depilacja laserowa/ depilacja prądem

dzionka  za depilacje płace 99 zł za każdą strefę ( pachy -99 zł, łydki-99, uda-99 itd )

nie wiem po ilu zabiegach będzie zadowalający efekt, no i pewnie od czasu do czasu trzeba będzie powtórzyć, ale jestem pełna optymizmu 🙂

po trzecim nadal parę włosków jest, mam wrażenie ze zostały te same które nie wypadły za pierwszym i drugim razem ( skubańce wytrwałe ) ale może 4 raz da im rade- zresztą jakby nawet miało zostać te 5 włosów na krzyż to i tak efekt zadowalający bardzo 🙂

2 lutego idę na laser- dostałam pod choinkę 3 sesje na nogi- wiec bede mogła porównac efekty 🙂
a ja spaliłam sprawę i już do końca życia będę skazana na łaskę lub niełaskę kremów, past cukrowych i innych wosków, buf. Przynajmniej jeśli o strefę bikini chodzi.
  🤦
kujka   new better life mode: on
08 stycznia 2011 20:11
buyaka, jak to? czemu tak?
hum, tatuaż.
Zagapiłam się trochę jeśli o kolejność wykonywanych życzeń się rozchodzi.  🤦
Ada   harder. better. faster. stronger.
17 stycznia 2011 00:41
Wizja, robisz "całe" bikini?
zupełnie bezboleśnie?
cieciorka   kocioł bałkański
17 stycznia 2011 10:24
Ada, ja musiałam się znieczulać emlą, a i tak nie wytrzymałam do końca- to miejsce jest delikatne a wymaga silniejszego lasera i do dziś te najgłębsze bikini odrasta- rzadsze, no ale jest. a wyżej pojedyncze włosy.

Wizja, serio jesteś zadowolona? bo ja słyszałam że mają kiepskie lasery, nie nadające się w gruncie rzeczy do depilacji, ale może są warte uwagi.
jaką masz skorę i włoski?
Ada, cieciorka no+vello oferuje fotodepilacje, tak więc nie ma tu żadnych laserów, zabieg jest bezbolesny, a liczba zabiegów potrzebna do uzyskania efektów jest taka sama jak w przypadku depilacji laserowej.

ja raczej już postanowiłam że również się skuszę...  🙄 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
17 stycznia 2011 16:29
cieciorka, ale mówisz o no+vello?

wer, ja również, czekam na przypływ gotówki do lutego i działam  😉 Zastanawiam się tylko czy od razu wszystkie partie, któtr mnie interesują czy może na początku sprawdzić efekt na jednej.

zima, ja bym nie brała tych opinii jako wyznacznika. Jak widać są negatywne i pozytywne, każdego ciało reaguje inaczej.
zima
po pierwsze: są i pozytywne i negatywne opinie
po drugie: jeśli ktoś liczył na to że wystarczy jeden zabieg (założycielka wątku) to raczej nie ma co się taką opinią przejmować, bo żaden laser nie usuwa całego owłosienia za pierwszym razem 😉
po trzecie: tak jak pisze Ada każdy ma inny typ włosów i każde ciało reaguje inaczej

aczkolwiek będę jeszcze szukać opinii osób które miały już kilka zabiegów (i tu bardzo liczę na opinie revoltowiczek 😉 )
Kami   kasztan z gwiazdką
17 stycznia 2011 20:35
Wer ja szukałam opinii na temat fotodepilacji - głównie po jakim czasie włoski odrastają z powrotem. Niestety nic nie znalazłam, mam wrażenie że to jest jeszcze za młoda metoda żeby były opinie po 4/5 latach  🙄 i to nie prawda, że fotodepilacja nie boli. Byłam w no+vello na próbie i bolało mnie bardziej niż przy normalnym laserze (a miałam nim robione bikini, pachy i łydki). Ale moja koleżanka zdecydowała się na foto i wykupiła pakiet 3 zabiegów na pachy i bikini, więc koło wakacji będę wiedzieć czy się pozbyła wszystkiego  😉
zima
po pierwsze: są i pozytywne i negatywne opinie
po drugie: jeśli ktoś liczył na to że wystarczy jeden zabieg (założycielka wątku) to raczej nie ma co się taką opinią przejmować, bo żaden laser nie usuwa całego owłosienia za pierwszym razem 😉
po trzecie: tak jak pisze Ada każdy ma inny typ włosów i każde ciało reaguje inaczej

aczkolwiek będę jeszcze szukać opinii osób które miały już kilka zabiegów (i tu bardzo liczę na opinie revoltowiczek 😉 )


