Stajnie w Warszawie i okolicach

Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
14 sierpnia 2013 14:22
Bardzo możliwe, że to ta. Wiesz coś może?🙂
Happiowa   córka grabarza
14 sierpnia 2013 15:52
napisz do LIDIA902, ona powie Ci wszystko  😉
[quote author=kasiakliczkowska link=topic=46.msg1850135#msg1850135 date=1376475341]
Problem w tym, że właściciel stajni jest na pierwszym od 10ciu lat 7 dniowym urlopie i nie chcemy mu go zepsuć. Jednak obawiam się, że bez interwencji jakiejś organizacji z zewnątrz się nie obejdzie- ma ktoś doświadczenia tego typu?
     


Proponuję: poinformować że prowadzenie jazd na prywatnym koniu w cudzej stajni wymaga zgody wlaściciela stajni i do czasu jego powrotu z urlopu nikt inny nie ma prawa zezwolić na takie jazdy.
Po powrocie własciciela - poinformowac że konie chodzace na terenie stajni pod klientami są wizytówką stajni i własciciel nie godzi się na to, aby kon w złym stanie kondycji był na jego terenie udostępniany pod siodło, bo taki koń przynosi ujmę dobremu imieniu stajni. Po tym, jak koń sie poprawi - mozna wrócić do tematu prowadzenia jazd.

Z takimi osobami najlepiej zdecydowanie krótko, prosto i konkretnie.
[/quote]
tak własnie uzgodniliśmy z resztą grupy i z córką właściciela. Po kłótni z jednym z pensjonariuszy pani chyba zaczęła myśleć, bo nawet zamówiła dentystę dla kobyłki na piątek.
oczywiście, że opowiem 🙂 przy stajni co prawda jest hala, ale tenisowa
Witajcie, szukam informacji o stajni Czernidła, czy może ktoś zechciałby napisać parę słów? Chyba, że polecacie inną stajnie w okolicach Konstancina (hala, padoki, teren mile widziany).
wifi, w czernidłach stoi ciuciu1 ale chyba nie jest zadowolona.
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2013 06:50
wifi, Siedliska.
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
16 sierpnia 2013 07:31
A ja trochę z innej beczki: potrzebuje porady warszawskich koniarzy : 😍 😍 😍
Szukam w stolicy stajni, prowadzącej "z glową "rekreację dla dzieciaków. Znajomi z W-wy maja 8 i 5-latkę;młodsza stępem na kucu zaczyna coś ćwiczyć a starsza jeździ na lonży i anglezuje bez wodzy na duzym koniu. Rokuje fajnie i dobrze by było, aby kontynuowała naukę także w sezonie halowym a nie tylko w wakacje 🙂. Chodzi mi o ośrodek, gdzie rozsądnie podchodzi się do nauki dzieci, bez parcia na siłę na sport czy kupna konia ( "...bo na swoim będzie łatwiej..." itp), bez zastępu z kilkunastoma końmi na ogonach, gdzie uczą konia czyścic, siodłać i SZANOWAĆ. Może cos poradzicie 🙇 🙇 🙇
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
16 sierpnia 2013 09:11
Podziękować  😅 😅 😅
wybrałam sobie kilka i przekażę bezposrednio zainteresowanym 🙇 🙇 🙇
Emptyline - niestety Siedliska odpadają, teraz stoją tam sami "sportowcy" i brak padoków i właściciel, który delikatnie mówiąc niezbyt mi odpowiada 🙂
Zuzu - dziękuję popytam.
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2013 12:26
wifi, a jaka odległość od Konstancina wchodzi w grę i jaka kwota?
emptyline - Szukam czegoś w okolicach Piaseczna, Konstancina - cena do 1200zł, a odległość max 15 - 20 km. no i zależy mi na tym, aby nie była to taka "fabryka", tylko troszkę bardziej kameralnie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2013 13:23
Ok, to odrzucamy Aldragho, Postery i inne cuda też wywalamy z listy. 🙂 Golden-Horse też bym wykreśliła, po tym co słyszę, ale odległość akurat, więc może dopytaj ludzi faktycznie tam stojących (MoB, katakumby). Zerknij może na stajnię w Łosiu i Iskierkę. Kawałek dalej, ale na pewno spokojnie, bez nadęcia jest u nas, w Corleando-Land (23 od Konstancina, od Piaseczna 16).

Nie wiem jak jest teraz u Złotkowskich, ale to twoja granica odległości i cenowa. Innych pomysłów nie mam.
Wi-fi wpadnij do nas. Od Piaseczna 17 km. KJ Plejada
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2013 13:26
Myślałam o Was, ale wyszukiwarka wypluła mi, że to będzie 29 z Konstancina. Jesteście w Tarczynie, prawda? 🙂
Nie jesteśmy 5 km od Prażmowa 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2013 13:35
Tarczyn w wyszukiwarce mnie zmylił. 🙂 Ile u Was jest boksów?
pensjonatowych 26 i kilka dla koni włascicieli
Witam proszę o kontakt z koniarzami z Ciechanowa i okolic mam tam hucułkę bardzo miła którą z którą trzeba trochę popracować.
gdybyście znalikogoś z tych okolic to prosze o kontakt.
pozdrawiam
Averis   Czarny charakter
16 sierpnia 2013 14:17
pustysia123, w ilu wątkach to jeszcze napiszesz?
myślałem o jeszcze jednym. czy to dobry pomysł?
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2013 14:25
Padłam i nie wstanę. 😵

Ktoś może coś powiedzieć na temat ośrodka w Wierzbicy k.Serocka? Może być PW🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
17 sierpnia 2013 10:15
Powie mi ktoś coś więcej o stajni u Milejów? Na forum znalazłam tylko, że ujeżdżalnia kiepska, padoków mało i właściciele trudni do dogadania... Coś się zmieniło? Może jakieś szczegóły? Ktoś z forum stoi tam obecnie?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 sierpnia 2013 10:51
LatentPony, jeżeli jest tam Nina to zakładam, że ona ogarnia... ale pytanie brzmi dlaczego dwa konie które po pożarze Corleando się tam wyniosły - wróciły do starego zaborowa w przeciągu miesiąca...?
A czy ktoś wie co się stało ze stajnią Excalibur w Ładzyniu (koło Warszawy)?  👀
Dalej funkcjonuje?
koniarze nie wiecie ,gdzie mozna dostac pasze besterly w w-wie,moze znacie dystrybutora,ew ktos kupuje dla swojego konia?
-Agi- nie sądziłam że nawet zaczęli działać  🤔mocno się reklamowali, ale chyba nic się tam nie dzieje. Często tamtędy przejeżdżam, ale nigdy nie widziałam żadnego konia, czy kogoś kto by się tam kręcił.
emptyline   Big Milk Straciatella
18 sierpnia 2013 21:56
Dziewczyny, dostałam zaćmienia. Potrzebna jest (nie dla mnie) stajnia tak do 25km od centrum z dojazdem bez auta. Z halą, do 900zł. Oczywiście sensowna, nie jakakolwiek. Do głowy przychodzi mi Encanto (miejsc brak), Milusin (wiem, własnej hali brak, ale możliwość korzystania jest) i w sumie to skończyły mi się pomysły. Podolszyn teraz 950? A jak u Zlotkowkich, co się dzieje i jak cena? Wyszukiwarka wypluła mi jeszcze stajnię Groteska - jak tam jest z dojazdem i ceną? Opisy czytałam i wydaje się być ok.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się