Stajnie w Warszawie i okolicach

ale Ty pytasz o naukę jazdy? Bo ten wątek dotyczy tylko pensjonatów.

spytaj tu: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,67378.0.html
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
26 czerwca 2013 13:14
może trzeba zmienić tytuł tego wątku na Pensjonaty, bo stajnie jest mało sugestywne?
famka   hrabia Monte Kopytko
26 czerwca 2013 13:45
albo na  "stajnie i pensjonaty"
amnestria dzięki, spróbuje. faktycznie może zmieńcie, bo myślalam, ze to ogolnie o stajniach 😉)
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 czerwca 2013 14:23
Kochani, pilna sprawa. Czy ktoś z warszawiaków ma do pożyczenia przyczepę w piątek na jakieś 3 godziny? 
macie jakieś opinie o Warce ?
Czy ktoś wie ile kosztuje pensjonat w Siedliskach?
Mo B., na pewno arivle
macie jakieś opinie o Warce ?

Mamy. Pozytywne.
paa a jak trenerzy ? polecasz ?
emptyline   Big Milk Straciatella
28 czerwca 2013 23:16
Mo.B, olq będzie wiedziała. Coś koło 1000-1200.
Orientuje się ktoś jak (i czy) osoba niezmotoryzowana może dojechać do KS Celbant?
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
29 czerwca 2013 23:08
MeLady, z tym może być problem... z tego co widziałam i wiem, bez auta lub dobrej duszy, która wyjedzie po Ciebie spory kawałek do Leszna, kiepsko ..
stoi ktoś w Klaudynie? Miałabym kilka pytań na pw 🙂

Moja znajoma trzyma konia w Klaudynie. A co konkretnie chcesz wiedzieć?
MeLady, z tym może być problem... z tego co widziałam i wiem, bez auta lub dobrej duszy, która wyjedzie po Ciebie spory kawałek do Leszna, kiepsko ..


No trudno, liczyłam się też z taką odpowiedzią. Dziękuję  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 czerwca 2013 19:08
Uprzejmie donoszę, że Bajardo od sierpnia zaczyna oficjalnie z powrotem działać jako pensjonat 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
30 czerwca 2013 19:10
Wow!! Ale szybko! Extra, gratuluję!
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
30 czerwca 2013 19:31
do KJ Celbant bez samochodu ... ciężko dojechać. Ale zawsze pozostaje dłuuuugi spacer 😉
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/16557?q=&kategoria=&lokalizacja=&widok=0&strona=2
Marki
Czy to jest ta stajnia, gdzie kiedys nie bylo pensjonatu, a jedynie jazdy rekreacyjne ?
emptyline   Big Milk Straciatella
30 czerwca 2013 22:53
baba_jaga, ładnie to wygląda.

Koniczka, super wiadomość!
Koniczka!!!, szkoda, że nie mogę kliknąć lubię to 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
01 lipca 2013 10:26
Koniczka, od razu widać, gdzie jest świetna organizacja 🙂 na pewno byli, obecni i przyszli pensjonariusze wyboru takiej stajni nie żałują/nie będą żałować

baba_jaga, ciekawe to nowum, pytanie, jak tam dojechać bez kółek? jaka cena i czy właściciele ok...?
Z dojazdem chyba nienajgorzej, dosc blisko od drogi na radzymin, wiec pewnie osiedlem kilka minut sie idzie od przystanku. Z ciekawosci podjade i zobacze. Mam rzut kamieniem do tej stajni 😉
Z rzutu satelitarnego widac nawet kawałek łąki. Stajnia jest przy samej cegielni.
baba_jaga Mieszkam bardzo blisko tej stajni.
Niegdyś była to typowo prywatna stajnia, nastawiona na małą hodowlę.

Obecnie przekwalifikuje się na pensjonat dla koni. Cena to 700-1000zł.
Dojechać można każdym autobusem kursującym do Marek (718, 805, 738) należy wysiać na Al. Piłsudskiego na przystanku Pustelnik i stamtąd ok 10-15min pieszo.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
01 lipca 2013 11:12
tuch, blisko, ale jak 1000 bez hali to chyba przesada...
700zł to cena standard: boks, wyżywienie.
Cena 1000zł to tak zwany full wypas z dodatkowymi bajerami dla leniwych: czyszczenie kopyt, kowal co 8tyg, szczepienia, odrobaczanie, lonżowanie. Czyli dla osoby, która ma mało czasu a chciałaby żeby koń był zadbany, właściciel wykonuje dodatkowe usługi.
melduję nieśmiało, że będę przejazdem w warszawie i jeżeli mogę, to chętnie bym kogoś odwiedziła 😉 jestem użyteczna, porobię zdjęcia, jak się mnie wyposaży w aparat, mogę też przynieść ciastka  😀
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
02 lipca 2013 19:29
Szukam osób, które stacjonują w okolicach Mińsk Mazowiecki - Otwock - Kołbiel
Mniej więcej z pensjonatów i okolic: http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁52.12674385964287,%2021.440505981445312)/odleglosc:20
:kwiatek:
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 lipca 2013 21:56
Mehari ja na co dzień stacjonuje jakieś 5 km za Stanisławowem (w stronę Dobrego) u forumowej -Agi- jakby coś pisz na pw

Dokładnie tutaj 😉 http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/14541?q=&kategoria=5&lokalizacja=6&widok=0&strona=2
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
02 lipca 2013 22:22
bjooork, Agi już napisała do mnie 😉
Dziękuję 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się