Stajnie w Warszawie i okolicach

ilovegerman - a może Besthorses w Podolszynie? W Warszawie masz Siekierki niedaleko, ale one chyba też 1000 z małym kawałkiem.

A w ogóle to proponuję skorzystać ze wspomnianej parę postów wyżej wyszukiwarki, zobaczyć, co spełnia warunki halowo-dojazdowe, następnie wyszukać nazwę stajni w wątku i dopiero jeśli nie znajdziesz zadowalających opinii, pytać. Tutaj naprawdę już chyba wszystkie stajnie zostały równo obgadane, w końcu wątek ma ponad 360 stron.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 maja 2012 10:20
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 maja 2012 11:56
Z sggw niezły dojazd na siekierki ale tam pensjonat chyba ponad 1000? 👀
Abigeil88 ja miałam konia w Podolszynie jakieś 1,5roku. Zabrałam go na początku kwietnia więc mam w miarę świeże info o tej stajni😉 Co chcesz wiedzieć?
Misskiedis na SGGW raczej nie ma szans na boks😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 maja 2012 12:09
A gdzie ja piszę że boks na sggw? 😲 ilovegerman pytała o stajnie z dojazdem Z sggw a do Siekierek jest jeden autobus
Sory zamotałam się i nie doczytałam😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 maja 2012 12:21
Spoko, może jakbym napisała Siekierki z wielkiej litery to byłoby czytelniej choć tez pewna nie jestem 😁
Jakos te siekierki szału nie robia, przynajmniej ze zdjec, ale moze na zywo wyglada to lepiej 🙂 a wie ktos po ile tam pensjonat? 😉
Happiowa   córka grabarza
09 maja 2012 12:44
KJ CHROBRY to nędza, jak byłam, to prawie się popłakałam, jak widziałam, co tam się działo 😕 nikomu nie polecam.
Jakos te siekierki szału nie robia, przynajmniej ze zdjec, ale moze na zywo wyglada to lepiej 🙂 a wie ktos po ile tam pensjonat? 😉


Na żywo wygląda gorzej, a pensjonat kosztuje 1100zł.
Dzieki za szczerosc 😀 takze szukam dalej...
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
09 maja 2012 14:51
Warszawiacy, mam prosbe!  :kwiatek: W zwiazku z tym, ze planuje studia w warszawie, czas rozejrzec sie za stajnia dla mojego koniska (walach). Czy moglibyscie polecic jakies stajnie najlepiej w warszawie lub z dobrym, szybkim dojazdem z sggw? Interesuje mnie stajnia koniecznie z hala no i najlepiej do max. 1000 pln 🙂 co myslicie o pgr bródno, Kj chrobry (?)? Znalazlam je w katalogu, ale nic nie slyszalam... Moze jakies inne propozycje? Pomozcie!  :kwiatek:

