Stajnie w Warszawie i okolicach

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 maja 2012 20:47
demon, ja byłam w tygodniu i zawsze był syf w boksach.
hmm tego sie obawiałam  🤔, niemniej nadal jestem ciekawa czy to jedyny minus.
40min masz na brodno?  🤔
Dramka z Bródna wyniosłam się prawie 2 lata temu  i skąd myśl, że tą stajnie mogłabym ubóstwiać  🤣
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
12 maja 2012 22:33
Dramka z Bródna wyniosłam się prawie 2 lata temu  i skąd myśl, że tą stajnie mogłabym ubóstwiać   🤣


hahah Bródna nie można raczej ubóstwiać xd mieszkam 5 min. drogi na piechotę i jakoś niczym ta stajnia mnie nie zachwyca... jak jeździłam tam te 6 lat temu było o niebo lepiej niż jest teraz xd
Halo dzięki 😉 tego się obawiałam... Rolnika to ja nawet mam jednego, co by chętnie mojego konia przytulił, ale chyba jednak nie tego szukam  😉
Nasturcja-Renata nie musi być koniecznie w tych okolicach, po prostu tam mam działkę i zawsze miałabym gdzie przekimać 😉 Ale zakolej ranch też sprawdzę, dzięki  :kwiatek:
halo stajnia o której piszesz w Garwaczu nie jest tylko dla emerytów.
Obecnie jest tam sporo koni fundacyjnych(Centaurusa chyba)
Znam tą stajnie i pana Janka, dzisiaj chyba tam będę.
Libella jesienią mogę ci przyjąć (buduję drugą stajnię)mieszkam koło Wyszogrodu.
Pozdro.
Masz pw 🙂

Dramka z Bródna wyniosłam się prawie 2 lata temu  i skąd myśl, że tą stajnie mogłabym ubóstwiać   🤣


Twój awatar mi się cały czas kojarzy z Bródnem  😜
Libella, zapytam znajomych, ale o ile się orientuję, to tam gdzie bardzo niska cena, tam z opieką problem. U "nas" jest 550, ale pastwisk niema, tylko duże, nadal trawiaste padoki.

halo zgadzam się z Tobą że jak niska cena to opieka marna , a to dlatego że jak ktoś oferuje niską cenę to aby zarobić musi wziąć na pensjonat więcej koni . Jak weźmie więcej koni to poza karmieniem , sprzątaniem boksów , wypuszczaniem na padok na nic innego nie starcza mu czasu.
Sama mam pensjonat i 6 koni cena powiedziała bym średnia jak na polskie warunki ale dzięki temu dla każdego konia mam czas.
kaloe, owszem, o to też chodzi. I są jeszcze dwie wersje - jest tanio, więc zagraża bankructwo, jest tanio - więc właściciel ma nierówno pod sufitem 🙂. I jeszcze takie kwiatki jak współwłasność - ktoś kieruje się pasją, ktoś chciałby jednak zarobić. No i "okoliczności życiowe", których nieoczekiwany? przebieg czyni sytuację w tanich miejscach niestabilną, typu jest sobie koniarz, kierujący się pasją, doświadczony... no i... umrze 🙁 albo zachoruje.
I tak co stajnia (w naszych okolicach) to któryś z tych przypadków ma miejsce.
[quote author=Libella link=topic=46.msg1399489#msg1399489 date=1336817596]
ElaPe nic się nie stało 😉 Od dłuższego czasu już rozważam różne opcje - między innymi oddanie konia na łąki.
A na Bródno przeprowadziłam się, żeby mieć do konia bliżej, puki jeszcze na nim jeżdżę.
w PGR stoicie? ;>
[/quote]

Dopiero zobaczyłam wiadomość, tak, stoimy w PGR
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
13 maja 2012 18:06
[quote author=sandakanowa link=topic=46.msg1399873#msg1399873 date=1336844369]
[quote author=Libella link=topic=46.msg1399489#msg1399489 date=1336817596]
ElaPe nic się nie stało 😉 Od dłuższego czasu już rozważam różne opcje - między innymi oddanie konia na łąki.
A na Bródno przeprowadziłam się, żeby mieć do konia bliżej, puki jeszcze na nim jeżdżę.
w PGR stoicie? ;>
[/quote]

