Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów - Wielkanoc 2011

A ja jeszcze adresów nie dostałam ... I czekam  🙄
Ja też nie...  🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 kwietnia 2011 19:52
ludzie Mraulin napisała żeby pisać na PW albo na gg a nie w wątku  🤬
Napisałam na pw i nadal nie mam hmmmm. Jest jakiś odgórnie ustalony termin do którego należy wysłać kartki?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 kwietnia 2011 20:29
10 kwietnia.
Ja pisałam pw i pisałam na gg. Cisza. Próbujcie na gg.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 kwietnia 2011 20:34
Jak do 10 kwietnia to raczej słabo to widzę, skoro jeszcze tyle osób nie dostało adresu(w tym ja), pomimo wielu prób kontaktu.
Ja tak samo pisałam na pw i na GG i nic  🙄
ja też nie mam jeszcze adresów
Gagulec   Mistrz lokalny
06 kwietnia 2011 12:50
Ja mam już  :kwiatek:
Więc pewnie niebawem też dostaniecie 🙂.
ja tez mam  😉
A ja swoje kartki dziś puściłam w świat  😅 
57 zgłasza się. Też czekam na adresy  :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
06 kwietnia 2011 17:56
Melduję posłusznie iż dostałam adresy 🙂
Jeszcze nie mam pomysłu na kartki, ale tak jak w edycji na BN, myślę, że będą handmade 😉
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 kwietnia 2011 17:57
Niach niach, też już mam, jutro lecę po kartki  😎
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 kwietnia 2011 18:14
a ja zgłupuiałam - dostałam dwie serie adresów !
1 kwietnia inne a dzisiaj inne...... 😲
a ja zgłupuiałam - dostałam dwie serie adresów !
1 kwietnia inne a dzisiaj inne...... 😲


Żabeczka spoookojnie.Już wyjaśnione...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 kwietnia 2011 18:41
ja już mam  😀 kartki też.
jakie fajne osoby wylosowałam  😎
adresy mam, kartki + mały dodatek do środka też 😀 jutro wysyłam
Moon   #kulistyzajebisty
07 kwietnia 2011 12:28
Zakupiłam dziś kartki, niestety gotowe, będąc w papierniczym jakoś nie miałam weny ani pomysłu, więc pierwsze co zrobiłam to udałam się do wieszaka z kartkami gotowymi.
Jutro pewnie pójdą w świat 🙂
Niestety wysle dopiero w poniedzialek ale priorytetem🙂wiec na bank dotra  przed swietami
no ja jeszcze nie dostałam adresów, mieszkam na wsi, a jak dostane je w weekend, to mam jeden dzień na wysłanie: poniedziałek, co jest lekką lipą. Na tyle wcześnie cała akcja się rozegrała, że każdy miał mieć adresy na dwa tygodnie przed wysłaniem.
Sprawdź gg powinno już dojść. Wszyscy jeszcze dziś otrzymają ode mnie wiadomość PW czy otrzymał adresy liczę na szybką odpowiedź ponieważ chce się upewnić,że nikogo już nie przeoczyłam 😉 Z pytaniami można pisać na gg 22255044 lub PW 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 kwietnia 2011 20:18
Właśnie skończyłam adresować pocztówki. Jutro polecą w świat. Kartki są handmade, życzenia krótkie, ale nie miałam kompletnie weny na pisanie czegokolwiek. Mam nadzieję, że sprawią wszystkich wylosowanym dużo radości  :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
08 kwietnia 2011 15:42
Wysłane!  🏇

może zrobimy też zabawę w wakacyjne kartki re-voltowiczów?  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 kwietnia 2011 15:46
może zrobimy też zabawę w wakacyjne kartki re-voltowiczów?  😁

dobre, dobre🙂 tylko na czym ma polegać?
moje poszły  😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2011 15:52
Myślę że pomysł fajny - na zasadzie pozdrowienia z wakacji
Mozna by było od czerwca do sierpnia wysłac pozdrowienia  dla wylosowanych re-voltowiczów.  👀
wysłane!
jednakże uprzedzam, że mam skłonność do różnych ekscesów z Pocztą, więc teraz tylko się modlę, aby doszło 🙂

Wakacyjne mogłyby byc takie, ze ktoś losuje 3 osoby i przez okres całych wakacji ma im wysłać kartkę, z im dziwniejszego miejsca, tym lepiej 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 kwietnia 2011 18:05
ja jestem za  😅

możemy zacząć nową listę i losować jak dojdą wszystkie świąteczne  😉
Też jestem za ale zastanawiałabym się nad zmianą osoby prowadzącej (z całą osobistą sympatią dla Mraulin  :kwiatek: ), Mraulin ma na to mało czasu, przez to ciężko się kontaktować i dość późno dostajemy adresy.
Myślę, że lepiej by było znaleźć kogoś kto ma czas na losowanie, zbieranie adresów i rozsyłanie ich  🙂
Wczoraj dostałam adresy i jutro wysyłam 2 kartki  😅 trzecia niestety pójdzie 1 dzień po terminie czyli w poniedziałek.
Też jestem za. Alabamka niestety ma racje ostatnio nie mam w ogóle czasu dla siebie tym bardziej na re-voltę.Nie chcę się tłumaczyć dlaczego bo nie widzę takiej potrzeby.Jeżeli tylko chcecie aby całą akcję poprowadził kto inny to ustąpię miejsce. Ale jako,że jeszcze się uczę w wakacje będę mieć wolne czyli dała bym radę sprawnie poprowadzić całą akcje. Decyzja należy do was  😀

Chciała bym poinformować,że niektórzy dostaną 4 kartki.Ponieważ Sivula,która miała wziąć udział w zabawie w ogóle się nie udziela,nie odpisuje,nie wysłała swojego adresu.
Niektórzy też dostaną kartkę ode mnie w ramach ''bonusu'' nie wiem jak to nazwać... 😀

Przepraszam za wszystkie opóźnienia i niedomówienia... 😡

Pozdrawiam Agata  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się