Stajnie w Warszawie i okolicach

Sprawa dość nietypowa, szukam pensjonatu ale... dla prosiaka.

Może słyszeliście czy gdzieś w okolicach Warszawy (tak naprawdę cała Polska wchodzi w grę, ale najchętniej tutaj) istnieje pensjonat, w który przyjmą prosiaka? Może gospodarstwo agroturystyczne? Mini zoo?
p., napisz do mnie pw myślę że da się coś zrobić
[quote author=haruś link=topic=46.msg1763651#msg1763651 date=1367397523]
Dawraziowa, jak ten rudy co tam stał przez cały weekend, został oddany do rekreacji, to gratuluję źródła informacji 😵
[/quote]

Dzisiaj dowiedziałam się, że ten rudy stał na myjce, cały czas myślałam, że mówicie o kucu, którego ja widziałam jak stał na myjce, która była zagrodzona 2 belami siana i uwiązem. Najwyraźniej nie zdarzyło się to raz tylko dzieje notorycznie..

EDIT: powiedziałabym o tym więcej, ale niestety są to sprawy prywatne i nie ma prawa tego mówić.. Ja już wiem o co chodzi...
Wczoraj przejeżdżałam autem nad Wisła na odcinku Konsancin-Wilanów i zobaczyłam nową stajnię. Stajnia z ładną trawą, otulona drzewami, w sumie to ledwo ją zauważyłam. Stajnia znajdowała się w mejscowości Okzeszyn. Ktoś coś wie?
Nie była to stajnia w Czernidłach ani ta tuż przy wale z domkami dla koni.

Edit: znalazłam nawet na googlowej mapie... Widać że jest czworobok i plac do lonżowania



Jesli zamiast stajni byly takie male domki to to jest stajnia Klary Kostrzewy, i tam raczej nie ma pensjonatu, chyba ze przez znajomosci.
emptyline   Big Milk Straciatella
01 maja 2013 21:22
ciuciu, czytaj ze zrozumieniem.

PS: Ile się idzie do Milusina od pociągu?
Anaa, ms konik, dzięki za odp. Jakieś info znalazłam też w necie :-)


PS: Ile się idzie do Milusina od pociągu?


Idąc różnymi skrótami od stacji Sulejówek Miłosna mnie wychodziło około 20 minut szybkim krokiem.
szukam stajni za max 750 zł z dojazdem ztm,
trawiastymi padokami i dostępem do siana24h
strona warszawy jest mi obojętna
to equicare już ci nie pasuje? 😉
nie Equicare mi jak najbardziej pasuje i na całe szczęście nie aktualne. po co ten ironiczny ton?
wrzuć na luz dziewczyno, po prostu byłam ciekawa, cóż takiego się stało że szukasz nowej stajni. pamiętając, jak wychwalałaś equicare (które jak z tych opowieści wnioskuję spełnia wymagania, które podałaś w swoim poście wyżej), tak bardzo, że aż leciały hejty na inną stajnię, w której nie ty osobiście stałaś a właścicielka/dzierżawczyni jak zwał tak zwał equicare.
tym bardziej, ze w moim środowisku krążą rózne opinie o tej personie, wiec pomyślałam że może w koncu sie potwierdziły 😉
archeo, a może wiesz, jak najsprawniej dojechać do Dragona ZTM?
wrzuć na luz dziewczyno, po prostu byłam ciekawa, cóż takiego się stało że szukasz nowej stajni. pamiętając, jak wychwalałaś equicare (które jak z tych opowieści wnioskuję spełnia wymagania, które podałaś w swoim poście wyżej), tak bardzo, że aż leciały hejty na inną stajnię, w której nie ty osobiście stałaś a właścicielka/dzierżawczyni jak zwał tak zwał equicare.
tym bardziej, ze w moim środowisku krążą rózne opinie o tej personie, wiec pomyślałam że może w koncu sie potwierdziły 😉


ciężko wyluzowac jak takie rzeczy piszesz... prędzej możesz mieć źle opinie o tej personie która takie głupoty wylgaduje o właścicielce/dzierżawcy.  cóż widze że nowinek szukasz i dawno zakończony temat gustów rozkopujesz
dar, ja nie archeo, ale do Radzymina dojeżdża 738, jedzie przy wileńskim i metro ratusz arsenał, a dalej nie wiem. Dalej albo na piechotę, albo jakiś bus ponoć jest 😉
Przepraszam drogich re-voltowiczów, ale co to za stajnia?

