Nic mi nie wychodzi!!! czyli dla "zdołowanych"

ElMadziarra , tak jak pisze smarcik - załóż zbiórkę. Ja też chętnie dorzucę się do leczenia. Nie jesteś z tym wszystkim sama. Jesteś mega silną babką, tylko teraz się nie poddawaj! Trzymam mocno za Ciebie kciuki.
Zdrowie jest najważniejsze! też dorzucę jakiegoś grosza jak będzie zbiórka 😀
ElMadziarra  :przytul: trzymaj się i wrzuć link do zbiórki.
smarcik, dokładnie o tym rozmawiałyśmy nocą z Cri.
Że to właśnie takie osoby jak ElMadziarra zasługują na wsparcie, także to finansowe.
Tylko nie bardzo wiedziałam jak się za to zabrać. A Ty zrobiłaś co należało - napisałaś tutaj. Proste rozwiązania jednak są najlepsze!
(bo chyba nie można założyć zbiórki "za kogoś"? tym bardziej nie znając danych osobowych 👀  czy można? ktoś mnie oświeci, bo się przecież, niestety, może kiedyś znowu przydać)

ElMadziarra, uruchom zrzutkę 😀 Jesteśmy z Tobą!

Tak, też się bardzo chętnie dołożę. Daj sobie pomóc!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 lipca 2019 09:50
Obczaiłam portal zrzutka pl i tam chyba można założyć dla kogoś, ale pieniądze lecą wyłącznie na konto podane przy rejestracji. A potem mogą być problemy z przelewami pomiędzy osobami, więc chyba lepiej, żeby elMadziarra założyła samodzielnie.

Za to wiem, że mamy na forum trochę copywriterów, może ktoś z nich w ramach swojej pomocy zechciałby jakoś fajnie zredagować historię elMadziarry do umieszczenia na zrzutce? 🙂
ElMadziarra, dużo nie dam rady, ale grosik chetnie do leczenia dorzucę.
Zrzutka.pl pobiera prowizję i kilka razy weryfikuje i żąda ciągle nowych zaświadczeń. Chyba lepiej założyć na pomagam.pl
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 lipca 2019 11:08
Ja nie znam tych portali, tak tylko zasugerowałam się pierwszym, jaki znalazłam.

tunrida Ty masz doświadczenie w zrzutkach, podpowiesz jak się za to zabrać?
Nie mam. Raz tylko założyłam zrzutkę na zrzutka.pl i zebrałam ze 400-600 zł na wysyłkę paczek. Zakładało się to łopatologicznie prosto i nie szło tego zrobić źle.
Obecną zrzutkę na przedszkole założyła Desire i to ona się buja teraz z administratorem portalu. I to jej słowa, że lepiej chyba założyć zrzutkę na pomagam.pl. Bo łatwiej i mniej formalności i nie ma prowizji.
Bo im większa kwotę zbierasz tym więcej w trakcie zrzutki trzeba załatwić formalności.
Najlepiej by zrzutkę założyła zainteresowana, tak myślę.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
26 lipca 2019 12:19
No właśnie.
Chciałam napisać, że to lichwiarski portal jest.
20 % na obsługę płatności! WTF? C'mon!
Na pomagam.pl tego chyba nie ma, z tego co pamiętam.

ElMadziarra,
teraz doczytałam... o losie...
Współczuję Ci ogromnie  🙁
Tak jak dziewczyny piszą, uruchom zbiórkę, po grosiku się uzbiera...
Martita   Martita & Orestes Company
26 lipca 2019 12:48
ElMadziarra Trzymam mocno kciuki. Fajna babka jesteś. Zakładaj tą zrzutkę, pomożemy.
desire   Druhu nieoceniony...
26 lipca 2019 14:58
Dziewczyny, zrzutka jest do bani, pobiera prowizje od wpłacających :/ papierki, weryfikacje, nie mogłam zacząć zbierać według nich "legalnie", póki nie dostali pisma z fundacji (Tonga), że oni wiedzą, że ktoś dla nich zrobił zrzutke. i tak - im większa kwota to weryfikacja (teraz, prócz przelewu chcieli cały dowód osobisty zobaczyć :lol🙂, dane muszą sie zgadzać z tymi na koncie (wtf?!), dostałam informacje, że inaczej nie wypłacą, no za chwile do majtek mi zajrzą. 😂
Już lepiej na pomagam zapłacić te 7,5% prowizjii od całej kwoty i mieć w sumie święty spokój. 😉 i wpłacający sie nie wkurzają.  😉
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
26 lipca 2019 15:26
Dziewczyny, normalnie się poryczałam widząc taki odzew. Dzięki za wszystkie słowa otuchy.

Tylu obcych ludzi wyciąga do mnie pomocną dłoń w tej popieprzonej sytuacji, gdy zawodzą ci, którzy obcy nie są i teoretycznie zawieść nie powinni. Świat mi normalnie fika koziołki.

Przemyślę pomysł ze zbiórką. Jest to jakieś wyjście w mojej sytuacji. Choć ja to mam problem z proszeniem ludzi o pomoc, bo przecież ja jestem ta , co zawsze daje radę, bo kto jak nie ja. Może rzeczywiście trzeba dumę wsadzić w kieszeń i założyć zbiórkę.
Będę w przyszłym tygodniu u chirurga mojego, to go spytam jaki plan leczenia ustalamy, żeby sobie kosztorys zrobić.