PGR ma ceny takie: maluch boks ( standardowe rozmiary- kwadratowy) kosztuje chyba 800, a duży 1200, ale ja odradzam ta stajnię... Połowę zajmuje policja, prezes jest jaki jest i już nię będę się o ńim rozpisywać, bo szkoda na niego słów. No i mieszkam w okolicy, więc mniej wiecej wiem co się dzieje + jakieś 6 lat temu przestałam tam jeździć, a jeździłam 3 lata, a jak pojechałam na 1 jazdę 5 lat temu to się zalamalam tym co zobaczyłam....
sandakanowa nie, wszystkie boksy w pgr kosztują teraz 1200 zł.
Anderia   Całe życie gniade
09 maja 2012 16:23
Mo B. nigdy nie przestanie mnie zastanawiać, za co taka cena...
amnestria   no excuses ;)
09 maja 2012 16:27
Jak to za co? Za lokalizację. Cóż z tego, że są stajnie pod Warszawą, za dajmy na to 800-900 zł, jak trzeba dołożyć dobrych kilka stów za paliwo 🙁
Dokładnie. Sama rozważałam Siekierki z ceną 1200, co mogłabym sobie tam śmigać autobusem spod pracy. Teraz do pensjonatu dochodzi mi 400zł lekką ręką za same dojazdy.
Jakby ktoś miał pytania o Podolszyn (besthorses) to zapraszam do mnie na PW🙂 Obecnie tam stoję z koniem i jestem bardzo zadowolona.
Ilovegerman ale PGR Bródno to chyba jeden z najgorszych możliwych wyborów jeśli chodzi o dojazd. Pomijając już jakość stajni między SGGW a Bródnem musisz jechać przez całe centrum miasta przez 3/4 Warszawy co w godzinach 12-19 jest bardzo trudne i mimo iż odległość niedaleka to zmarnujesz minimum godzinę na dojazd. Proponowałabym szukać po piaseczyńskiej stronie Warszawy, może okolice Janek, Konstancina ale zdecydowanie nie przebijanie się na drugą stronę Wisły. wiem co mówię bo sama muszę się przeprawiać przez most i nie jest to ciekawe. Niestety dobre stajnie w tych okolicach powyżej 1000 zł
ga są dobre stajnie w okolicach piaseczna za mniej niż 1000, np Podolszyn gdzie ja stoję albo rodzinna stajnia - Poster. Miesięcznie 900zł. A wszystko jest - hala, czworobok, parkur, pac, padoki, latem pastwiska, karuzela, myjka
no proszę a ja byłam pewna że poster już powyżej 1000. Zresztą nawet w stajni niewiele powyżej 1000 zł ale z dobrym dojazdem jest ogromna oszczędność czasu i pieniędzy więc czasem warto to głębiej przemyśleć
Ale skoro stoisz w Podolszynie to pls powiedz mi czy dobrze otwiera się ich strona? Ja pomimo doinstalowania wtyczek nie mogę na nią wejść :/
ga z dobrym dojazdem na bródno to jest tak, że ja na przykład i kilka jeszcze innych osób mogło przyjść do konia na piechotę czy przyjechać sobie w 10 minut rowerem, 1-2 przystanki autobusem z domu, podjeżdża tam sporo autobusów... Dojeżdżałam tam w góra 10-15 minut, moglam być zawsze. A do teraźniejszej stajni jadę 2 h przynajmniej, w godzinach 2,5h...
ga bez problemu wchodzę na ich stronę.

No tak ale np do Podolszyna dojeżdża komunikacja miejska i jedzie się max 50minut autobusem. Czyli w dojazdach można miesięcznie zmieścić w tych 100zł. Do postera z resztą też tylko tam dłużej się jedzie.
cieciorka   kocioł bałkański
09 maja 2012 20:25
Mo B., przeniosłaś się do Centka?
kujka   new better life mode: on
09 maja 2012 20:31
Mo B., przeniosłaś się do Centka?


haha tak to brzmi!

Bo do Iskierki to 45 min pociagiem ze srodmiescia sie jedzie. serio masz ponad godzine do centrum? na pewno mieszkasz w Warszawie?? 😉
Hej,
Czy byliby chetni na domowy pensjonat, chow bezstajenny, Bartniki k. Skierniewic?
Nadżafowa 50 minut busem - jak la mnie super, może i to prawie godzina ale dojazd tani i można sobie w międzyczasie coś porobić - zazdrość mnie zżera bo ja jeżdżę z 1,5h z pracy do stajni - ale przec załą Wawę i jeszcze jakieś 30km dodatkowo 😉

Mo B. 2 przystanki to można spokojnie pieszo chodzić.... ale mam dziwne wrażenie że z SGGW na Bródno nie ma 2 przystanków, a o takiej sytuacji właśnie mówimy

emptyline   Big Milk Straciatella
09 maja 2012 23:54
ga, łap stajnię, która ma dojazd z wilanowskiej, albo wręcz z dolinki służewieckiej 🙂 Ja do Encanto z SGGW jechałam 45minut.
Cieciorka nieeee, do Iskierki.
kujka Mam bardzo kiepskie połączenie do Centrum z domu , niby ponad pół godziny, ale trafiam mocno za wcześnie bądź mocno za późno na pociąg. I te 45 minut pociągiem to jest w bardzo dobrym wypadku, kujko.
cieciorka   kocioł bałkański
10 maja 2012 08:44
Mo B., aaa, bo widziałam foty z jakichś konsultacji, więc pomyślałam, że już na stałe 🙂
w Huzarze w najbliższą sobotę organizowana jest I Mazowiecka Giełda Sprzętu Jeździeckiego
[[a]]http://www.kjhuzar.pl/GIELDA%20JARMARK%20KONSKI.htm[[a]]

jest okazja pozbyć się niepotrzebnego sprzętu, zamienić lub coś taniej kupić :-)

ps. przekażcie proszę info wśród znajomych
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się