http://konskijarmark.pl/pensjonaty/przyjme-konia-w-pensjonat-sulejowek-k-warszawy-s583.html

🤔 🤔 😲

Czy komuś tutaj przypadkiem jednego zera nie zabrakło?
Soraya czy ja wiem cena za boks i użytkują konia... jak dla mnie nie za cikawe
soraya zauważyłaś, że w tym ogłoszeniu jest info, że chcą używać konia wstawionego do nich, do jazd, dlatego taka cena.
Stajnia gdzie koń może zarobić na siebie  😁
archeo   Bo warto :D
02 maja 2013 18:19
dar jak Nirv już napisała 738 z Arsenału (lub PKS'y z Wileniaka) dojeżdża do Radzymina. Potem albo jakieś 15 minut z buta lub busiki, które jeżdżą po Radzyminie (żeby do Dragona dojechać trzeba wsiąść w ten jadący do wioski Opole)

Jest też linia kolejowa z Gdańskiego ale nie mam pewności czy osobowe jeżdżą.

A T poszedł dziś po obiedzie na dwie godzinki na trawę  😍. Jutro pójdzie już na dłużej. I chyba zaczniemy wchodzić w etap źrebnej klaczy 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
03 maja 2013 01:39
archeo, hmmm, busików nie ogarnęłam, codziennie chadzam z buta z 738 😉
archeo   Bo warto :D
03 maja 2013 08:27
Nie znam ich rozkładu ale na pewno są ponieważ często na naszym podjeździe sobie przystanek robią
Pamiętam, że ktoś kiedyś wspominał, że w stajni Mariew pod Kampinosem są ładne pastwiska. Prawda to?  👀
Możecie polecić jakąś sympatyczną, bezpieczną, profesjonalną i niedrogą rekreację dla dwóch pełnych dobrej woli, ale rozpuszczonych jak dziadowskie bicze małych dziewczynek - z dobrym dojazdem z Placu Wilsona..? Znajomy chce swoje córki posłać na jazdę, obiecałem coś mu polecić...  👀
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
05 maja 2013 18:27
jkobus, Sabat w Nowej Wsi, dojazd wkd 🙂 spędziłam tam weekend, mój znajomy to prowadzi, od innego znajomego przyjdą konie, które znam - polecam całym sercem
Sabat to stary Talarek? Jeżeli tak to jestem ciekawa jak nowi właściciele zaaranżowali teraz ten ośrodek. Robili jakieś remonty? Bo te stajnie to się tak sypały, że hej.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
05 maja 2013 21:25
Szaga, podjedź i sama zobacz 🙂 generalnego remontu raczej nie było, ale bardzo dbają.
Wybaczcie, nie chce mi się kopać całego wątku. Jadąc A2 z Pruszkowa, mniej więcej koło Grodziska mija się po lewej stajnię w budowie - wygląda na dość duży obiekt, ale ilekroć tamtędy przejeżdżam, nic się tam nie dzieje. Czy ktoś wie, co to za stajnia? I jakie są jej losy?
Co to za stajnia w Kozerach <?> za Grodziskiem z halą i karuzelą za 600zł? 🤔
emptyline   Big Milk Straciatella
06 maja 2013 14:24
Stajnia należy do Tomasza Pyla. Tyle wiem, byłam tylko przejazdem.
To jest ta stajnia Kozerki, która teraz poszła w dzierżawę? nazwisko widziałam w ogł.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się