Dziękuję raz jeszcze za odzew tutaj i na priv. Bardzo to dużo dla mnie znaczy. Bardzo tego potrzebowałam.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 lipca 2019 15:37
elMadziarra to nie jest proszenie! Przecież sami decydujemy, na co chcemy wydawać naszą kasę 😉 rób kosztorys, dolicz tę prowizję dla portalu i rób zrzutkę, czekamy! 🙂
ElMadziarra, to jest zupełnie inna sytuacja niż "proszenie się o kasę".
To my prosimy Ciebie o założenie zbiórki - ze względów organizacyjnych tak będzie po prostu łatwiej.
Bardzo mocno trzymam kciuki! 😀
busch   Mad god's blessing.
26 lipca 2019 16:16
ElMadziarra,


bush Amen

ElMadziarra zakładaj tę zrzutę

Trzeba sobie pomagać, a w kupie siła...
ElMadziarra, ściskam mocno, faktycznie Ci życie dowaliło grubo. Ale z doświadczenia wiem, że jak coś pierdyknie z nienacka to później powolutku idzie ku lepszemu. Czekam na link do zbiórki, też skromnym groszem wesprę.
Elmadziara- powiem co wiem . Anita Szymczak miała gronkowca w nodze. To fitneska startująca w zawodach. Miała taką jazdę, że mogła stracić nogę! Poważnie. Leczy ja jakiś dr.Bielecki, a uratowała ją komora hiperbaryczna. Trwa to już wiele miesięcy, ale chyba idzie w dobrą stronę. Nie znam się, piszę co wiem. Dziewczyna ma profil na Instagramie. Dużo o leczeniu nie pisze, ale ta komora podobno to jakiś cud. Naprawdę groziła jej amputacja.
Hej, a może jednak ktoś z Was założy tę zbiórkę? (nie ja, bo ja nikomu nieznana, a po drugie wcale się nie znam na zbiórkach pieniędzy)

Natomiast wiem jak jest ciężko, kiedy jest ciężko, kiedy NIC się nie może i WSZYSTKO się wali na łeb. I kiedy jest się taką osobą, która nigdy nikogo o nic nie prosi  🤦

Może jednak ktoś mógłby za ElMadziarrę się tego podjąć?
ElMadziarra, bardzo ostrożnie podchodzę do zbiórek, ale... Ty akurat  masz mój miecz i moje szczały 😉 wrzucę i ja!
ElMadziarra, zakładaj zbiórkę i nie bój się prosić o pomoc. Nawet najsilniejsi czasem potrzebują pomocnej dłoni.
Masz ode mnie priv.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
26 lipca 2019 22:58
Ja dojrzewam do zrobienia zbiórki. Ale chcę to zrobić jak należy. We wtorek ustalę z chirurgiem plan. Do tego planu zrobię kosztorys, a przede wszystkim dowiem się ile teraz kosztuje wynajęcie pompy vacum, opatrunki do niej i pojemniki. Bo 3 lata temu miałam vacum, więc mogło się pozmieniać. Może się okazać, że teraz bardziej opłacalny będzie zakup pompy niż najem, bo wtedy, na początku mojej kuracji, najem był za free, tylko za akcesoria liczyli (co i tak  minimum 300 zł na tydzień wychodziło). Potem stawka była chyba 200 zł miesięcznie, za chwilę już do 250 zł wzrosła. Wszystko zależy jak długo będę musiała pompę mieć w użytku.

tunrida ja chodziłam na komorę hiperbaryczną. U mnie efekt był niestety tylko doraźny. Rana wyglądała super i nic się z nią złego nie działo, ja czułam się świetnie, jak młodu bóg, od poniedziałku do sobotniego popołudnia. W niedzielę miałam już całkowity zjazd formy. Potem się zorientowałam, że w tygodniu nie mam gorączki, bo chodzę na komorę, ale w weekendy, gdy był przerwa w zabiegach, znów wzrasta mi temperatura.

Obecnie też mam terapię ozonem, tylko w formie zastrzyków z ozonu w obrębie stanu zapalnego. Nie muszę brać antybiotyków przynajmniej, bo mój organizm przestał je tolerować.

Może wszystko na raz trzeba zastosować - komora, ostrzykiwanie ozonem, osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, vacum, kompleks antybiotykowy, wędzenie w dymie z wierzby i ... zasmażka.
No właśnie. Może wszystko na raz? Dopytaj lekarza, jaka byłaby najlepsza opcja i ile trzeba kasy i zakładaj zrzutkę.
Naprawdę robi się to prosto i łatwo. A musisz zrobić to ty, bo żadna z nas nie będzie umiała napisać co konkretnie Ci dolega z nogą i jak wygląda leczenie.  :kwiatek:
ElMadziarra, wiesz może warto spróbować tyle metod na raz ile się da, tak by sobie nie przeszkadzały. Może taki zmasowany atak wreszcie da stały efekt, a nie doraźny.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 sierpnia 2019 09:41
elMadziarra i jak tam? Robimy zrzutkę?  🙂
Mam dosyć, czy to się u mnie nie skończy? Odeszła kobyła, pies i mama, a teraz u drugiego psa, zdiagnozowano padaczkę. Wyć mi się chce.
Watrusia  :przytul: prawo serii, trzymaj się. Padaczkę u psów na szczęście da się ogarnąć i, podając regularnie leki, trzymać w ryzach.
espana, dzięki, ale mimo wszystko, to już za dużo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się