depilacja laserowa/ depilacja prądem

Seksta   brumby drover !
04 sierpnia 2009 21:25
aaaaa wykopałam z szafy mój depilator ( philips satinelle ice premium- sratata boli jak cholera nawet z nakladka chlodzaca wiec jej nie uzywam)i oczywiscie stekalam z bolu ( a depilowalam tylko nogi!! ) plus oczywiscie mam piekne czerwone kropki na lydkach 😀 ale...sytuacja opanowana, posmarowalam mascia co sie zwie "mupirox" i idealnie wszystko znika takze polecam.

Poza tym- moja przyjaciolka depiluje sobie depilatorem doslownie wszystko!! uda,lydki, pachy, BIKINI! wyobrazacie sobie depilowac tym ustrojstwem bikini?!!!!!!!!!
Bikini sobie nie wyobrażam, bo ciężko naciągnąć tam skórę. No i głębokiego bikini tak bym sobie nie katowała, już lepszy wosk 😉
Seksta   brumby drover !
04 sierpnia 2009 21:45
kiedyś spróbowałam- i się popłakałam 😀 także dziękuję bardzo, wosk wygrał.
cieciorka   kocioł bałkański
05 sierpnia 2009 07:32
ja bikini robilam depilatorem, ale nie głębokie.
A widziałyście film "Karmel"?
http://karmel.filmweb.pl/
Tam depilowano gorącym karmelem.
Przedziwne.
A film piękny.
cieciorka   kocioł bałkański
05 sierpnia 2009 07:46
Tania, opisałam ten sposób na poprzedniej stronie
Tania, opisałam ten sposób na poprzedniej stronie

Już patrzę. Nie doczytałam. 😡
szepcik uzywam z miesiąc, nawet niecaly chyba. Jakis terminator z Ciebie - uda pachy -  👍

Gilian a sudocrem kiedy stosowac?? i co on ma dawac??


pozwalam sobie zacytowac samą siebie
Gillian   four letter word
05 sierpnia 2009 13:14
ja nakładam krem po depilacji, umyciu i wysuszeniu, grubszą warstwę. Niestety nie wchłania się całkiem ani szybko, za to cudownie nawilża w dawce xxl 🙂 co ma dawac? przede wszystkim łagodzi podrażnienie skóry, ściąga, podobno też odkaża (wg ulotki). Wszelkie swędzenia, pieczenia, uczucie ciągnięcia, krostki - znikają. Ja to odczuwam dosłownie jakby mi ktoś kompres przyłożył...
cieciorka, wlaśnie zabrałam się za robienie masy cukrowej, kolor wyszedł mi jasny.. nawet bym powiedziala szaro-bialy taki dziwny bynajmniej. na poczatku dolalam tylko dwie łyżki wody, bylo bardzo gęste i dolałam 1/2 szklanki wody i wyszło z kolei rzadkie ale później zrobilo już się gęstsze, przelałam do słoika mam nadzieje że troche zgęstnieje. Ale póki co kolor nie jest bursztyn/herbata
cieciorka   kocioł bałkański
31 sierpnia 2009 21:33
juz ci nie zgestnieje 🙁
hm, zobaczymy jutro bo dzisiaj zrobilam a nie chcialo mi się nóg już robić tym... Cieciorka, wiesz może czemu mi kolor nie wyszedł? czegoś zamalo dodałam? robiłam dwa razy i za każdym razem tak samo. i jeszcze pytanie czy jak się ''zwalkowuje'' tą mase na nogach to boli?
cieciorka   kocioł bałkański
01 września 2009 10:30
wydaje mi się ze za duzo wody i za krotko grzane. nie wiem z czego to wynika, ale mimo przepisu czasem nalezy dodac mniej wody. sadze to zalezy od temperatury grzania.
generalnie nie boli ale jesli przegrzejesz to zrobi sie twarda jak plastik, wtedy boli okrotnie...
cieciorka, mniej więcej ile trzeba podgrzewać? bo za pierwszym razem dolalam bardzo malo wody to po niecałej minucie już mialam gęste..
cieciorka   kocioł bałkański
02 września 2009 13:54
musisz zdać się na wyczucie. nie wiem, jak bardzo podkrecasz palnik, ja to sie nagrzewa w twoim rondlu.
zacznij tak jak zrobilas czyli od 2 lyzek i jesli zrobi sie regularna plynna masa to nie dodawaj siecej jak jedna, jesli nie to stopniowo dodawaj, ale pamietaj zeby nie grzac za dlugo.
mankamentem tej motody jest to, ze wszystko trzeba robic na oko, przynajmniej drogie nie jest.
wracając do depilacji laserowej, ktoś poleca jakieś sprawdzone miejsca w trójmieście?? Bo mam w planach się wybrać, tylko nie za bardzo wiem gdzie ;/
robiłam nie wiem po raz który mase na debilacje cukrową, i dalej nie wyszedl mi odpowiedni kolor wszystko według wskazówek, ale mimo tego nalozyłam na nogi... zaschło ale nie rolkowała się masa tylko przykleila sie do skóry i nie chciala złazić  🤔wirek:  😉 no cóż, chyba kupie już gotową na allegro  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 września 2009 22:35
ja kupiłam depilator. miało boleć, ale nie wiedziałam, że aż tak  🤔 dziś spróbowałam przyatakować pachy. to było dramatyczne przeżycie...
No czo Ty Strzyga, aż tak?  🤔 Może się przyzwyczaisz, ja teraz pach w ogóle nie czuję, a mam depilator od czerwca, i to mój pierwszy