I ja tez czekam na wiecej opinii, bo nie ukrywam, ze temat mnie interesuje 😉
A dlatego, ze mnie interesuje, a chwilowo kasy niet, to probuje sobie go wybic z glowy 😀 Na wszelkie sposoby...
wer daj znac czy dziala, moze sie skusze 😉
zima hehehe 🤣  dla mnie cena foto depilacji jest znacznie bardziej przyziemna niż lasery
a w trakcie korzystania z tej depilacji są już izkadul, zoyabea i Wizja (jesli kogoś pominęłam to przepraszam)
zima hehehe 🤣  dla mnie cena foto depilacji jest znacznie bardziej przyziemna niż lasery


No zdecydowanie, ale mimo wszystko jak mam wywalic jakies 2000 na wszystko, to wole wiedziec czy dziala, zeby nie bylo tak jak ktos opisal w watku, ze odrosly slabsze wlosy, a po ogoleniu normalne, bo tak to ja mam po depilatorze za 300 zl.
Poczytałam tutaj, poczytałam na Wizażu i zaczyna mnie to bardzo nęcić - bikini i nogi.
Ech, żeby tak wygrać w Totka i nie mieć problemu czy się te złotówki opłaci wydać czy nie...
🙄
cieciorka   kocioł bałkański
18 stycznia 2011 18:57
Ada, nie.
http://www.yasumi-epil.pl/fotoepilacja_fotodepilacja

99 zł za fotodepilację to chyba dobra cena, prawda?
ash   Sukces jest koloru blond....
25 stycznia 2011 07:07
klik

znowu mega promocja w Warszawie!!!!
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
25 stycznia 2011 16:48
no i dziewczeta jak z tym No Vello? ktoras juz po zabiegu fotodepiacji? warto sie skusic?
Potanowilam, ze i ja sie wypowiem w tym temacie 🙂
Dzisiaj mialam czwarta sesje IPL bikini.
Nie wiem czy przezyje kolejna (oj boli) 🙁 ... Przyznam, ze jestem troszke rozczarowana - 3 do 5 tyg. po zabiegu - super! Zostaja pojedyncze sztuki, ale z czasem zaczynaja odrastac! Wydalam juz 2 tys. i zastanawiam sie - ile jeszcze??? Jezeli co pol roku bede musiala sobie serwowac ta watpliwa przyjemnosc zeby efekt byl zadowalajacy, to dziekuje  👿
Chyba zaczynam zalowac  😕
Ja postanowiłam zbierać na laser, najpierw na pachy - w klinice kosmetyki estetycznej gdzie chodzę do kosmetyczki cena jednego zabiegu na pachy to 220 zł, i jest to na pewno miejsce godne zaufania. Wstępnie 3 zabiegi to minimum, ale ostatnio przy woskowaniu kosmetyczka stwierdziła, że moje włosy się kwalifikują w sam raz na laser i może te trzy wystarczą.
salsa30 ipl to jest foto czy laser?

wer
ipl to fotodepilacja... Tyle się naczytałam, że jest bezbolesna  🙄 ale chyba nie w moim przypadku  😫.
Do tego wszystkiego można już znaleźć miejsca, w których takie zabiegi wykonywane są dużo taniej!
właśnie dlatego się zdziwiłam bo teraz fotodepilacja to koszt 99zł za zabieg i zastanawiałam się jakim sposobem wyszło 2 tys za 4 zabiegi...

a ile miałaś szacowanych wizyt na konsultacjach? jak w ogóle komentują taką sytuację w salonie?
Ja już miałam 5 zabiegów laserem i efektów raczej brak. Niestety. Zobaczymy co będzie po 6 zabiegach, ale teraz żałuję, że wydałam na to 1000zł :/
Ja cały czas zastanawiam się czy nie skusić się na depilację laserową (promocje a Grouponie), ale jak posłuchałam, że trzeba sporo zabiegów a jeszcze za jakiś czas trzeba je powtórzyć to chyba mi się odechciało...
no gdyby na 1000 zł miało się to skończy, to bym to przeżyła.

Dzionka, a czy Ty przypadkiem nie masz jasnych włosów? Ponoc przy jasnych efekty są marne...
ash   Sukces jest koloru blond....
06 maja 2011 11:58
szepcik, też tak słyszam, dlatego chyba sobie daruję 😕
No ja właśnie włosy mam ciemne i mocne, skórę do tego nie za jasną, więc dlatego liczę na dobre efekty 😉 no tylko najpierw muszę zaoszczędzic 😉
Szepcik, ja mam tak samo. Na Grouponie była fajna promocja- 6 partii ciała po 4 zabiegi za 1000zł.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się