Stajnie w Warszawie i okolicach

lostak spoko 😀 kiedyś może podjadę i obejrzę na żywo.

i wracam do tematu, ma ktoś brzozy?(: albo lepiej - sad?
np. takie?



MsCarmen,
szkoda, ze juz nie jezdze w Pecicach, bo tam mialabys pole do popisu,oj mialabys...😉
Dworek ,staw, sady,park przy dworku. Zawsze zwlaszcza popoludniami myslalam sobie jak jest pieknie w tym parku, zwlaszcza bezposrednio nad stawem i jakie piekne zdjecia moznaby tam porobic
To widok od strony stawu na stara stajnie

to na odwrot-od str stajni na staw


dworek od strony stawu



szkoda, ze nie zrobilam chociaz jakis kiepskich fot parku na pamiatke 😉
Ja mam sad. Taki stary jabłonki śliwy i grusze.
Bandos nie mówiłaś, że masz brzozy! 😀 może się w końcu zgramy na te zdjęcia 😀 i west koniecznie.

kasska o mamo, jaki czad! jest tam jeszcze ta stajnia? jeździ tam ktoś jeszcze?
MsCArmen,
stajnia jest,nie ta przy samym dworku(stara) tylko 'agroturystyka' po drugiej stronie stawu. Czy na teren dworku daloby sie teraz konmi wjechac- nie mam pojecia, wtedy sie dalo, ale tolerancja nowego wlasciciela dworku chyba z czasem troche spadala. Staw ma ta wade, ze poza tym ze jest, to nie ma z niego zadnej korzysci. Nawet jesli udaloby Ci sie naklonic jakiegos konia, zeby do niego wszedl, to bylaby to najprawdopodobniej ostatnia rzecz jaka zrobilby w zyciu, bo wessalby go mul i reszta syfu na dnie  😁
Wiec ogolnie konie sa, ale nie wiem co sie tam dzieje konkretnie 😉 Na volcie bodajze jest A+A z Pecic
(...) Nawet jesli udaloby Ci sie naklonic jakiegos konia, zeby do niego wszedl, to bylaby to najprawdopodobniej ostatnia rzecz jaka zrobilby w zyciu, bo wessalby go mul i reszta syfu na dnie  😁



hahahahahahaha!  😀 o kurcze, ale mnie to rozśmieszyło! :p
no cóż, szkoda (: fajne miejsce...
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
05 marca 2010 22:22
Kasska i MsCarmen nie sadze zeby udalo sie dostac na teraz parku w Pecicach czy tez na teren dookola stawu. Wszystko zostalo zamkniete ogrodzone pancernie i zamkniete na klucz. Stalo sie to prywatna posiadloscia i goscie sa raczej niezbyt mile widziani. A szkoda bo to miejsce mialo urok jak zadne inne i ogromny potencjal w sobie. Az sie prosilo zeby na terene zostaly konie, idealnie tam pasowaly.
Asik ): szkoda... a zna ktoś jeszcze jakiś dworek, gdzie chodzą kunie?
od razu mówię, Łazienki odpadają (:
cieciorka   kocioł bałkański
06 marca 2010 12:58
może stajnia dworek? 🤣
MsCarmen przeczytałam czego szukasz... i okazuje się, że: mam staw, brzozy, ładne zachody słońca, sad. Dworku co prawda nie mam, ale jest 140- letnia bielona wapnem chałupa z drewnianymi okiennicami...  😉
cieciorka   kocioł bałkański
06 marca 2010 15:21
Majorka, właśnie przczytałam twoje ogłoszenie i chciałam je tu zacytować. wiesz, że jest już jedna stajnia sawanka? 🙂
nazwa zapewne nie zastrzeżona, ale może dochodzić do nie porozumień.
bielona chałupa również brzmi ciekawie!
btw. świetny kotuch na avatarze 🙂
Majorka  😍 a gzie to?(x masz jakieś zdjątka?(:
Cieciorka bo to filia "tej" Sawanki - tylko, że wersja typowo pensjonatowa  🤣
cieciorka   kocioł bałkański
06 marca 2010 15:37
aha 🙂 szkoda ze w takiej lokalizacji 😉
ja chcę bieloną chatę! 💃
MsCarmen - mam foty, tylko muszę pozmniejszać  😉
Lokalizacja - jakieś 10km od Grodziska Mazowieckiego, kierunek na Żyrardów.

cieciorka - a myślałam, że ogłoszenia tego typu giną pomiędzy czaprakami  🤣
Rudy kocur nazywa się Sajgon i jest pracownikiem stajni.
no nie żartuj! ja jeżdżę w Musułach koło Grodziska (: jak się nazywa miejscowość?
cieciorka   kocioł bałkański
06 marca 2010 15:54
df- budy michałowskie

Majorka- jak dodasz, ze masz bieloną chatę, to nikt nie przeoczy takiej okazji 😉
mnie zdecydowanie bliżej do tej drugiej sawanki
o mamo, to ja chcę już wiosnę. koniecznie zdjęcia chatki poproszę! 😀
Wysyłam fotę.... jak będzie za duża - poniosę wszelkie konsekwencje 🙂
mega! tylko muszę załatwić strój mazowszanki xD
cieciorka   kocioł bałkański
06 marca 2010 16:50
o rety, marzę o takiej!  💘
jeszcze jak wszystko zakwitnie, albo puch snieżny przykryje!

a teraz bedę się zachwycać w ciszy, bo  🚫
MsCarmen, o brzozy nigdy nie pytałaś 😀

Brzozy mam i jeszcze taki Brzozowy zagajnik



I w środku mamy ładnie 🙂

Witam! Szukam jakiegoś pensjonatu dla źrebaczka w okolicach Warszawy. Może ktoś mi coś poleci?🙂
Mogę polecić Ci 2 małe stajnie: w Drwalewie - pomiedzy Górą Kalwarią a Grójcem. Mały kameralny pensjonat, właściciel ma swoje 2 żrebaki, więc  zrebol mialby też towarzystwo. Stajnia i boksowa i angielska, masa zielonych padoków, dobra opieka i jedzenie. I druga w Grzmiącej - też zielone padoki, przydomowa kameralna stajnia, podobne warunki (indywidulana opieka, super jedzenie). Obie stajnie ogłaszają się na "końskich stronach" ew. mogę podać dokladne namiary.
A propos dojazdu do  Hippici w Słupnie komunikacją to wygląda tak że z dworca wileńskiego autobus chyba 738 dojeżdża do głównej w słupnie i trzeba przejść ok 2,5km oraz dojeżdżają dwa autobusy pod samą hippice i trzeba wtedy przejść ok 100-200m ale nie pamiętam na jakie miejscowości one się kierują
stenka,mogłabyś napisać coś więcej o tej stajni w Drwalewie?Może masz jakieś fotki?
D&A, ja mogę dodać, że stoi tam kilkoro moich znajomych i bardzo sobie chwalą. Ale też zdjęć nie mam.
Dopytuję się,bo jak byłam tam w wakacje i chciałam znaleźć domek dla konia to nie miałam pojęcia,że jest tam jakaś stajnia.W którym miejscu dokładniej?Ile kosztuje pensjonat?
D&A, zdaje się, że 600zł, ale gdzie jest stajnia- nie wiem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się