Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów - Wielkanoc 2011

madmaddie śliczna to była ta co zginęła, kurczak jechał na siwym koniku 😁 te poszły na szybko, ale cieszę się, że się cieszysz (masło maślane) :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 maja 2011 11:56
Przepraszam, że tak późno.. ale nie było mnie w domu. 😅
Zresztą ostatnie kartki i tak dochodziły po świętach 🙂  😎

Bardzo serdecznie dziękuję Arivle, Dworcice, Ms Carmen, Mraulin, i .. Juliotkna  (?)( przepraszam nie mogę rozczytać).
Kartki sa prześliczne, życzenia piękne. 😅
Jeszcze raz dziękuję.   😅
Ja do tej pory nie dostałam trzeciej kartki  🙄
ChingisChan   Always a step ahead! :)
09 maja 2011 18:55
pokemon nie ty jedna- ja też. 🙄
Ja też  🙁
Wy nie dostałyście a kilka moich chyba nie doszło  🙁
Proszę żeby osoby które wysłały mi kartki napisały mi na PW bo doszły do mnie tylko 2  👀
A i ja wysłałam do

Asieńka

Naciau

Maddie

Doszła tylko 1  😵
Moja też niestety doszła tylko jedna 🙁 Chyba, że coś przeoczyłam, albo ktoś się nie przyznał.
Dostałam za to dwie, czyli jednej brak. Kurcze, czyżby poczta tak nawalała?
Moje doszły wszystkie obowiązkowe ,ja czekam na jeszcze jedną  😉 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 maja 2011 21:44
Ja dostałam trzy, natomiast doszły dwie (z tego co się orientuję). Adresy wyskasowałam i nie wiem kim jest ta trzecia osoba 🙁
niemiłek jak to została uszkodzona? 🙁
W ogóle jakoś strasznie długo szły te moje kartki, a ta do marthinki to już rekordowo długo :/

Do mnie doszły wszystkie 3 kartki, 2 przed świętami, jedna po 🙂 Dziękuje bardzo za życzenia :kwiatek:
moja jedna też chyba nie doszła, bo nie widziałam by ta osoba pisała
ewuś nie wierzę, że dopiero po świętach dostałaś... i to jeszcze długo po. 🤔 Wysłana priorytetem- chyba się zjadowię na pocztę!  😵

Czyli moje 3 doszły, ja dostałam 2. może 3 dojdzie za miesiąc  🤔 - patrząc na pracę poczty.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 maja 2011 10:59
Ten urząd pocztowy  to jest jedna wielka poracha...
marthinka ja pisałam o kartce, którą ja Ci wysłałam.
Ta jedna moja kartka doszła ok tydzień po świętach, ale od kogo ta kartka była, to nie pamiętam.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 maja 2011 17:13
Na moją trzecią kartkę już chyba nie mam co liczyć. 🙁
Ach, ta Poczta Polska. U mnie nadal 2:2 i chyba się to już nie zmieni...
Poczta polska też mnie załamała.Połowa moich kartek nie doszła. Następnym razem będę myśleć czy nie wysłać ich kurierem  🤣 tylko,że nie wszędzie dostarczają...

Co do akcji wakacyjnej to myślę,że ma ona sens tylko wtedy gdy ktoś gdzieś wyjeżdża i z tamtego miejsca wysyła kartkę. Ale myślę,że zasady są do ustalenia jeszcze...
Dworcika   Fantasmagoria
12 maja 2011 22:41
Z moich kartek wiem tylko o dostarczeniu 2 🙁 Mam jednak nadzieję, że trzecia osoba nie napisała, że dostała, albo ja przeoczyłam. Wysyłałam w jednym czasie...
Do mnie dotarły wszystkie, chociaż jedna dłuuugo po świętach (gratuluję poczcie, bo kartka wysłana została priorytetem!).
Akcja wakacyjna to ciekawy pomysł, ale trochę gorzej z realizacją, bo każdy wyjeżdża w innym czasie i kiedy taką akcję rozpocząć? Ja np. jadę już 11 czerwca. A tu trzeba zebrać listę chętnych, rozdielić adresy itd.
Ja już byłam na wakacjach  😁
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
13 maja 2011 18:40
Ja dostałam 4 kartki i do każdej osoby pisałam info na PW  :kwiatek:

Moje wszystkie też doszły i to nawet na czas 😉
Myślę,że taka Akcja powinna trwać od czerwca do września. Bo później to już raczej nikt nie wyjeżdża.
Ja dostałam tylko jedną🙁
no właśnie ja się trochę zniechęciłam pocztą. Wysłałam 3 kartki tego samego dnia. o dojściu jednej się dowiedziałam. Sama dostałam dwie kartki. Trochę mnie to zniechęca do kolejnych edycji.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
13 maja 2011 22:32
Zdaje mi się, że ktoś kiedyś proponował "czarną listę" aby te osoby, które nie wysłały kartek nie mogły brać udziału w innych edycjach.
Z tym, że teraz trudno będzie zweryfikować, kto rzeczywiście nie wysłał, a w czyim przypadku po prostu nawaliła poczta.
no właśnie. wysłałam 3, tego samego dnia, doszła jedna. A więc czarna lista? Chyba nie o to chodzi.
[quote author=ewuś link=topic=45151.msg1005314#msg1005314 date=1304978967]

W ogóle jakoś strasznie długo szły te moje kartki, a ta do marthinki to już rekordowo długo :/

[/quote]

ewuś a wiesz czemu długo szła Twoja kartka? bo wysłałaś ją normalnie, nie priorytetem. Jak napiszesz "priorytet" na kartce to ona idzie normalnie. Priorytetowy list musi mieć niebieską naklejkę z poczty i jest chyba wyższa cena niż normalnej wysyłki listu.
I to jest wytłumaczenie dlaczego tak długo szła Twoja kartka.
nie do końca. Jedyna z kartek, która ode mnie doszła, nie miała priorytetu, a była już w następnym tygodniu po wysłaniu. Wysłałam także priorytet, ale za granicę. I nic nie wiem o jego dojściu. Nie tłumaczyłabym więc tego w  taki sposób.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się