Martynka kupiłam pastę na allegro, i z nią też mi szło średnio 😉 ogólnie, z pastą jest sporo zabawy moim zdaniem, już wolę depilator
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 września 2009 23:23
Nogi robię partiami. został mi jeszcze tył łydki. Pachy poprzykładałam tak ze 2x po sekundzie i bolało. bardzo.  będę się musiała znieczulać przed...
cieciorka   kocioł bałkański
09 września 2009 11:23
martynkakoniki, gotowej nigdy nie uzywalam, moja mama kupila niedawno i nie jest zadowolona

Strzyga, znogami nie mialam problemu, czasami musialam zacisnac zeby, ale to momentami. teraz nie depiluje ale mysle ze jakby zaczela, to musialabym sie od nowa przyzwyczajac. z pachami było masakrycznie. przy pierwszym razie wyłam tak, ze cieszylam sie, ze nikogo w domu nie ma. potem do konca dnia nie moglam opuscic rak i chodzilam jak kubus puchatek :P
z tym ze przy nastepnym razie bolalo malutko a przy nastepnych juz wcale. depiluje pachy do dzis 🙂
Tylko Braun ma depilatory, które można używać w kąpieli?
Seksta   brumby drover !
13 września 2009 19:17
wistra nie. Wystarczy przeszukac net.  😉
Wpisałam w google depilator do kąpieli i tylko braun, albo trymer  😤

Ehh, idę kopać dalej  👿
ja mam panasonic ES2055 i on tez ma opcję wet/dry
Jako rasowa brunetka pozwole sie wypowiedziec w dobrze obeznanym mi temacie  😎
Od 3 lat stosuje EPILACJE SWIATLEM czyli IPL (http://www.ambasadaurody.pl/p/technologie/depilacja_laserowa.php)
jest o wiele szybszy od zwyklego lasera - np obie lydki sie robi w 10 min - stosunkowo malo bolesny.
Ja, jako ciemna brunetka musialam w niektorych miejscach powtorzyc zabieg z 10 razy, ale efekt jest niesamowity...wlosy same wypadaja...przezedzaja sie..i zostaje gladka skora...raz na rok moze powtorze zabieg i znowu jest gladziusienko......
cena za 2 lydki ok 350 zl....
pachy...chyba 150
efekt slabszych i przerzedzonych wlosow widac po 3-4 razach.
Co do bikini - owszem tez tam sobie IPL robilam...ale absolutnie najdoskonalszym wynalazkiem swiata do glebokiego bikini jest ta oto golarka:
http://www.bodybare.net/
polecana przez gwiazdy playboya i nie bez powodu.... 😅
ma tak skonstruowane ostrza, ze goli do samej skory, ale totalnie bezpiecznie (ma taka siateczke)- czyli nie ma szansy na zaciecie sie..itp (wiecie o co chodzi)
W ciagu doslownie 2 minut i bez zbednej akrobatyki lazienkowej jestem gladka jak...... 😎....i nie ma znaczenia jak krotkie sa wloski. Zero podraznien.
Na baterie.
Najlepszy moj zakup od lat...nie wiem jak moglam bez tego zyc...... 😵

Mozna ja tez kupic w europie.

pozdrawiam 😉
ja tego używałam.
Plusy - bardzo szybko się usuwa włosy i całkowicie bezboleśnie, one po prostu wyłażą i już 🙂 nie śmierdzi, nie klei się. Tani 🙂
Minusy - szybko odrastają włosy, baaardzo podrażnił mi skórę, czułam się jakbym sobie popaliła łydki
Gillian   four letter word
13 listopada 2009 19:40
Poza tym- moja przyjaciolka depiluje sobie depilatorem doslownie wszystko!! uda,lydki, pachy, BIKINI! wyobrazacie sobie depilowac tym ustrojstwem bikini?!!!!!!!!!


normalnie specjalnie odkopałam ten wątek, żeby się pochwalic, że wczoraj kupiłam depilator i rozprawilam się z całym bikini, również głębokim  😅
nie powiem, żeby było wesoło, ale kołek w zęby i jazda. Ale warto było  😜
dotychczas robiłam woskiem i o wiele gorzej to znosiłam, poza tym ciągle był kłopot z podrażnieniami, po których zostawały blizny  🤔 a teraz wystarczy oliwka i jest wszystko pięknie ładnie  😀 kamień z serca, bo już myślałam że trzeba będzie zacząc szukac faceta, ktory preferuje full natural  😂
👍

planuję się porwać na pachy, ale stwierdziłam, że chyba najpierw kilka razy woskiem, żeby je osłabić, a potem depilatorem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się