Dopiero zobaczyłam wiadomość, tak, stoimy w PGR
[/quote]
O to blisko mnie 🙂 mieszkam 5 min. Na piechotę z tamtąd 🙂
No ja na piechotę jakieś 15 😉
To zapraszam w odwiedziny 🙂
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
14 maja 2012 19:04
No ja na piechotę jakieś 15 😉
To zapraszam w odwiedziny 🙂


no pewnie jakoś wpadnę niedługo ogólnie zobaczyć co tam się dzieje 🙂 ze szkoły też mam blisko, bo chodzę na Krasiczyńską 🙂
Orientuje sie ktos co to za konstrukcja powstaje na tylach ujezdzalni w Agmaji ? Dobudowuja boksy ?
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
16 maja 2012 11:20
Mnie tż to zastanawia 🤔
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
16 maja 2012 13:26
Lonżownik, on tam już "staje" od pól roku 😉
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
16 maja 2012 13:32
ale oni mają już lonżownik xd a z resztą niech robią co chcą xd według mnie przydałby się tam chociaż jeden padok trawiasty....
LatentPony   Pretty Little Pony :)
16 maja 2012 15:45
Jeden lonżownik już jest, ale teraz budują kryty lonżownik. Niestety zabrali przez to kolejny padok.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
16 maja 2012 16:13
sandakanowa, Bo to jest kryty. Tzn to będzie takie kwadratowe coś z tego co wiem.
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
16 maja 2012 16:46
A No chyba, że tak.... Ale i tak lepiej mieć więcej padoków niż lonżowników czy ujeżdżalni....
Anderia   Całe życie gniade
16 maja 2012 16:48
A najlepiej mieć stajnię, co do której ma się pewność, że się zaraz nie rozpadnie  🤣
Czy ktoś z Was korzysta/korzystał z treningów oferowanych w ogłoszeniach re-volty?
Znalazłam w mazowieckim: koniczka, lets-go, koniesportowe, kajpo, polowka.
Szukam kogoś, kto 1. zacznie z rekreantem od pożądnych podstaw i poprowadzi dalej, nie słodząc jaki jeździec jest fantastyczny i koń och i ach, 2. nie stosuje tysiąca patentów na konia, nie wymaga jazdy na kontakcie z końską brodą przy klatce piersiowej, 3. jest dyspozycyjny i nie przekłada treningów, bo coś mu wypadło, 4. nie skrzywi się na trenowanie jeźdźca rekreanta na koniu rekreancie :-)
a w jakiej części Warszawy szukasz?
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
17 maja 2012 10:20
Small Bridge zobacz co Koniczka dokonała ze swoim chłopakiem (jest gdzieś jej filmik od podstaw do teraz) i ... Generalnie POLECAM. Co do koni i jeźdźców rekreantów to pracuje z moją b. dobrą znajomą: koń rekreant a koleżanka westowiec - pracują klasycznie. Dodatkowo cena też nie zabija.  😀
Czy ktoś był kiedyś na zawodach w Łazienkach?
ja byłam, ale na skokach 🙂
wszystko fajnie zorganizowane, nie narzekaliśmy. koleżanka pierwsze zawody jechała i bardzo sympatyczne wrażenia miała 🙂
tylko trochę ciasno na "parkingu dla koniowozów".
no i duuużo ludzi - więc taka trochę nowość dla koni, nawet na sam plac konkursowy trzeba było przejechać przez tłum, ale nie było dramatu - ludzie dzielnie ustępowali miejsca 🙂
Ja się zajmuję głównie "ambitnymi rekreantami", tudzież "zawodnikami amatorami" którym zależy na solidnych podstawach do dalszej drogi 😉
Nie wiem czy na re-volcie wypowiada się któryś z moich klientów, ale mogę dać kontakty do uzyskania referencji. Sama wyciągałam konie z rekreacji żeby móc na nich startować. Jeździłam konie ludziom mniej świadomym i doświadczonym, żeby były bardziej jezdne w tereny czy plumkanie na placu a jednocześnie mogły przejechać czworobok co najmniej P (Taki właściciel nawet nie był świadomy tego co jego koń potrafi 😉 )
Zapraszam na PW po inne szczegóły
Small Bridge zadała super pytanie! ja tez chętnie dowiedziałabym się więcej o trenujących z re-volty  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się