Stajnie w Warszawie i okolicach

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
17 maja 2012 15:44
SmallBridge ja jeżdżę z Koniczką i jestem na tak 😎 Czuwa nad nami od kiedy mam swojego konia, podejście ma bardzo indywidualne. Drago nie jest łatwym koniem, a ja nie jestem łatwym człowiekiem, oboje jesteśmy specyficzni, więc mało kto by miał do nas tyle cierpliwości 😉
I zdecydowanie nie słodzi 😁, ale wszelkie uwagi, komplementy itp. mówi bardzo rzeczowo i szczerze.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi tu i priv  :kwiatek:

Sprecyzuję okolice. W chwili obecnej Nasielsk/Pułtusk. W niedalekiej przyszłości Leszno/Puszcza Kampinoska.
Czy możecie polecić jakąś stajnię w okolicy Białołęki, gdzie mają rekreację na przyzwoitym poziomie? Najchętniej żeby mieli też kuce.
W Ostoi przy modlińskiej, mogę podać tel do prowadzącej jazdy na kucykach
To poproszę  :kwiatek:
poszło pw  😀
ja byłam ostatnio w Ostoi to powiem, że fajnie tam jest, ale radze zapytać o panią Anię i jej konia Cystę 🙂 bardzo fajna pani i cudny koń, fajnie ujeżdżony, więc powinno się dobrze współpracować. prowadzi na tym koniu jazdy rekreacyjne z tego co widziałam, ale pewnie można sie dogadac o jakis trening.
Cysta to koń prywatny i owszem prowadzi na nim jazdy ale pytanie było o kuce..
Już załatwione. Dziękuję  :kwiatek:
Cysta to koń prywatny i owszem prowadzi na nim jazdy ale pytanie było o kuce..


wiem, przeczytałam, ale stwierdziłam, że ta informacja też sie przyda  😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
20 maja 2012 22:38
Na Białołęce jest też Huculski Raj. Są zarówno duże konie jak i hucuły.
Orientujecie się która stajnia w powiecie wołomińskim ma dobrych instruktorów. Chodzi mi o takich którzy poprawią moje błędy techniczne, ponieważ jeżdżę ok 6 lat a teraz miałam ze 2 lata przerwy a błędy mam naprawdę wielkie. Chcę znowu zacząć jeździć i trenować skoki, ale pod okiem dobrego trenera. Trochę wypadłam z końskiego świata i nie za bardzo orientuje się co gdzie i jak...:/ z tego co wiem KJ Humorek cieszy się dobrą opinią, a jak jest tam z treningiem skokowym. ???🙂🙂
justa0073, polecam stajnię Wierzbowy Gaj z Mokrym, obok Radzymina, bardzo dobre konie, instruktorzy, nie jest to masówka jak gdzieniegdzie.
A jeżeli chcę zacząć karierę skokową to będzie dobry pomysł jak będę jeździć na stajennych koniach i jakiś dobry trener nauczy mnie jak narazie jazdy technicznej??? Kurcze bo chciałabym w przyszłości kupić własnego konia albo wydzierżawić. Czy to będzie dobry pomysł czy lepiej zaczekać??
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 maja 2012 13:25
Często osoby mające prywatne konie prowadzą na nich treningi. Może skoro interesuje Cię jazda typowo skokowa, która ma Cię rozwijać, to dobrze byłoby poszukać właśnie takiej osoby?
Wie ktos już oficjalnie co to za stajnia z tymi domkami o której już kiedys była mowa?  👀
w Kępie Oborskiej czy jakos tak, bo ostatnio widziałam zdjęcie i wygląda super  😀
http://realizacje.gillmet.com.pl/index.php?podalbum=21
emptyline   Big Milk Straciatella
21 maja 2012 19:04
ideczerwcowa, jakież to dziwne. Ciekawe na jakiej zasadzie ma funkcjonować, ale podoba mi się bardzo.


W Encanto powstał, mały bo mały, ale zielony, trawiasty padok. Yeah!
z tego co wyczytałam w wątku to polega to na tym, że w jednym domku stoją cztery konie  😉
tu mam zdjecie z google maps
idaczerwcowa, prywatna pensjonatowa stajnia bez wstępu dla obcych.
Burza dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:
a wiesz może do kogo należy (trener ?klub? zawodnik?) czy to typowo własna "dla kaprysu" ?  😉
Chyba stacjonuje tam Klara Kostrzewa zawodniczka skoków.
Wiem ale myślę, że jeśli właściciele chcieliby się reklamować co czyje i dlaczego to umieściliby informacje. 🙂
Burza fakt, w takim razie dziękuję za poprzednią informacje  😉 :kwiatek:
Cedryk mhm dzięki  :kwiatek: no ale już nie wnikam jak to prywatne  🙂
idaczerwcowa jeśli interesuje cię sam ośrodek w sensie pensjonatu bądź jakieś dane techniczne  😉, zawsze możesz podjechać i porozmawiać.
Cedryk pewnie bym tak zrobiła aczkolwiek z tego co pisze Burza to zamknięte dla obcych  😉
Może i tak, ale jest takie powiedzenie " wszystko jest kwestią ceny "  😉
Cedryk hahahah  😀
najważniejsze, że już wstępne informacje mam, aczkolwiek jak będzie potrzeba to będę się dowiadywać jeszcze z samego źródła  :kwiatek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 maja 2012 20:28
Korzystając z przepięknej pogody dosiadłam stalowego rumaka na pedały i dogalopowałam do stajni przy ul. Podleśnej koło Parku Bielańskiego - na Bielanach.



Widok na ul. Podleśną i dalej ul. Lektykarska na ktorej miści się biuro PZJ



wejście



stajnia





Przed stajnią



Ujeżdżalnia







wokół stajni kawałek Parku po którym można jeździć bo należy do AWFu.
emptyline   Big Milk Straciatella
21 maja 2012 20:32
Ceny, nie powiem, dość konkretne.
A za pensjonat ile sobie życzą?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się