosowania byloby jawnie pokazane kto jak glosowal.
🤦
Wy się może jeszcze zastanówcie nad tym przyciskiem, bo naprawdę niekiedy przerażenie człowieka ogarnia gdy widzi, jakie mądrości dzięki temu forum idą w świat.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się