depilacja laserowa/ depilacja prądem

miał ktoś do czynienia z tym  http://allegro.pl/item795753341_sally_hansen_depilator_z_aloesem_duzy.html  ?
Czy to nie uczula? Depilował ktoś w okilach bikini? Po jakim czasie odrastają włoski?
A ja zwykłym depilatorem Philipsa depiluję wszystko: nogi, ręce, bikini i pachy.
To ostatnie boli jak cholera, ale za każdym późniejszym razem i jak włoski nie są długie, co raz mniejszy dyskomfort jest odczuwalny.
Nie polecam jednak osobom szczególnie wrażliwym na ból  😉
Trista  👍  Ja umiem depilatorem załatwić tylko nogi i ręce. Właśnie się za to biorę 😉
Gillian   four letter word
16 listopada 2009 18:38
Dada, ręce? jak to? 😉
Jak to? Ano normalnie :] Jeszcze niedawno tego nie robiłam, ale teraz już robię regularnie. Dobrze zrobić to woskiem, ale sama nie umiem skutecznie odrywać tego, a depilatorem idzie sprawnie. Polecam 😉
Ja tam uważam, że po cholerę ręce 😉
ale może dlatego, że o dziwo, jako ciemnooka szatynka z ciemną karnacją, włosy na rękach mam jaśniutkie 😉
Kupiłam sobie depilator tweeze.
Zdam relację, jak dojdzie. 🙂
Szapcik, kwestia gustu/spojrzenia. Ja jestem blondynką i włosy miałam jasne i mało. I nic się nie stanie, jak mi włoski odrosną. Ale jednak łysa ręka to jest to 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
17 listopada 2009 10:57
Jak dla mnie włosy na rękach wyglądają mało estetycznie, nawet jak ich "prawie nie widać".
I całe ręce depilujecie? od nadgarstka po ramię?
możliwe żeby przez solarium mam włosy na rękach jaśniutkie, i baaardzo rzadkie?  🤔
Możliwe - przecież wlosy na głowie w lecie też są z reguły rozjaśniane przez słońce i niszczone 😉

Co do bikini - owszem tez tam sobie IPL robilam...ale absolutnie najdoskonalszym wynalazkiem swiata do glebokiego bikini jest ta oto golarka:
http://www.bodybare.net/
polecana przez gwiazdy playboya i nie bez powodu.... 😅
ma tak skonstruowane ostrza, ze goli do samej skory, ale totalnie bezpiecznie (ma taka siateczke)- czyli nie ma szansy na zaciecie sie..itp (wiecie o co chodzi)
W ciagu doslownie 2 minut i bez zbednej akrobatyki lazienkowej jestem gladka jak...... 😎....i nie ma znaczenia jak krotkie sa wloski. Zero podraznien.
Na baterie.
Najlepszy moj zakup od lat...nie wiem jak moglam bez tego zyc...... 😵

Mozna ja tez kupic w europie.


zoya, dalej jesteś zadowolona? bo mnie zaintrygowałaś, mam taką skóre, że raz na czas muszę zrobić przerwę w woskowaniu i takie zmyślne urządzenie mogłoby mnie uratować. Tylko czy serio to aż takie dobre?
Seksta   brumby drover !
17 listopada 2009 14:33
rowniez depiluje rece. Golasy sa o wiele bardziej estetyczne!
cieciorka   kocioł bałkański
17 listopada 2009 21:05
a ja nie golę i golic rąk nie bedę. lubię swoje włoski 😁
Może rzęsy też ogólcie? 😉
Seksta   brumby drover !
17 listopada 2009 21:58
rzęsy przedłużam :P
😵

Taaaa niesamowicie estetyczne szczególnie jak odrastają  😂
Jak mnie kolezanka na drugi dzień po goleniu dotkneła ta estetyczna piekną reką to myślałam, że uciekne na drugi koniec ławki - obrzydliwy kłujący jeż  😎
Poza tym co jest nie estetycznego w normalnej ręce o jaśniutkich normalnych włoskach?
Nie popadajmy w paranoję  bo zaraz cały człowiek będzie nie estetyczny 😉
Facetom też karzecie się golić  😎 ?

Raaany myślałam, że ręcę golą tylko dziewczyny o ciemnym owłosieniu i to z przymusu  🤔
Seksta   brumby drover !
17 listopada 2009 22:02
mowilam, ze nie GOLĘ a depiluje woskiem wiec jest gladko przez dlugi dlugi czas a potem wloski jasne i malo.
Szok dnia dla mnie, naprawdę  😁
Niechcialoby mi się, co więcej nigdy w życiu nie przyszło mi to do głowy  😁
Seksta   brumby drover !
17 listopada 2009 22:05
😉

a jesli chodzi o facetow to- rece, nogi, klata, brzuch i 2 dniowy zarost  sa do przyjecia. Reszta odpada 😉 niehigienicznie.
uf  😁

Nie no może dramatyzuje wiadomo każdy lubi co innego, poprostu się zszokowałam, że włosy na rękach (o których istenieniu w ogóle nie myśle) można uznać za nie estetyczne i tępić  🙂 I żeby nie bylo to ja z tych co non stop musza miec full gladkośc i nie toleruje 1 dniowych włosków 😉
też golę ręce. Po prostu, kiedyś miałam taki głupi pomysł i już się przyzwyczaiłam.
Jak dla mnie ręce to już za dużo zachodu 😉
A co do facetów... depilacja intymna jak dla mnie odpada. Raz miałam (nie?)przyjemność z takim i myślałam, że padnę ze śmiechu  😎

Seksta   brumby drover !
17 listopada 2009 22:21
moze nie pelna depilacja ale z kolei nie krzaczory! bo wtedy tez gilgocze.  ... i smiesznie wyglada.
nie no, krzaczory też nie, po prostu bez popadania w skrajności  😎
Seksta   brumby drover !
17 listopada 2009 22:38
oj tak.
Scottie   Cicha obserwatorka
18 listopada 2009 10:42
szepcik, tak, przynajmniej ja tak robię.

nazibaby77, jedyne włosy, które toleruję to te na głowie- normalne, brwi (chociaż też reguluję, ale nie mam wyskubanych kreseczek 😉 ) i rzęsy- innemu owłosieniu mówię NIE.

Daniela, każda osoba ma inne włosy i akurat chyba Twoja koleżanka ma pecha do grubych, ale u mnie generalnie są bardzo miękkie i jasne (nawet jak depiluję maszynką, z resztą na nogach też mam miękkie), wręcz niewidoczne i nie ma różnicy między ogoloną, a nie ogoloną ręką 😉

Za to u facetów mnie owłosienie nie przeszkadza. Zupełnie. Mogą być puchatymi miśkami :P
Scottie - pozazdrościć 🙂 ja muszę golić się codziennie bo pod wieczór (golę sie rano) zaczynaja mnie potwornie już swędzieć łydki od wyrastających wlosków 🤔 zato ja ogole uda to starcza mi to na dłuuugi czas, bardzo wolno odrastaja sa mieciutkie i jasne nie wiem od czego to zalezy  🙄
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 listopada 2009 21:45
Daniela to skoro musisz się golić codziennie nie lepiej by było chodzić na wosk/pastę cukrową, a po jakimś czasie zainwestować w depilator? to starczy Ci na dłużej i włoski odrastają słabsze 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się